Darmowa dostawa od 399,00 zł

Festool

Festool na blogu narzędziowym Domitech.pl. Zobacz co nowego pojawi się wkrótce w ofercie marki Festool, sprawdź zapowiedzi nowych produktów i porównania elektronarzędzi Festool. Blog Festool to miejsce gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze nowości dotyczące marki Festool, nowe produkty, nowe technologie i serie producenta. Blog narzędziowy Festool to miejsce, które pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowościami producenta.

Nowości Festool jesień 2023
Jesienią 2023 roku marka Festool wprowadzi na rynek nowe, ciekawe produkty. Wśród nowości znajdziemy między innymi nową linię bezprzewodowych narzędzi akumualtorywch Festool 12V, symetryczną pilarkę ukosową i nową żyrafę do gipsu.
Czytaj więcej
Nowości Festool wiosna 2023
Wiosną 2023 roku marka Festool wprowadzi na rynek nowe, ciekawe produkty. Wśród nowości znajdziemy pilarkę Festool TSV 60 z funkcją podcinania, dwie wkrętarki Festool CXS 18, Festool TXS 18 oraz pilarkę szablastą Festool RSC 18 i odkurzacz Festool CT 25.
Czytaj więcej
Nowości Festool - na początek 2023
Przedstawiamy nowości marki Festool na początek 2023 roku. Jeszcze tej zimy, Festool wprowadzi na rynek nowe elektronarzędzia i akcesoria. Sprawdź najnowsze produkty, które wkrótce zawitają do naszej oferty.
Czytaj więcej
Egzoszkielet Festool ExoActive
Festool prezentuje aktywny egzoszkielet zasilany akumulatorowo - Egzoszkielet Festool ExoActive. Sprawdź co oferuje i do czego przydać się może nowy egzoszkielet Festool ExoActive.
Czytaj więcej
Nowości Festool jesień 2022
Przedstawiamy nowości marki Festool na jesień 2022. Na jesieni tego roku Festool wprowadza na rynek nowe elektronarzędzia i akcesporia. Sprawdź najnowsze produkty, które wkrótce zawitają do naszej oferty.
Czytaj więcej
pixel