Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nowe szlifierki kątowe Fein z silnikiem Fein PowerDrive

2023-06-29
Nowe szlifierki kątowe Fein z silnikiem Fein PowerDrive

fein powerdrive

 

Pierwsza w swojej klasie – z bezszczotkowym i całkowicie zamkniętym silnikiem FEIN PowerDrive. 

Pyłoodporna, wydajna, niewymagająca większej konserwacji, trwała i kompaktowa szlifierka kątowa z bezszczotkowym silnikiem FEIN PowerDrive do wydajnej pracy związanej ze szlifowaniem, cięciem i usuwaniem zadziorów w trudnym środowisku pracy. 

Bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive pracuje z wysoką prędkością obrotową bez szczotek węglowych. Dzięki temu jest wyjątkowo wydajny, prawie nie zużywa się, a dzięki wysokiej wydajności, zapewnia rzemieślnikom dwukrotną pracę na jednym ładowaniu akumulatora (w narzędziach bezprzewodowych). Silnik Fein PowerDrive jest całkowicie chroniony przed kurzem dzięki hermetycznej obudowie, co również zwiększa ogólną żywotność maszyny. Bezszczotkowe silniki FEIN PowerDrive są niezwykle wydajne i mogą oferować, do nawet 28500 obr./min. 

 

Zalety Fein PowerDrive 

Lekkość i duża moc - nie duża masa 2,2 kg i 1050 W mocy wyjściowej to zdecydowanie dobry wynik i stosunek masy do oferowanej wydajności. Nowe szlifierki kątowe z silnikiem Fein PowerDrive znacznie zwiększają wydajność w porównaniu do innych szlifierek o mocy znamionowej 1700 W.

Gotowe do pracy w ciężkich warunkach - W razie potrzeby załącza się elektroniczna ochrona przed przeciążeniem. Pracę w zakresie przeciążenia sygnalizuje migająca dioda LED. Jest to sposób na ochronę urządzenia i ograniczenie ilości awarii.

Skuteczna ochrona - Skuteczny hamulec (≤ 2 s), funkcja łagodnego rozruchu, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem, kontrola odrzutu i monitoring blokady, znacznie poprawiają bezpieczeństwo pracy. Dostępne są również wersje z funkcją AutoStop i zabezpieczeniem przed upadkiem.

Trwały i niezawodny silnik - całkowicie zamknięty, bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive został zabezpieczony przed pyłem i posiada odseparowaną, oddzielnie montowaną elektronikę, co sprawia, że seria CG 15 wykazuje znacznie wyższą trwałość w porównaniu z uniwersalnymi i powszechnymi silnikami. Zoptymalizowany przepływ powietrza chłodzącego i monitoring temperatury stanowią idealne połączenie i wzajemnie się uzupełniają

Swoboda regulacji prędkości - bezstopniowa regulacja, czyli elektronicznie regulowana prędkość obrotowa, którą można idealnie dostosować do rozmaitych materiałów ściernych i zastosowań

 

Szlifierki kątowe Fein z silnikiem Fein PowerDrive

W ofercie marki Fein, wśród szlifierek kątowych z nowoczesnym silnikiem Fein PowerDrive znajdziemy takie modele jak Fein CG 15-125 oraz Fein CG 15-150, o średnicach tarcz 125 oraz 150 mm i mocą 1500 W.

Wszystkie modele sieciowych szlifierek kątowych z silnikiem Fein PowerDrive:

  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-125 BL
  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-125 BL INOX (do obróbki stali szlachetnej)
  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-125 BLP INOX (do obróbki stali szlachetnej)
  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-125 BLP (z wyłącznikiem czuwakowym)
  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-150 BL
  • Szlifierka kątowa Fein CG 15-150 BLP (z wyłącznikiem czuwakowym)

 

Inne narzędzia z silnikiem Fein PowerDrive

W ofercie producenta, prócz sieciowych szlifierek kątowych - silniki PowerDrive marki Fein znalazły się także w wkrętarkach akumulatorowych z serii Fein AccuTec - precyzyjnych wkrętarkach akumulatorowych do przemysłowych zastosowań, które oferują najwyższy stopień powtarzalności oraz dokładność precyzyjnych kluczy dynamometrycznych.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023

Polecane

pixel