Darmowa dostawa od 99,00 zł

4PRO

( ilość produktów: 81 )

Marka 4PRO wywodzi się z Danii. Reprezentuje sobą profesjonalne narzędzia branży paleciarkiej, tapicerskiej, stolarskiej i budowlanej. Poznać ją możemy po znakach szczególnych, jakimi są np. czerwo- czarne barwy obudowy. Szczególnie lubiane przez klientów są takie narzędzia jak: Zszywacz, Gwoździarka, Opalarka, czy Kamera inspekcyjna.

Marka 4Pro

4PRO to Duńska marka narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów do urządzeń i narzędzi pomiarowych, które cieszą się dobrą renomą wśród zadowolonych klientów. Profesjonalne narzędzia tego producenta wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza w segmencie wydajnych narzędzi pneumatycznych, wśród których znajdziemy szeroki wybór gwoździarek, sztyftciarek i zszywaczy pneumatycznych.

Marka 4PRO to producent specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów z branży budowlanej i remontowej. W ofercie marki znajdują się profesjonalne narzędzia pneumatyczne i elektryczne. Produkty 4PRO charakteryzują się solidną konstrukcją, wysoką wydajnością i trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie narzędzia i akcesoria są dokładnie testowane i spełniają normy bezpieczeństwa i jakości, co zapewnia profesjonalnym użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Narzędzia 4PRO

Wśród narzędzi marki 4PRO znajdziemy między innymi takie narzędzia jak przecinarki do prętów zbrojeniowych, ręczne giętarki do prętów, elektryczne giętarki do prętów, giętarki do prętów zbrojeniowych, opalarki, gwoździarki taśmowe, gwoździarki bębnowe, sztyfciarki, zszywacze pneumatyczne oraz akcesoria wśród których wymienić można między innymi wilgotnościomierz do drewna.

Narzędzia ręczne 4PRO

Wśród ręcznych narzędzi w portfolio producenta znajdziemy między innymi ręczną wiązarkę do prętów zbrojeniowych.

Elektronarzędzia 4Pro

Wśród elektronarzędzi producenta, dominującą uwagę zajmują wszelkiego rodzaju giętarki do prętów niezbrojonych oraz do żebrowanych prętów zbrojeniowych.

Narzędzia pneumatyczne 4PRO

Narzędzia 4PRO cieszą się uznaniem ze względu na relacje jakości do ceny, zwłaszcza w segmencie wydajnych narzędzi pneumatycznych, wśród których najbardziej popularne - gwoździarki pneumatycze 4PRO charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością. Narzędzia z tej grupy produktowej Duńskiego producenta chętnie wykorzystywane są w profesjonalnych warsztatach i pracowniach remontowych.

Polecane narzędzia - najczęściej wybierane produkty marki 4PRO

Wśród produktów z całej oferty producenta, wyróżnić trzeba przede wszystkim elektryczne giętarki ręczne z serii RC oraz stacjonarna giętarka elektryczna ORB, ze zdolnością gięcia prętów o średnicy 25 mm. Narzędzia z tej grupy cieszą się największym zainteresowaniem, ilością pozytywnych opinii oraz bardzo znikomym odsetkiem niezadowolonych klientów.

Gwoździarka taśmowa 4PROFN160  to gwoździarka taśmowa na gwoździe łączone plastikiem pod kątem 20 stopni. Doskonale sprawdzi się do deskowania ścian zewnętrznych, produkcji palet i skrzyń, podkładach pod podłogi, szkieletach konstrukcji, a także w programie ogrodowym. Zszywacz 4PRO9225  to lekki zszywacz stolarski na zszywki 92, polecany dla stolarzy. Znajdzie zastosowanie przy meblach skrzyniowych, przybijaniu ścian tylnych, elementach wykończeniowych oraz w programie ogrodowym. Magazynek mieści 110 zszywek o długości 12-25 mm.

4PRO na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór urządzeń duńskiej marki 4PRO, z której wszystkie, to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Kupując narzędzia, akcesoria oraz elektronarzędzia marki 4PRO - wybierz Domitech, gdzie masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, swobodę wyboru metody płatności oraz formy dostawy, w tym możliwość płatności ratalnych, leasing czy płatność przy odbiorze/za pobraniem.

pixel