Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bosch

( ilość produktów: 9711 )

bosch

Bosch Elektronarzędzia –Linia niebieska,stworzona została przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Spełniają najwyższe wymagania odnośnie wydajności, precyzji oraz wytrzymałości i gwarantują profesjonalny rezultat pracy. W swojej ofercie posiadają narzędzia idealne do pracy z obróbką drewna np. Strug ręczny Bosch GHO 6500, Pilarka tarczowa Bosch GKS 190, czy Frezarka krawędziowa Bosch GKF 600. Gama narzędzi BOSCH to jedna z największych i najbardziej popularnych marek. Narzędzia BOSCH niebieskiej serii należą do bardzo wytrzymałych, trwałych i niezawodnych narzędzi.

osprzet bosch

Bosch

Robert Bosch GmbH (zapis stylizowany BOSCH) - to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1886 roku, którego siedziba znajduje się w Niemczech w Gerlingen. Działalność grupy Bosch można podzielić na trzy działy: technikę motoryzacyjną, technikę przemysłową oraz dobra użytkowe i techniczne wyposażenie. Firma BOSCH skupia około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach na świecie. Ponadto, prężnie działających zakładów serwisowych jest 13000 w ponad 140 krajach świata.

Marka Bosch

Jednym z prężnie rozwijających się działów w firmie jest dział dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia. Dział ten obejmuje m.in elektronarzędzia zatrudniając przy tym około 60 tys. osób na całym świecie. Działalność działu elektronarzędzi obejmuje takie marki jak Bosch, Dremel oraz Skil. W ofercie tych producentów znajdują się zarówno urządzenia dla hobbystów, którzy majsterkują od czasu do czau, jak również dla profesjonalistów wykorzystujących profesjonalne elektronarzędzia do codziennych, ciężkich prac.

Narzędzia Bosch

W bogatej ofercie produktowej Bosch znajdują się narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne (zasilane zarówno sieciowo, jak i bezprzewodowo - za pośrednictwem akumulatorów), narzędzia pomiarowe, a także osprzęt do narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Wśród elektronarzędzi dostępne są modele o napięciu zasilania wynoszącym 230V oraz narzędzia akumulatorowe charakteryzujące się napięciem zasilania wynoszącym 12V i 18V.

Narzędzia ręczne Bosch:

W ofercie Bosch znajdują się narzędzia przeznaczone do prac bez użycia energii elektrycznej, są to między innymi:

 • młotki
 • szczypce
 • noże
 • miary
 • klucze
 • sekatory
 • pilniki
 • klucze nastawne
 • piły do drewna
 • narzędzia ogrodowe

Wybierając markowe produkty w naszym sklepie, masz pewność co do wysokiej jakości wykonania oraz profesjonalnego doradztwa ze strony naszych sprzedawców. Ponadto w przypadku problemów nasz sklep dysponuje działem reklamacji, a także własnym, serwisem. Dokonując zakupów w naszym sklepie masz pewność, że narzędzia są oryginalne.

Elektronarzędzia Bosch

Elektronarzędzia Bosch to narzędzia o zasilaniu akumulatorowym bądź sieciowym. Producent dba o to, aby każde elektronarzędzie było ergonomiczne, a praca nim była komfortowa. Wybierając elektronarzędzia Bosch masz pewność, że sprzęt gwarantuje odpowiednią moc, komfort pracy, a także bezpieczeństwo. Klient wybierając elektronarzędzia może dokonać wyboru spośród narzędzi dla majsterkowicza z serii Bosch DIY lub dokonać wyboru narzędzi z profesjonalnej, niebieskiej serii. Elektronarzędzia Bosch DIY przeznaczone są do hobbystycznych prac w obrębie gospodarstwa domowego, natomiast niebieska seria przeznaczona jest do zarówno lekkich, jak i bardzo ciężkich prac. W ofercie Domitech.pl znajdziesz elektronarzędzia Bosch takie jak:

Narzędzia sieciowe Bosch

Narzędzia sieciowe Bosch to narzędzia charakteryzujące się napięciem zasilania 230V. Elektronarzędzia zasilane sieciowo charakteryzują się bardzo dużą mocą, wydajnością oraz możliwością ciągłej pracy. W ofercie Bosch największą popularnością cieszą się szlifierka kątowa Bosch GWS 9-125 S, szlifierka kątowa Bosch GWS 14-125 S, szlifierka do gipsu Bosch GTR 550, piła szablasta Bosch GSA 1100 E, nowoczesna i bardzo zaawansowana ukośnica Bosch GCM 12 GDL, młot udarowy Bosch GBH 2-26 DRE, odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 oraz frezarka górnowrzecionowa Bosch GKF 550.

Narzędzia akumulatorowe Bosch

Największą popularnością w ostatnich latach cieszą się narzędzia akumulatorowe Bosch o zasilaniu 18V, które z powodzeniem zastępują klasyczne elektronarzędzia zasilane sieciowo. Elektronarzędzia akumulatorowe Bosch bez trudu radzą sobie w ciężkich warunkach tj. pracach wykończeniowych, pracach remontowo-wykończeniowych, zakładach wulkanizacyjnych, zakładach stolarskich i innych.

Narzędzia akumulatorowe Bosch korzystają z akumulatorów w technologii Litowo-jonowej, które charakteryzuje wysoka wydajność, odporność na przegrzanie ogniw, a także zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem. Najbardziej popularnym akumulatorem 18V jest Akumulator Bosch GBA 18V 5.0Ah. Akumulator ten charakteryzuje się znakomitymi parametrami oraz długim czasem pracy w elektronarzędziach posiadających bardzo mocne silniki. Akumulator ten z powodzeniem może być wykorzystywany do zasilania narzędzi akumulatorowych pracujących na remontach oraz placach budowy. Oprócz klasycznej wersji akumulatorów producent posiada w swojej ofercie akumulatory Bosch ProCORE, które w porównaniu do serii akumulatorów GBA charakteryzuje się mniejszymi wymiarami, mniejszą wagą oraz ulepszonemu systemowi dystrybucji ciepła. Do najczęściej kupowanych akumulatorów Bosch ProCORE należy Akumulator Bosch ProCORE 18V 5.5Ah oraz Akumulator Bosch ProCORE 18V 8.0Ah.

Kompaktowe narzędzia - Bosch 12V

Elektronarzędzia z serii Bosch 12V to urządzenia bezprzewodowe, zasilane akumulatorowo, pracujące na napięciu 12V. Narzędzia te wyróżniają się niezwykle małymi rozmiarami, niewielką wagą oraz bardzo dobrą wydajnością do codziennych zastosowań. Elektronarzędzia Bosch 12V z powodzeniem mogą być wykorzystywane w pracach w obrębie gospodarstwa domowego oraz w użytku firmowym. Wśród najbardziej popularnych elektronarzędzi Bosch 12V znajdują się: wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30, sekator Bosch ProPruner oraz narzędzie wielofunkcyjne Bosch GRO 12V-35.

Wydajne narzędzia - Bosch 18V

Elektronarzędzia charakteryzujące się napięciem zasilania 18V to narzędzia, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w profesjonalnych pracach oraz w firmach i przemyśle. Elektronarzędzia Bosch 18V charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, niewiele większymi wymiarami oraz wagą niż seria Bosch 12V. Sprawdź naszą ofertę elektronarzędzi Bosch z systemem 18V!

Najmocniejsze elektronarzędzia - Bosch 18V ProCORE

Elektronarzędzia z możliwością obsługi akumulatorów Bosch ProCORE z powodzeniem mogą zastąpić najmocniejsze elektronarzędzia zasilane sieciowo. Akumulatory Bosch ProCORE mają zredukowane wymiary oraz wagę. Ich moc jest jeszcze większa niż akumulatory GBA.

Elektronarzędzia zasilane akumulatorami Bosch ProCORE są bardziej poręczne, bardziej kompaktowe i wygodniejsze w wielogodzinnych pracach.Seria Bosch ProCORE przeznaczona jest do najcięższych prac remontowo-wykończeniowych, ekstremalnej obróbki drewna, betonu i innych twardych materiałów.

Narzędzia pomiarowe Bosch

W ofercie produktowej znajdą się również narzędzia pomiarowe. Narzędzia pomiarowe Bosch należą do trwałych, precyzyjnych oraz intuicyjnych w obsłudze urządzeń. Ponadto narzędzia pomiarowe charakteryzują się wysoką precyzją pomiarową, solidną konstrukcją, mnogością pomocnych funkcji, a także pełnym wsparciem producenckim.

W ofercie produktowej znajdziemy między innymi: poziomice laserowe, lasery liniowe, lasery krzyżowe, cyfrowe kątowniki oraz dalmierze Bosch. Ponadto w Sklep Bosch znajdą się takie urządzenia jak: wykrywacz przewodów, statyw do lasera, statyw do dalmierza, termometr na podczerwień, a także pirometr.

Narzędzia ogrodowe Bosch

W ofercie produktowej Bosch znajduje się cała gama produktów przeznaczona do użytku wokół gospodarstwa domowego oraz do ogrodu. Z reguły są to narzędzia o napięciu zasilania 12V oraz 18V. Najbardziej popularną linią produktową jest zielona linia Bosch DIY. Kupując produkty z oznaczeniem power for all masz pewność, że inne urządzenia o tym samym oznaczeniu będą współpracowały z identycznym, jednym akumulatorem. Wśród produktów znajdą się m.in: sekator ogrodowy, sekator akumulatorowy, kosiarka akumulatorowa, myjka ciśnieniowa, nożyce do trawy, nożyce do żywopłotów, odkurzacz do liści, mała, ręczna piła łańcuchowa, podkaszarka i inne.

Bosch akcesoria i osprzęt

Niemiecka firma Bosch oprócz szerokiej oferty narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi posiada także bardzo obszerną gamę akcesoriów dedykowanego osprzętu do narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi Bosch. Osprzęt ten jest także kompatybilny ze sprzętem innych producentów dzięki czemu Klient ma możliwość odpowiedniego dopasowania narzędzia do własnych preferencji. Bosch posiada szeroką ofertę produktową przeznaczoną do cięcia materiałów są to m.in: tarcza do cięcia stali, tarcza do cięcia drewna, brzeszczoty do tzw. lisic, brzeszczoty do wyrzynarek, papiery ścierne na rzep, tarcze multimaterial na szlifierki kątowe oraz inny osprzęt.

Bosch w swojej ofercie posiada także osprzęt przeznaczony do wiercenia. W ofercie produktowej znajdują się: wiertła do metalu, wiertła do betonu, wiertła do drewna, a także wiertła wielomateriałowe tj. takie, które przeznaczone są do wszystkich rodzajów materiałów. Wszystkie wiertła wykonywane są zgodnie z normami, poddawane kontroli jakości, dlatego kupując osprzęt Bosch masz gwarancję jakości.

Akcesoryjna oferta produktowa jest równie bogata jak oferta osprzętu. W ofercie akcesoria Bosch znajdują się torby, walizki, przejściówki, adaptery, dodatkowe uchwyty i wiele innych.

Wśród akcesoriów i osprzętu w ofercie Domitech znajdują się także części zamienne oraz możliwość domówienia brakujących części do elektronarzędzi akumulatorowych i sieciowych. Ponadto posiadamy własny serwis, gdzie serwisanci przeprowadzają szereg napraw aby uszkodzone elektro narzędzie zostało przywrócone do pełni sprawności poprzez wymianę bądź naprawę uszkodzonych modułów lub części.

Technologie Bosch

Wraz z pojawieniem się elektronarzędzi sieciowych oraz elektronarzędzi akumulatorowych poszerzyła się także lista wymagań klientów oraz technologie dbające o bezpieczeństwo użytkownika. Moc urządzeń zarówno sieciowych jak i akumulatorowych jest na tyle duża, że bez odpowiednich zabezpieczeń mogłoby dojść do wielu kontuzji oraz urazów operatorów. Właśnie dla tego zostają wprowadzane nowe rozwiązania, zabezpieczenia oraz technologie.

Technologie występujące w elektronarzędziach Bosch:

 • BRUSHLESS MOTOR - bezszczotkowy silnik charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami. W przypadku tych silników nie są wymagane szczotki węglowe do działania elektronarzędzia.
 • BITURBO BRUSHLESS - oznaczenia te posiadają najnowsze elektronarzędzia Bosch, które wykorzystują bezszczotkowy silnik wspomagany zasilaniem akumulatorowym Bosch ProCORE. Elektronarzędzia z takim oznaczeniem charakteryzuje niezrównana moc. W porównaniu z klasycznymi odpowiednikami Bosch ProCORE zapewnia do 50% szybsze cięcie, do 30% dłuższy czas pracy oraz do 50% większe średnice wiercenia.
 • COOLPACK - technologia, która bezpośrednio wpływa na żywotność akumulatora. Hermetycznie zamknięte ogniwa w połączeniu z laserowymi zgrzewami pozwoliły na stworzenie znakomitego systemu odprowadzania ciepła. Rozwiązanie to pozwala na skuteczne odprowadzenie ciepła na zewnątrz akumulatora, dzięki czemu nie jest on przegrzewany.
 • Uchwyt SDS-Plus - odpowiednio zaprojektowane wrzeciono pozwala na błyskawiczną, beznarzędziową wymianę osprzętu do prac w twardych materiałach. Uchwyt ten stosuje się w elektronarzędziach, które przeznaczone są do lekkich oraz średnich prac przy obróbce materiałów kamiennych.
 • Uchwyt SDS-Max - odpowiednio zaprojektowane wrzeciono pozwala na błyskawiczną, beznarzędziową wymianę osprzętu do prac w twardych materiałach. Uchwyt ten stosuje się w elektronarzędziach, które przeznaczone są do ciężkich oraz bardzo ciężkich prac przy obróbce materiałów kamiennych.
 • X-LOCK - technologia pozwalająca na beznarzędziową zmianę osprzętu poprzez pociągnięcie dźwigni zwalniającej umieszczonej na głowicy elektronarzędzia. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, a dzięki czterem punktom stykowym cała moc elektronarzędzia przenoszona jest bezpośrednio na osprzęt. Nie występuje tutaj efekt ślizgania się osprzętu w mocowaniu.
 • ABR - Auto Bolt Release - funkcja, która automatycznie zatrzymuje wrzeciono klucza chwilę po odkręceniu śruby bądź nakrętki. Funkcja niezwykle przydatna do prac na wysokościach przy konstrukcjach stalowych z połączeniami śrubowymi. ABR nie pozwala na przypadkowe odkręcenie śrub/nakrętki, a  tym samym zniwelowane jest ryzyko upadku elementu łączeniowego z wysokości.
 • CHISEL FUNCTION - technologia dostępna w wybranych młotowiertarkach oraz młotach udarowych. Włączając tę funkcję wiertło łopatkowe zostaje w niezmienionej pozycji podczas pracy elektronarzędziem.
 • DROP CONTROL - funkcja, która ma za zadanie wyłączenie elektronarzędzia po jego upadku. Dzięki takiej technologii nie ma ryzyka, że elektronarzędzie, które upadło będzie w dalszym ciągu włączone i będzie stwarzało zagrożenie.
 • EAD - Electronic Angle Detection - technologia niezwykle przydatna osobom zajmującym się budową konstrukcji drewnianych. Elektronarzędzie wyposażone w tę funkcję posiada możliwość ustawienia dokładnego kąta wiercenia bądź wkręcania. Z poziomu urządzenia dostępne są 3 zakresy pracy. 45, 90° oraz dowolny kąt zdefiniowany przez użytkownika za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dokładność pomiarowa kąta wynosi +-3°.
 • HEAVY DUTY - elektronarzędzia z tym oznaczeniem przeznaczone są do ciężkich prac.
 • METAL CHUCK - elektronarzędzia posiadające to oznaczenie wyposażone są w metalowy uchwyt wiertarski, który charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością od jego odpowiednika wykonanego z tworzywa.
 • SPINDLE LOCK - możliwość zablokowania szerokiego, płaskiego, skrzydełkowego, drążonego lub innych dłut w jednej pozycji.
 • ROTATION CONTROL CLUTCH - sprzęgło, które odłącza zasilanie elektronarzędzia w przypadku zakleszczenia się wiertła w materiale. Ta technologia skutecznie chroni m.in. nadgarstki przez poważnymi urazami.
 • EMP - ELECTRONIC MOTOR PROTECTION - technologia, chroniąca silnik elektronarzędzia przed jego przeciążeniem, a w następstwie przed spaleniem silnika.
 • INTELLIGENT BRAKE SYSTEM - tak zwany hamulec wybiegowy stosowany głównie w szlifierkach kątowych. Po wyłączeniu szlifierki kątowej osprzęt zamontowany na wrzecionie zostaje błyskawicznie zatrzymany. Ta technologia nie pozwala na długotrwałe obracanie się osprzętu po wyłączeniu zasilania elektronarzędzia.
 • KICKBACK CONTROL - system chroniący przede wszystkim nadgarstki operatora przed ich urazami. W momencie zakleszczenia się wiertła w materiale, elektronarzędzie jest automatycznie zatrzymywane.
 • VIBRATION CONTROL - technologia ograniczająca przenoszenie drgań na ręce operatora. Może być zaimplementowana w uchwytach ("rączkach") dodatkowych, a także we wbudowanych chwytach elektronarzędzi. Długotrwała ekspozycją rąk na drgania powstałe w skutek pracy urządzenia ma negatywny wpływ na zdrowie operatora, dlatego tak ważna jest redukcja drgań.
 • SOFT START - powolny i łagodny rozruch elektronarzędzia. Urządzenia z tą technologią charakteryzują się dłuższą żywotnością. Włączając elektronarzędzie z tą technologią nie ma efektu szarpnięcia. Technologia ta chroni także przekładnie przed jej natychmiastowym, maksymalnym obciążeniem.
 • Oświetlenie miejsca pracy LED - funkcja ta ułatwia pracę w słabo doświetlonych miejscach. Wraz z naciśnięciem włącznika elektronarzędzia włączana jest dioda LED doświetlające miejsce pracy.
 • VARIABLE SPEED - elektronarzędzia wyposażone w tę funkcję mają możliwość płynnej regulacji obrotów poprzez siłę docisku włącznika.
 • SPEED SELECTION - możliwość wyboru "biegu" tj. prędkości obrotowej elektronarzędzia. Prędkość obrotowa uzależniona jest od rodzaju elektronarzędzia i określona jest w karcie charakterystyki.
 • RESTART PROTECTION - zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem elektronarzędzia w przypadku odłączenia źródła zasilania.
 • CONSTANT SPEED - urządzenia wyposażone w tę funkcję posiadają stałą prędkość obrotową
 • Simply Connected/Connectivity - technologia pozwalająca na kontrolę oraz regulację parametrów elektronarzędzia poprzez aplikację mobilną oraz wbudowany bądź dedykowany moduł Bluetooth Bosch GCY 42.

Bosch - Gwarancja

Producent profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi Bosch zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów. Wybierając sprzęt Bosch w naszym sklepie masz pewność oryginalnego, trwałego i markowego produktu. Kupując na Domitech.pl masz pewność, że przysługuje Ci pełna gwarancja oraz wsparcie po zakupowe.

Jeśli interesują Cię szczegółowe warunki gwarancji produktów Bosch - koniecznie sprawdź zasady gwarancji na produkty Bosch.

Domitech - Serwis Bosch

Domitech jest oficjalnym dystrybutorem marki Bosch.

Oprócz sprzedaży internetowej oraz w stacjonarnym sklepie w Bydgoszczy - Domitech świadczy także usługi serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne. Nasi serwisanci to zespół, który profesjonalnie wykonuje wszystkie naprawy spośród każdego rodzaju narzędzi producenta. Dodatkowo, w ofercie naszego sklepu znajdziemy części serwisowe, zastępcze oraz naprawcze do najpopularniejszych elektronarzędzi producenta.

Sklep Bosch na Domitech.pl

W ofercie sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego Domitech - posiadamy bogaty asortyment narzędzi, osprzętu oraz elektronarzędzi marki Bosch. Narzędzia oraz elektronarzędzia pochodzą wyłącznie z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Produkty Bosch w sklepie Domitech to wyłącznie oryginalne narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria, dzięki czemu masz pewność, że wybierając Bosch na Domitech.pl - przysługuje ci pełna, deklarowana przez producenta gwarancja. Dodatkowo, wybierając produkty marki Bosch w sklepie na Domitech.pl - masz swobodę wyboru odpowiedniej metody dostawy oraz formy płatności.

Bosch FAQ - Bosch najczęściej zadawane pytania

Skąd pochodzi BOSCH?

Bosch to niemieckie przedsiębiorstwo posiadające swoją siedzibę w Gerlingen.

Jakie są najbardziej popularne produkty Bosch?

Najbardziej popularnymi produktami Bosch są:

 • Bosch GTR 550
 • Bosch GWS 9-125 S

Ile jest gwarancji na produkty Bosch?

Na wszystkie narzędzia marki Bosch przysługuje 24 miesiące gwarancji. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 36 miesięcy po rejestracji urządzenia na platformie PRO360. Więcej szczegółów znajdziesz pod adresem: https://domitech.pl/Gwarancja-BOSCH

Czym różnią się akumulatory GBA i ProCORE?

Akumulatory GBA to wysokowydajne akumulatory starszego typu do zasilania elektronarzędzi o napięciu zasilania 18V. Akumulatory Bosch ProCORE to akumulatory nowej generacji, które są mniejsze, lżejsze, a przy tym bardziej wydajne niż akumulatory GBA.

Czym różni się zielony Bosch od niebieskiego?

Narzędzia z zielonej linii przeznaczone są do użytku wokół gospodarstwa domowego oraz do prac hobbystycznych. Niebieska linia to profesjonalne narzędzia z przeznaczeniem do ciężkich, wielogodzinnych prac.

Jaki Bosch zielony czy niebieski?

W zależności od rodzaju wykonywanych prac oraz ich intensywności należy wybrać linię produktów najbardziej dopasowaną do własnych preferencji. Jeśli urządzenie będzie używane od czasu do czasu lub hobbystycznie wybór powinien być ukierunkowany na zieloną linie Bosch DIY. W przypadku profesjonalnego przeznaczenia oraz wielogodzinnej, ciężkiej pracy dobrym wyborem jest niebieska linia produktów Bosch.

Czy zielony Bosch może być użyty w przemyśle?

Urządzenia z zielonej linii przeznaczone są do hobbystycznego użytku oraz prac wokół gospodarstwa domowego. W przypadku prac przemysłowych lepszym wyborem jest narzędzie z niebieskiej linii Bosch.

BiTURBO co to?

BiTURBO to oznaczenie elektronarzędzi z bezszczotkowym silnikiem wykorzystującym do zasilania akumulatory Bosch ProCORE. W porównaniu z klasycznymi elektronarzędziami BiTURBO zapewnia do 50% szybsze cięcie, do 30% dłuższy czas pracy elektronarzędzia oraz do 50% większe średnice wiercenia.

Co to jest akumulator ProCORE?

Akumulator ProCORE to najnowsze akumulatory marki Bosch. W porównaniu do starszej generacji akumulatorów (Bosch GBA) akumulatory Bosch ProCORE są mniejsze, lżejsza oraz bardziej wydajne co sprawia, że operowanie elektronarzędziem jest jeszcze bardziej komfortowe.

Co to jest Bosch DIY?

Bosch DIY to seria zielonych narzędzi przeznaczonych do hobbystycznego oraz przydomowego użytku. Narzędzia z zielonej linii zazywczaj używane są w ogrodnictwie oraz w przydomowych warsztatach.

Czy Bosch posiada niebieskie narzędzia ogrodowe?

Narzędzia przystosowane do pracy w ogrodzie występują wyłącznie w kolorze zielonym. Wyjątkiem są sekatory ProPruner oraz myjki wysoko-ciśnieniowe serii GHP. Dodatkowo w niebieskiej linii znajdziemy dmuchawę GBL, jednakże jest to narzędzie warsztatowe, do przedmuchiwania narzędzi i miejsca pracy.

Bosch Carbide co to?

Bosch Carbide to technologia, w której wykorzystywany jest węglik spiekany. Bosch Carbide umożliwia cięcie najtwardszych materiałów. Bosch Carbide w porównaniu do klasycznego osprzętu charakteryzuje się dłuższą żywotnością oraz większą wydajnością cięcia.

Bosch Connectivity co to?

Bosch Connectivity to technologia komunikacji elektronarzędzia z aplikacją mobilną za pośrednictwem bluetooth. Dzięki tej technologi operator może m.in ustawić kąt wiercenia (EAD), ustawić prędkość obrotową, ustawić czułość KICKBACK CONTROL, sprawdzić charakterystykę produktu i wiele innych.

Gdzie jest numer katalogowy Bosch na urządzeniu?

Numer katalogowy Bosch znajduje się z reguły na etykiecie naklejonej na urządzenie. Z reguły jest on na prawo od nazwy urządzenia.

pixel