Darmowa dostawa od 99,00 zł

Brennenstuhl

( ilość produktów: 105 )

Brennenstuhl jest czołową międzynarodową firmą branży elektronicznej i elektrotechnicznej.Od roku 1958, czyli od czasu założenia firmy, nasi inżynierowie i technicy wciąż zajmują się poszukiwaniem nowych pomysłów i tworzeniem nowych wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb naszych wymagających klientów. Dzieki tym sukcesom wyprzedzamy konkurencję produktami chronionymi przez międzynarodowe patenty i prawa autorskie, a dzięki współpracy z naszymi klientami w handlu detalicznym są one stale ulepszane.

brennenstuhl

Paleta naszych wysokiej jakości towarów marki Brennenstuhl obejmuje oprócz urządzeń do rozdziału prądu (m.in. przedłużacze bębnowe, skrzynki do kabli i listwy napięciowe) również urządzenia do ochrony przed przepięciami zarówno do zastosowań domowych jak i do innych zabezpieczeń (m.in. systemy video do monitoringu, domofony i czujniki dymu).

Brennenstuhl - ponad 60 lat doświadczenia

Marka Brennenstuhl to marka z ponad 60 letnim doświadczeniem, która kojarzona jest z wysoką jakością i standardami bezpieczeństwa. Wyroby/oferowane przez Brennenstuhl produkty z dziedzin elektroniki oraz elektrotechniki wyróżniają się pomysłowością, ergonomią i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Marka Brennenstuhl istnieje od 1958 roku i od tego czasu projektuje i wytwarza produkty z myślą o nieustannym rozwoju i optymalizacji, dzięki którym jest zaliczana do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Brennenstuhl posiada liczne patenty krajowe i międzynarodowe, które zapewniają prawną ochronę oferowanym innowacjom i potwierdzają przewagę w dziedzinie techniki, stale dostarczając najwyższej jakości produkty, dla najbardziej wymagających użytkowników.

Produkty marki Brennenstuhl

Brennenstuhl to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji elektrycznych systemów zasilania, w tym listew zasilających, przedłużaczy, złączek i urządzeń do ochrony przed przepięciami. Brennenstuhl słynie z produkcji produktów o wysokiej jakości, które są bezpieczne i niezawodne. Marka oferuje szeroki wybór listew zasilających, przedłużaczy i złączek, które są przeznaczone dla różnych potrzeb i zastosowań, od domowych do przemysłowych. Wiele z ich produktów posiada dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia, zabezpieczenie przed dziećmi i zabezpieczenie przed przepięciami.

W ofercie producenta/marki Brennenstuhl w naszym sklepie Domitech - znajdziemy wszelkiego rodzaju akcesoria elektroniczne i elektrotechniczne do dystrybucji energii oraz zabezpieczenia urządzeń, akcesoria oświetleniowe, takie jak lampy, latarki, naświetlacze i nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyki domowej.

Jakie produkty oferuje marka Brennenstuhl?

W ofercie producenta znajdziemy między innymi produkty z kategorii:

 • Listwy zasilające (bez/z ochroną przepięciową)
 • Przedłużacze bębnowe
 • Rozdzielnice
 • Przedłużacze (na zewnątrz/wewnątrz)
 • Lampy robocze
 • Reflektory LED
 • Latarki LED, lampy ręczne, oświetlenie nocne, lampy czołowe
 • Rozwiązania "Smart Home"
 • Gniazdka radiowe
 • Bębny na wąż
 • Wyłączniki zegarowe
 • Adaptery podróżne i gniazdka
 • Podnośniki robocze
 • Wtyczki i złącza
 • Urządzenia dla domu & bezpieczeństwa

W ofercie Domitech znajdziesz ciekawe rozwiązania od firmy Brennenstuhl. Między innymi akumulatorowe reflektory robocze LED - które nadają się do wszechstronnego zastosowania, użyj go by podświetlić miejsce pracy zarówno w warsztacie jak i na podwórku. Oświetlenie akumulatorowe LED od Brennenstuhl zapewnia jasne światło także w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej, oferując zintegrowane zabezpieczenia przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem oraz wskaźnik naładowania. Poszczególne reflektory dostępne w ofercie producenta wyposażone są również w stabilne stojaki z wielostopniową regulacją kąta nachylenia. 

Wśród akcesoriów elektrotechnicznych znajdziemy takie produkty jak miernik wilgotności MD Brennenstuhl - jest to przydatny przyrząd służący do określania zawartości wilgoci w drewnie np. opałowym lub materiałach budowlanych, jak np.: beton, cegły, jastrych, kartony gipsowe, tapety itp. Końcówki pomiarowe miernika wtykamy w materiał, który chcemy skontrolować, a następnie odczytujemy wartość w oknie wyświetlacza. Dodatkowo słychać sygnał akustyczny. Im wyższy dźwięk, tym wyższa zawartość wilgoci.

Akumulatory AMPShare, a marka Brennenstuhl

AMPShare to nowa nazwa "porozumienia" między marką BOSCH, a innymi producentami narzędzi i akcesoriów akumulatorowych, które zapewnia pełną kompatybilność akumulatorów i ładowarek marki Bosch z niebieskiej serii/linii narzędzi profesjonalnych 18V z produktami innych producentów. Najnowsze bezprzewodowe narzędzia i akcesoria akumulatorowe (głównie oświetlenie) marki Brennenstuhl zapewniają kompatybilność z tym systemem.

Brennenstuhl na Domitech.pl

W ofercie sklepu Domitech z narzędziami i elektronarzędziami renomowanych producentów, znajdziemy dziesiątki produktów marki Brennenstuhl, z których wszystkie to w peni oryginalne produkty, zapewniające pełną wydajność i podlegające pełnej gwarancji producenta (zgodnie z zasadami i wytycznymi do poszczególnych produktów). Kupując urządzenia i akcesoria elektroniczne, produkty z kategorii oświetlenie czy rozwiązania smart home oferowane przez markę Brennenstuhl, z oferty naszego sklepu - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metoda dostawy z dogodną formą płatności.

pixel