Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przecinarka do glazury

( ilość produktów: 74 )

Przecinarka do glazury jest narzędziem, które umożliwia cięcie różnorodnych materiałów, między innymi płytek ceramicznych, materiałów podłogowych i ściennych, granitu a także marmuru. Wersja urządzenia, jakim jest przecinarka do glazury, wykorzystująca zasilanie elektryczne, to urządzenie odznaczające się największymi możliwościami eksploatacyjnymi w zestawieniu z modelami ręcznymi. Modele, które zasilane są sieciowo, zwykle pracują z identyczną skutecznością, pozwalając wykonywać pracę w sposób stały dzięki znaczącej mocy i precyzji działania.

przecinarka do glazury

 

Przecinarka do płytek - niezastąpione narzędzie każdego glazurnika

Gama przeróżnych modeli przecinarek elektrycznych, przecinarek przenośnych, przecinarek z ruchomą głowicą i przecinarek z mobilnym stołem jest bardzo szeroka. Największą popularnością i praktycznością cieszą się  elektryczne przecinarki do glazury, które pracują na mokro. Takie rozwiązanie eliminuje kurz, który zdecydowanie niekorzystnie wpływa na zdrowie użytkownika, zaś  samo wykonywanie prac czyni o wiele bardziej estetycznym. Miejsce robocze w takim przypadku pozostaje czystsze. Samo chłodzenie to również idealny sposób ochrony dla ostrza, dzięki czemu nie nagrzewa się i może przez to dłużej posłużyć w praktycznym wykorzystaniu.

Cięcie na mokro ma zdecydowanie korzystniejszy wpływ na precyzję wykonywanej czynności. Oznacza to, że na obrabianej płytce nie powstają odpryski i inne ślady, które mogłyby pogorszyć jej wygląd. Dodatkowo linia cięcia jest równa, co w odniesieniu do cięcia uzyskiwanego fabrycznie jest niemalże na podobnym, wysokim poziomie. Wykorzystanie systemu chłodzącego w efekcie podnosi komfort wykonywanej pracy, natomiast jej rezultaty w większym stopniu spełniają postulat estetycznego cięcia.

Elektryczna przecinarka do płytek - jak działa?

Przecinarka elektryczna do glazury to narzędzie, które do swojego działania potrzebuje energii elektrycznej. Niezbędnym zatem jest dostęp do "gniazdka". W przypadku maszyny do cięcia na wodę niezbędnym elementem jest także chłodzenie tarczy. Za chłodzenie tarczy odpowiada strumień wodny, który jest bezpośrednio aplikowany na tarczę.

Przecinarka elektryczna do glazury do cięcia na sucho z reguły posiada blat roboczy. Na blacie roboczym spoczywa płytka, którą należy przesunąć w kierunku tarczy wystającej z blatu roboczego. Maszyny te posiadają prowadnice ułatwiające proces przesuwania płytki w kierunku tarczy. Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne i proste przecięcie płytki.

Przecinarka do glazury do cięcia na mokro jest odmiennej budowy niż przecinarka do glazury na sucho. Konstrukcja maszyny jest ramowa. W procesie cięcia na mokro operator nie manipuluje płytką. Maszyny do cięcia płytek na wodę posiadają specjalną płozę, na której osadzony jest silnik. Na silniku znajduje się otwór mocujący tarczę, na który mocuje i kontruje się tarczę tnącą. Proces cięcia odbywa się poprzez przeciągnięcie włączonej maszyny z zamocowaną tarczą. W procesie cięcia tarcza chłodzona jest strumieniem wody. Woda spływa po tarczy oraz w miejsce kontaktu tarczy z płytką chłodząc zarówno tarczę, jak i miejsce cięcia. Używana woda do tego procesu spływa do kuwety umieszczonej pod blatem roboczym. Po każdej, skończonej pracy kuwetę należy wyczyścić, aby nie doprowadzić do jej zabetonowania przez osad powstały w skutek cięcia glazury.

Gdzie przyda się elektryczna przecinarka do glazury?

Elektryczna przecinarka do glazury przyda się w pracach, gdzie mamy dostęp do większej przestrzeni roboczej (osobne pomieszczenie lub na zewnątrz). Wówczas można bez ograniczeń rozłożyć zarówno maszynę do cięcia glazury na sucho jak i na mokro. W takich sytuacjach kurz powstały w skutek cięcia nie jest wielką przeszkodą. Podobnie sytuacja wygląda z maszynami na wodę - w takim wypadku jest większa swoboda użytkowania takiej maszyny. Operator nie musi zwracać szczególnej uwagi na zachlapania, bądź przypadkowo rozlaną dookoła maszyny wodę. Umieszczanie takich maszyn w małych pomieszczeniach jest uciążliwe. Operator w takim wypadku nie ma swobody operowania zarówno maszyną jak i ciętymi materiałami.

 

przecinarka do glazury 

Elektryczna przecinarka do glazury

 

Jakie rodzaje materiałów przetniemy za pomocą przecinarki do płytek

Przecinarka do płytek służy do cięcia różnorodnych, twardych materiałów takich jaki płytki ceramiczne, materiały podłogowe i ścienne, granit a także marmur. Elementem tnącym jest tarcza diamentowa, która cechuje się wysoką precyzją cięcia. Wyróżniamy trzy warianty przecinarek do glazury. Przenośne przecinarki elektryczne z łatwością mogą być przewożone w dowolne miejsce pracy. Ich wykorzystanie zdaje egzamin przy każdym niewielkim remoncie i w pracach o charakterze wykończeniowym. Przenośna przecinarka elektryczna może być użyta w bezpośrednio w miejscu instalacji, co jest zdecydowaną korzyścią dla jej użytkownika. Kolejnym wariantem jest przecinarka z ruchomą głowicą, która z powodzeniem pozwala ciąć płytki ceramiczne, naturalny kamień czy inne surowce, których obróbka musi zostać zrealizowana w bardzo precyzyjny sposób. W tym wypadku należy wybrać, czy dany wariant urządzenia ma posiadać funkcję cięcia wgłębnego, czy też nie. Inną konstrukcję mają elektryczne przecinarki z mobilnym stołem. Przesuwa się on dzięki obecności łożysk. W przypadku tej grupy urządzeń można dokonywać cięcia grubych materiałów z wykorzystaniem opcji cięcia wgłębnego.

 

Na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając przecinarkę do glazury

Wybór przecinarki do glazury wymaga zwrócenia uwagi na kilka czynników stanowiących o możliwościach technicznych tych urządzeń. Należy określić, jaka jest maksymalna długość i głębokość cięcia . Drugi parametr - głębokość - określa jednocześnie maksymalną grubość ciętego surowca. Aby użytkowanie przecinarek do glazury przebiegało jeszcze sprawniej, warto zaopatrzyć się w modele z dodatkowymi funkcjami takimi jak na przykład  laser wyznaczający linię cięcia, możliwością regulowania wysokości tarczy (cięcie od góry, czego efektem jest zupełnie przecięcie surowca), pojemnikiem na wodę umożliwiającym wykonywanie prac na mokro. 

Niezmiernie istotny jest również wybór ostrza tnącego. Może ono charakteryzować się odmiennymi właściwościami ściernymi, na które wpływają: kształt obrzeża oraz gęstość ziaren krawędzi diamentowej. Inną cechą jest budowa urządzenia pozwalająca wyróżnić różne modele przecinarek do glazury, czyli przenośną przecinarkę do glazury, przecinarkę do glazury z ruchomą głowicą oraz przecinarkę z mobilnym stołem.

Ergonomia pracy przecinarką do cięcia płytek 

Domitech.pl  to miejsce, w którym można dobrać przecinarkę do glazury zasilaną elektrycznie do rodzaju stosowanego materiału a zwłaszcza jego twardości i poziomu precyzji, który ma zostać osiągnięty podczas pracy. Praktyczne wykorzystanie przecinarek do glazury pozwala ciąć płytki, aby później dopasować je do geometrii ścian, ościeżnic, kątów i podłóg. Obróbka gresu, marmuru czy płytek ceramicznych w ścisły sposób wiąże się z wyborem odpowiedniej przecinarki do glazury.

Zasadniczo wszystkie warianty w wersji elektrycznej wykorzystują tarczę diamentową, która jest narzędziem pozwalającym ciąć dany materiał, aby w późniejszym etapie go przełamać i dopasować do danego kształtu.

Przecinarki do glazury wykorzystujące zasilanie sieciowe odznaczają się solidną konstrukcją, przez co są bardzo wytrzymałe i mogą być stosowane przez dłuższy czas. 

Wybierz odpowiednią moc silnika w elektrycznej przecinarce do glazury

Nieodłącznym elementem elektrycznych przecinarek do glazury jest moc potrzebna do ich zasilania. Działa tu zasada: większa moc silnika równoznaczna jest ze zwiększonymi możliwościami użytkowymi urządzenia. Elektryczna przecinarka do glazury to także duża stabilność podczas cięcia, co również wpływa na precyzję cięcia, zwłaszcza grubszych materiałów. Uzasadnieniem takiego stwierdzenia jest fakt, że przy grubszym materiale przecinarka do glazury zasilana sieciowo musi wykonać więcej pracy poprzez pokonanie większego oporu.

Elektryczna przecinarka do płytek to narzędzie do precyzyjnego przycinania glazury przy użyciu tarczy tnącej. Elektryczna maszynka do cięcia płytek może występować w wersji na wodę oraz do cięcia na sucho. W przypadku cięcia na sucho, podczas pracy generowany jest kurz oraz hałas. W przypadku cięcia na wodę również jest generowany hałas, jednak ilość kurzu jest zredukowana praktycznie do zera. Wybierając maszynkę czy to do cięcia na wodę, czy też do cięcia na sucho należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj tarczy. Każda z tarczy w swojej specyfikacji i karcie charakterystyki posiada dokładne instrukcje użytkowania oraz zaznaczone są w nich materiały, które powinny być cięte za ich pośrednictwem. Sprawdź ofertę Domitech i wybierz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb!

 

przecinarka do glazury przecinarka do glazury

Elektryczna przecinarka do glazury Rubi DC-250 PYTHON 1200

 

Przecinarka elektryczna do glazury - rodzaje

Wśród przecinarek elektrycznych można wyróżnić dwa typy maszyn. Maszyna do cięcia na sucho oraz maszyna do cięcia na mokro. Różnią się one budową oraz systemem działania.

Przecinarka do cięcia na sucho wyglądem podobna jest do pilarki tarczowej. Charakteryzuje się blatem roboczym, z którego wystaje tarcza do cięcia płytek. Płytkę przecina się popychając ją w kierunku tarczy. Dokładne cięcie jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych przystawek prowadzących.

Przecinarka do cięcia płytek na mokro posiada inną budowę niż przecinarka do płytek na sucho. Z reguły charakteryzuje się większymi wymiarami oraz wagą. Maszyna do cięcia płytek na mokro również posiada blat roboczy. Ponadto pod blatem roboczym znajduje się kuweta do zbierania wody, osadu oraz resztek materiałów z procesu cięcia. Różnica między maszyną do glazury do cięcia na sucho oraz maszyny do cięcia na mokro polega w procesie cięcia, o którym przeczytasz niżej.

 

przecinarka do glazury do pracy na mokro 

Przecinarka do glazury do pracy na mokro

 

Przecinarka do glazury na Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór przecinarek do glazury zasilanych elektrycznie, wśród nich znajdziemy produkty takich producentów jak DeWALT, Dedra, Festool, Grone, HiKOKI, Kraft&Dele, Makita, Maktec, Norton Clipper, Raimondi, Rubi oraz Ryobi - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Kupując przecinarka do glazury - wybierz produkt z naszej oferty, nie przejmuj się gwarancją i ciesz się swoboda wyboru metody płatności, formy dostawy oraz pełnego wsparcie przed i po zakupowego.

pixel