Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Dewalt PowerStack

( ilość produktów: 10 )

dewalt powerstack

Znacznie mniejsze, lżejsze, zapewniające dłuższą żywotność i moc dostarczaną Twoim bezprzewodowym narzędziom akumulatorowym Dewalt 18V - akumulatory Dewalt PowerStack. Nowe akumulatory marki Dewalt z serii PowerStack to innowacyjna technologia i unikalne podejście do litowo-jonowych akumulatorów zasilających bezprzewodowe narzędzia, które zapewniają optymalną moc w stosunku do wagi i rozmiaru.

dewalt powerstack

Dewalt PowerStack

Nowa linia produktów PowerStack czyli  akumulatory litowo-jonowe o płaskich ogniwach to innowacyjny krok w rozwoju baterii do narzędzi akumulatorowych. Marka Dewalt zaprojektowała, stworzyła i wydała innowacyjny produkt - akumulator o znacznie mniejszej masie, wielkości, który potrafi zapewnić znacznie większa wydajność i trwałość na tle konkurencyjnych konstrukcji opartych o ogniwa cylindryczne.

 

Nowa generacja akumulatorów Dewalt 18V - Dewalt PowerStack

Nowa seria i generacja akumulatorów litowo-jonowych od DeWALT to wykorzystanie znanych nam z mobilnych urządzeń - płaskie akumulatory, które w odróżnieniu od baterii wykorzystujących ogniwa cylindryczne - posiadają znacznie lżejszą masę, objętość i zapewniają znacznie większą żywotność. Pierwszym z zaprezentowanych przez producenta modeli jest Akumulator DeWALT DCBP034. To kompletnie nowa konstrukcja, oferująca dużą moc, niewielką masę i bardzo kompaktowe rozmiary.

 

Technologia Dewalt PowerStack

"Przygotuj się na wydajność, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś" - kompaktowy akumulator Dewalt 18V - PowerStack DCBP034 wykorzystuje rewolucyjną technologię płaskich ogniw akumulatorowych. Dzięki dwukrotnie dłuższej trwałości w oparciu o cykle ładowania w porównaniu do baterii z litowo-jonowych baterie mają zapewniać znacznie dłuższą żywotność i przydatność akumulatorów do elektronarzędzi.

 Dewalt PowerStack  

Technologia akumulatorów
DEWALT POWERSTACK

DEWALT POWERSTACK to technologia wykorzystująca płaskie ognia, które pozwalają zapewnić większą moc i wydajność.

 • Większa maksymalna wyjściowa moc
 • Wyższa szybkość użycia energii, umożliwiająca zwiększoną wydajność, moc i szybkość wykonywania prac
 • Lepsza wydajność termiczna - płaskie ogniwa zapewniają niższą temperaturę pracy akumulatora poprzez skuteczniejsze odprowadzanie ciepła od ogniw cylindrycznych
 • Mniej przestojów w pracy i większa produktywność dzięki zlikwidowaniu problemu przerw wynikających z przegrzania akumulatora.
 • Wydłużona żywotność dzięki większej ilości cyklów ładowania

 

Dewalt PowerStack  

Jak DEWALT POWERSTACK zapewnia większą moc?

Akumulatory serii PowerStack zapewniają większą wyjściową moc, utrzymując dłużej wyższe napięcie, także pod dużym obciążeniem. Wykorzystanie płaskich ogniw, o mniejszej rezystancji wewnętrznej zapewnia większą moc niezależnie od narzędzia, z którym są wykorzystywane.

 Dewalt PowerStack
 Dewalt PowerStack  

Dewalt PowerStack

 

Jak DEWALT POWERSTACK gwarantuje więcej wykonanej pracy?

Płaskie ogniwa wykorzystywane w nowych akumualtorach Dewalt PowerStack, ze względu na niższy opór - osiągają niższe temperatury podczas pracy w porównaniu do powszechnie stosowanych ogniw cylindrycznych. Dzięki zwiększonej powierzchni ogniw akumulatorów Dewalt PowerStack - ciepło jest skuteczniej odprowadzane w odróżnieniu od ogniw cylindrycznych.

Lepsza wydajność w redukcji gromadzącego się ciepła i odprowadzenia go na zewnatrz obudowy zapewnia rzadsze przegrzewanie i konieczność przestojów w pracy w celu ochłodzenia ogniw.

 

Dewalt PowerStack  

Jak DEWALT POWERSTACK może zaoferować dłuższy cykl życia?

Gdy akumulatory są ładowane i rozładowywane, ich użyteczna pojemność spada z każdym użyciem - wzrasta rezystencja wewnętrzna ogniw, co przekłada się na większe nagrzewanie i mniejszą ilość dostępnego do zasilania narzędzi akumulatorowych prądu. Utrata pojemności w ogniwach litowo-jonowych stosowanych w akumulatorach Dewalt PowerStack stanowi jedynie niewielką część utraty pojemności w porównaniu do spadków pojawiających się przy bateriach opartych na standardowych ogniwach cylindrycznych.

 Dewalt PowerStack

Pełna kompatybilność z Dewalt XR 18V

Dewalt PowerStack to akumulatory, które są wstecznie kompatybilne, ze wszystkimi narzędziami i ładowarkami serii Dewalt XR 18V, co oznacza, że nie musisz przechodzić do nowego systemu, aby skorzystać z nowoczesnej technologii Dewalt PowerStack.

Nowa generacja to pełna kompatybilność.

Nowe akumulatory 5.0 Ah oznaczone symbolem DCBP518 oraz akumulatory 1,3 Ah (DCBP034) są w pełni kompatybilne ze wszystkimi narzędziami 18V, a z czasem możemy spodziewać się kolejnych baterii, które będą oferować coraz to większe pojemności przy lżejsze masie i wielkości.

 

Zestawy narzędzi z akumulatorami Dewalt PowerStack

W ofercie producenta, wraz z premierą nowych akumulatorów PowerStack, w ofercie producenta pojawiły się nowe zestawy akumulatorowych narzędzi 18V oznaczane symbolem "E1", "E2", "H1" oraz "H2" - są to kolejno zestawy z jednym lub dwoma akumulatorami DCBP034 o pojemności 1,7 Ah lub zestawy z akumulatorami DCBP518 o pojemności 5,0 Ah.

Gwarancja na akumulatory z serii Dewalt PowerStack

"Jesteśmy tak pewni trwałości naszych akumulatorów POWERSTACK, że po raz pierwszy oferujemy naszą 3-letnią gwarancję na akumulator DEWALT."

gwarancja dewalt powerstack

Wraz z premierą nowych akumulatorów, producent profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi - marka Dewalt rozpoczęła oferować 3 letnią gwarancję na produkty z nowej linii akumulatorów PowerStack. Okres gwarancji na nowe akumulatory to aż 3 lata pełnej ochrony producenta.

Domitech jest oficjalnym dystrybutorem marki Dewalt, dlatego oferowane przez nas produkty z linii PowerStack - to w pełni oryginalne baterie, które podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając nowe akumulatory z najnowszej technologii Dewalt PowerStack - wybierz Domitech i miej pewność że nowe baterie zapewnią Ci największą wydajność, trwałość i niezawodność.

 

Dewalt PowerStack na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu Domitech.pl - posiadamy wyłącznie oryginalne narzędzia i elektroanrzędzia serii Dewalt PowerStack. Kupując nowe akumulatory i zestawy narzędzia - masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja i wsparcie pozakupowe. Dbając o nieprzerwany rozwój naszej marki i stałe poszerzanie oferty produktowej - staramy zapewnić się najwyższą jakość obsługi klienta i dostępność najnowszych produktów dostępnych na nasz rynek. Potrzebując akcesorii do urządzeń, narzędzi i akumulatorów do pracy - bądź na bieżąco z nowościami serii Dewalt PowerStack oraz innych linii produktowych marki Dewalt w sklepie Domitech i zapisz się do naszego newslettera i śledź nowości naszego bloga narzędziowego.

Kupując nowe akumulatory i zestawy narzędzi z akumulatorami PowerStack od Dewalt - masz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i duży wybór form dostawy.

Dewalt PowerStack na naszym blogu:

powerstackpowerstack

pixel