Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Brennenstuhl

( ilość produktów: 108 )

Brennenstuhl jest czołową międzynarodową firmą branży elektronicznej i elektrotechnicznej.Od roku 1958, czyli od czasu założenia firmy, nasi inżynierowie i technicy wciąż zajmują się poszukiwaniem nowych pomysłów i tworzeniem nowych wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb naszych wymagających klientów. Dzieki tym sukcesom wyprzedzamy konkurencję produktami chronionymi przez międzynarodowe patenty i prawa autorskie, a dzięki współpracy z naszymi klientami w handlu detalicznym są one stale ulepszane.

brennenstuhl

Paleta naszych wysokiej jakości towarów marki Brennenstuhl obejmuje oprócz urządzeń do rozdziału prądu (m.in. przedłużacze bębnowe, skrzynki do kabli i listwy napięciowe) również urządzenia do ochrony przed przepięciami zarówno do zastosowań domowych jak i do innych zabezpieczeń (m.in. systemy video do monitoringu, domofony i czujniki dymu).

Brennenstuhl - ponad 60 lat doświadczenia

Marka Brennenstuhl to marka z ponad 60 letnim doświadczeniem, która kojarzona jest z wysoką jakością i standardami bezpieczeństwa. Wyroby/oferowane przez Brennenstuhl produkty z dziedzin elektroniki oraz elektrotechniki wyróżniają się pomysłowością, ergonomią i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Marka Brennenstuhl istnieje od 1958 roku i od tego czasu projektuje i wytwarza produkty z myślą o nieustannym rozwoju i optymalizacji, dzięki którym jest zaliczana do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Brennenstuhl posiada liczne patenty krajowe i międzynarodowe, które zapewniają prawną ochronę oferowanym innowacjom i potwierdzają przewagę w dziedzinie techniki, stale dostarczając najwyższej jakości produkty, dla najbardziej wymagających użytkowników.

Produkty marki Brennenstuhl

Brennenstuhl to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji elektrycznych systemów zasilania, w tym listew zasilających, przedłużaczy, złączek i urządzeń do ochrony przed przepięciami. Brennenstuhl słynie z produkcji produktów o wysokiej jakości, które są bezpieczne i niezawodne. Marka oferuje szeroki wybór listew zasilających, przedłużaczy i złączek, które są przeznaczone dla różnych potrzeb i zastosowań, od domowych do przemysłowych. Wiele z ich produktów posiada dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia, zabezpieczenie przed dziećmi i zabezpieczenie przed przepięciami.

W ofercie producenta/marki Brennenstuhl w naszym sklepie Domitech - znajdziemy wszelkiego rodzaju akcesoria elektroniczne i elektrotechniczne do dystrybucji energii oraz zabezpieczenia urządzeń, akcesoria oświetleniowe, takie jak lampy, latarki, naświetlacze i nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyki domowej.

Jakie produkty oferuje marka Brennenstuhl?

W ofercie producenta znajdziemy między innymi produkty z kategorii:

 • Listwy zasilające (bez/z ochroną przepięciową)
 • Przedłużacze bębnowe
 • Rozdzielnice
 • Przedłużacze (na zewnątrz/wewnątrz)
 • Lampy robocze
 • Reflektory LED
 • Latarki LED, lampy ręczne, oświetlenie nocne, lampy czołowe
 • Rozwiązania "Smart Home"
 • Gniazdka radiowe
 • Bębny na wąż
 • Wyłączniki zegarowe
 • Adaptery podróżne i gniazdka
 • Podnośniki robocze
 • Wtyczki i złącza
 • Urządzenia dla domu & bezpieczeństwa

W ofercie Domitech znajdziesz ciekawe rozwiązania od firmy Brennenstuhl. Między innymi akumulatorowe reflektory robocze LED - które nadają się do wszechstronnego zastosowania, użyj go by podświetlić miejsce pracy zarówno w warsztacie jak i na podwórku. Oświetlenie akumulatorowe LED od Brennenstuhl zapewnia jasne światło także w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej, oferując zintegrowane zabezpieczenia przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem oraz wskaźnik naładowania. Poszczególne reflektory dostępne w ofercie producenta wyposażone są również w stabilne stojaki z wielostopniową regulacją kąta nachylenia. 

Wśród akcesoriów elektrotechnicznych znajdziemy takie produkty jak miernik wilgotności MD Brennenstuhl - jest to przydatny przyrząd służący do określania zawartości wilgoci w drewnie np. opałowym lub materiałach budowlanych, jak np.: beton, cegły, jastrych, kartony gipsowe, tapety itp. Końcówki pomiarowe miernika wtykamy w materiał, który chcemy skontrolować, a następnie odczytujemy wartość w oknie wyświetlacza. Dodatkowo słychać sygnał akustyczny. Im wyższy dźwięk, tym wyższa zawartość wilgoci.

Akumulatory AMPShare, a marka Brennenstuhl

AMPShare to nowa nazwa "porozumienia" między marką BOSCH, a innymi producentami narzędzi i akcesoriów akumulatorowych, które zapewnia pełną kompatybilność akumulatorów i ładowarek marki Bosch z niebieskiej serii/linii narzędzi profesjonalnych 18V z produktami innych producentów. Najnowsze bezprzewodowe narzędzia i akcesoria akumulatorowe (głównie oświetlenie) marki Brennenstuhl zapewniają kompatybilność z tym systemem.

Brennenstuhl na Domitech.pl

W ofercie sklepu Domitech z narzędziami i elektronarzędziami renomowanych producentów, znajdziemy dziesiątki produktów marki Brennenstuhl, z których wszystkie to w peni oryginalne produkty, zapewniające pełną wydajność i podlegające pełnej gwarancji producenta (zgodnie z zasadami i wytycznymi do poszczególnych produktów). Kupując urządzenia i akcesoria elektroniczne, produkty z kategorii oświetlenie czy rozwiązania smart home oferowane przez markę Brennenstuhl, z oferty naszego sklepu - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metoda dostawy z dogodną formą płatności.

pixel