Darmowa dostawa od 399,00 zł

Montolit

( ilość produktów: 2 )

 montolit

Montolit to renomowany włoski producent wysokiej jakości narzędzi specjalistycznych, skupiający się na dostarczaniu rozwiązań glazurnikom, dekarzom i brukarzom. Asortyment marki obejmuje różnorodne przecinarki do płytek ceramicznych, które dostępne są w wielu wariantach, dostosowanych zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i amatorskich projektów majsterkowicza. Domitech.pl oferuje głów pełni oryginalne narzędzia Montolit, które są idealne dla glazurników, zapewniając wysoką jakość i efektywność pracy. Dzięki bogatej gamie produktów Montolit, glazurnicy mają dostęp do narzędzi zapewniających wysoką jakość i skuteczność w wykonywanych pracach.

Marka Montolit

Montolit to włoski producent wysokiej jakości narzędzi specjalistycznych, dedykowanych glazurnikom, dekarzom i brukarzom. Ich szeroka gama produktów zawiera przecinarki do płytek ceramicznych, które dostępne są w różnych wariantach, umożliwiających użytkowanie zarówno w profesjonalnych zastosowaniach, jak i w bardziej amatorskich projektach majsterkowicza. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem narzędzi Montolit, które zapewniają wysoką jakość i skuteczność w pracy

 

Montolit

 

Narzędzia Montolit

Montolit to firma, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju narzędzi, w tym przecinarek do płytek ceramicznych, hydraulicznych i mechanicznych gilotyn do przecinania krawężników i kostki brukowej, otwornic, oraz frezów do gresu i twardej ceramiki. Dodatkowo, Montolit jest znany z produkcji tarcz diamentowych, gilotyn do dachówek oraz maszyn do cięcia typu most.

Sklep Domitech.pl oferuje głównie narzędzia Montolit, które są przeznaczone do pracy glazurników. Przecinarki do płytek ceramicznych Montolit są dostępne w różnych wariantach, co pozwala dostosować je do różnych poziomów zaawansowania, wydajności i funkcjonalności, co sprawia, że są idealne do zarówno prostszych prac, jak i profesjonalnego zastosowania.

 

 

W ofercie marki Montolit znajdziemy między innymi:

  • Przecinarki ręczne do płytek
  • Tarcze diamentowe
  • Systemy poziomowania płytek
  • Sprzęt wielkoformatowy
  • Korony frezy wiertła
  • Narzędzia i akcesoria budowlane
  • Elektryczne przecinarki do płytek
  • Dyski ścierne
  • Elektronarzędzia

Akcesoria Montolit w ofercie Domitech

 

Domitech oferuje akcesoria Montolit do obróbki glazury i ceramiki, takie jak lekka i kompaktowa przyssawka do płytek, która eliminuje problem nierównomiernego rozprowadzenia kleju pod płytką. W naszej ofercie znajdziesz również frezy typu korona do wiercenia na mokro i na sucho oraz wymienne tarcze diamentowe do przecinarek stołowych.

pixel