Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

4PRO

( ilość produktów: 85 )

Marka 4PRO wywodzi się z Danii. Reprezentuje sobą profesjonalne narzędzia branży paleciarkiej, tapicerskiej, stolarskiej i budowlanej. Poznać ją możemy po znakach szczególnych, jakimi są np. czerwo- czarne barwy obudowy. Szczególnie lubiane przez klientów są takie narzędzia jak: Zszywacz, Gwoździarka, Opalarka, czy Kamera inspekcyjna.

Marka 4Pro

4PRO to Duńska marka narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów do urządzeń i narzędzi pomiarowych, które cieszą się dobrą renomą wśród zadowolonych klientów. Profesjonalne narzędzia tego producenta wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza w segmencie wydajnych narzędzi pneumatycznych, wśród których znajdziemy szeroki wybór gwoździarek, sztyftciarek i zszywaczy pneumatycznych.

Marka 4PRO to producent specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów z branży budowlanej i remontowej. W ofercie marki znajdują się profesjonalne narzędzia pneumatyczne i elektryczne. Produkty 4PRO charakteryzują się solidną konstrukcją, wysoką wydajnością i trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie narzędzia i akcesoria są dokładnie testowane i spełniają normy bezpieczeństwa i jakości, co zapewnia profesjonalnym użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Narzędzia 4PRO

Wśród narzędzi marki 4PRO znajdziemy między innymi takie narzędzia jak przecinarki do prętów zbrojeniowych, ręczne giętarki do prętów, elektryczne giętarki do prętów, giętarki do prętów zbrojeniowych, opalarki, gwoździarki taśmowe, gwoździarki bębnowe, sztyfciarki, zszywacze pneumatyczne oraz akcesoria wśród których wymienić można między innymi wilgotnościomierz do drewna.

Narzędzia ręczne 4PRO

Wśród ręcznych narzędzi w portfolio producenta znajdziemy między innymi ręczną wiązarkę do prętów zbrojeniowych.

Elektronarzędzia 4Pro

Wśród elektronarzędzi producenta, dominującą uwagę zajmują wszelkiego rodzaju giętarki do prętów niezbrojonych oraz do żebrowanych prętów zbrojeniowych.

Narzędzia pneumatyczne 4PRO

Narzędzia 4PRO cieszą się uznaniem ze względu na relacje jakości do ceny, zwłaszcza w segmencie wydajnych narzędzi pneumatycznych, wśród których najbardziej popularne - gwoździarki pneumatycze 4PRO charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością. Narzędzia z tej grupy produktowej Duńskiego producenta chętnie wykorzystywane są w profesjonalnych warsztatach i pracowniach remontowych.

Polecane narzędzia - najczęściej wybierane produkty marki 4PRO

Wśród produktów z całej oferty producenta, wyróżnić trzeba przede wszystkim elektryczne giętarki ręczne z serii RC oraz stacjonarna giętarka elektryczna ORB, ze zdolnością gięcia prętów o średnicy 25 mm. Narzędzia z tej grupy cieszą się największym zainteresowaniem, ilością pozytywnych opinii oraz bardzo znikomym odsetkiem niezadowolonych klientów.

Gwoździarka taśmowa 4PROFN160  to gwoździarka taśmowa na gwoździe łączone plastikiem pod kątem 20 stopni. Doskonale sprawdzi się do deskowania ścian zewnętrznych, produkcji palet i skrzyń, podkładach pod podłogi, szkieletach konstrukcji, a także w programie ogrodowym. Zszywacz 4PRO9225  to lekki zszywacz stolarski na zszywki 92, polecany dla stolarzy. Znajdzie zastosowanie przy meblach skrzyniowych, przybijaniu ścian tylnych, elementach wykończeniowych oraz w programie ogrodowym. Magazynek mieści 110 zszywek o długości 12-25 mm.

4PRO na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór urządzeń duńskiej marki 4PRO, z której wszystkie, to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Kupując narzędzia, akcesoria oraz elektronarzędzia marki 4PRO - wybierz Domitech, gdzie masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, swobodę wyboru metody płatności oraz formy dostawy, w tym możliwość płatności ratalnych, leasing czy płatność przy odbiorze/za pobraniem.

pixel