Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nowości Produktowe

W tym dziele przedstawiamy nowości produktowe, które wkrótce pojawiają się w regularnej sprzedaży. Sprawdź co nowego pojawi się w naszej ofercie. Śledź nasz blog z narzędziami i dowiedz się o wszystkim co ważne w świecie narzędzi i elektronarzędzi.

Toughbuilt StackTech
Sprawdź czym jest nowy system Toughbuilt StackTech oraz jakie korzyści i wyjątkowo, rozbudowaną ofertę zaprezenotwała marka ToughBuilt na premierę swojego nowego systemu, nie tylko do transportu i przechowywania narzędzi!
Czytaj więcej
Nowe autonomiczne roboty koszące Stiga
Stiga wprowadza serię zaawansowanych robotów koszących, nowe autonomiczne roboty koszące Stiga - które przejmą pielęgnację twojego ogrodu i podwórka. Naciśnięcie jednego przycisku pozwala na komfortowe odpoczywanie, podczas gdy urządzenie samodzielnie wykonuje pracę.
Czytaj więcej
Nowy klucz udarowy Makita DTW1004
Zobacz nowy, bezprzewodowy klucz udarowy Makita DTW1004 z zasilaniem akumulatorowym z serii Makita LXT 18V. Poznaj jego możliwości, warianty wyposażenia oraz  porównanie podobnych modeli
Czytaj więcej
ReTh!nk - nowa seria Gardena EcoLine
Sprawdź ofertę z linii Gardena EcoLine - pierwszej na rynku serii wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych, które zostały wyprodukowane przy znacznym udziale materiałów pochodzących z recyklingu, głównie z materiałów przetworzonych z odpadów post-konsumenckich.
Czytaj więcej
pixel