Darmowa dostawa od 99,00 zł

Szlifierka kątowa Fein

( ilość produktów: 27 )

W ofercie szlifierek kątowych FEIN znajdziemy narzędzia odpowiednie do każdego wymagającego zastosowania. Szlifierka kątowa Fein to wydajne narzędzia sieciowe lub akumulatorowe, przeznaczone do wymagającej obróbki stali, podczas szlifowania i cięcia, przy najbardziej wymagających zastosowaniach profesjonalnych.

szlifierki kątowe fein

Szlifowanie zgrubne, polerowanie na lustrzany połysk? Niezależnie od potrzeb, w ofercie marki Fein znajdziemy szlifierkę kątową zaprojektowaną w taki sposób i pod takim kątem, aby zapewnić wysokiej jakości funkcjonalność i wydajność. Szlifierki kątowe Fein to narzędzia oferujace wysoką skuteczność i oferujące szybkie tempo pracy przy zachowaniu trwałości wykonania. Szczególnie podczas wymagajacej obróbki stali szlachetnej, wśród kątówek FEIN znajdziemy szeroki asortyment narzędzi i możliwości obróbki, perfekcyjnie dostosowanych do rożnych potrzeb.

 

Szlifierki kątowe Fein

Szlifierki kątowe Fein to wydajne elektronarzędzia, do szlifowania lakierów, farb, stali, spoin oraz cięcia różnego rodzaju metali czy usuwania rdzy. Szlifierki kątowe Fein to narzędzia o kompaktowych rozmiarach, oferujące dużą moc, trwałość oraz wydajność.

Narzędzia sieciowe oraz akumulatorowe, to równie istotne dla producenta narzędzia, wyposażone w trwałe i mocne silniki, oferujące niezawodność, przy najbardziej wymagających zastosowaniach, podczas obróbki metalu.

Funkcje szlifierek kątowych Fein

  • elektryczny system hamulcowy,
  • precyzyjna regulacja prędkości,
  • blokada samorozruchu przy utracie zasilania,
  • układ łagodnego startu/rozruchu.

 

Zasilanie szlifierek kątowych Fein

Wśród szlifierek kątowych marki Fein znajdziemy narzędzia sieciowe, pracujące na standardowym napięciu zasilania 230V z gniazdka elektrycznego oraz narzędzia akumulatorowe jednej z dwóch serii - Fein 18V oraz Fein AMPShare.

 

Szlifierki kątowe Fein - sieciowe

Sieciowe szlifierki kątowe producenta to wydajne, trwałe i niezawodne narzędzi elektryczne do prac związanych z obróbką stali, podczas cięcia i szlifowania w przemysłowych warunkach.

Szlifierka kątowa marki Fein na zasilaniu sieciowym to była, jest i będzie idealna propozycja dla wymagających użytkowników, zwłaszcza przy pracach stacjonarnych. Producent raczej nie zamierza porzucać rozwoju technologii stosowanych w sieciowych szlifierkach kątowych, gdyż to wciąż narzędzia najchętniej wybierane przez zakłady zajmujące się obróbką stali, wykorzystując zasilanie sieciowe jako podstawowe źródło energii urządzeń i elektronarzędzi.

 

Akumulatorowe szlifierki kątowe Fein

Szlifierka kątowa akumulatorowa marki Fein to bezprzewodowe narzędzie pracujące na napięciu 18V, jedne z dwóch serii zasilania - Fein 18 oraz AMPShare, na zasilaniu akumulatorowym od Bosch Professional.

Szlifierka kątowa Fein kompatybilna z systemem Bosch AMPShare umożliwia korzystanie z akumulatorów Bosch GBA oraz ProCore. Dzięki takiemu rozwiązaniu/współpracy między producentami profesjonalnych elektronarzędzi - do zasilania narzędzi Fein (nie tylko szlifierek kątowych producenta) możemy wykorzystywać akumulatory innych narzędzi z niebieskiej serii Bosch Professional.

 

szlifierka kątowa fein

 

Silnik szczotkowy czy bezszczotkowy

Silniki bezszczotkowe to rozwiązanie obecnie powszechne w narzędziach akumulatorowych oraz, coraz częściej pojawiające się w narzędziach sieciowych. Silniki bezszczotkowe w narzędziach akumulatorowych pozwalają na większą wydajność zasilania i oszczędność zużycia akumulatora podczas ciężkiej pracy (w porównaniu do szlifierki kątowej z silnikiem szczotkowym). Wśród narzędzi z grupy "szlifierki kątowe" marki Fein znajdziemy równocześnie narzędzia sieciowe oraz akumulatorowe z silnikami bezszczotkowymi Fein.

Nowością w ofercie producenta są szlifierki kątowe sieciowe Fein z silnikiem bezszczotkowym Fein PowerDrive. Nowy silnik Fein PowerDrive to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uzyskać niezwykłą trwałość, wydajność oraz moc do 1700 W w szlifierce 125 mm.

 

Szlifierka kątowa Fein na Domitech.pl

Szlifierki kątowe sieciowe oraz szlifierki kątowe akumulatorowe marki Fein, niezależnie od tego czy zasilane sieciowo czy akumulatorem, to zawsze w pełni oryginalne i wartościowe produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i zapewniające pełną wydajność.

Kupując szlifierkę kątową Fein masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja producenta, a także swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

pixel