Darmowa dostawa od 99,00 zł

Irwin

( ilość produktów: 131 )

Irwin

Irwin to amerykańska marka narzędziowa, która została założona w 1885 roku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, przeznaczonych do użytku profesjonalnego oraz amatorskiego. W ofercie marki Irwin w naszym sklepie znajdziemy rożnego rodzaju akcesoria warsztatowe oraz narzędzia ręczne.

irwin 

 

Marka Irwin

Irwin to marka narzędziowa z USA, założona w 1885 roku. Ich oferta obejmuje narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia, stworzone zarówno z myślą o profesjonalnych jak i amatorskich użytkownikach. Producent skupia się na produkcji wysokiej jakości, trwałych narzędzi, aby zapewnić swoim klientom maksymalną wydajność i precyzję podczas rożnych prac.

 

Narzędzia Irwin

Irwin produkuje narzędzia ręczne dla profesjonalistów i osprzęt oraz akcesoria. Idealna marka dla tych, którzy wymagają od narzędzi, by były wytrzymałe i trwałe. Irwin jest znany ze swojej innowacyjności i ciągłego dążenia do udoskonalania swoich produktów. Firma oferuje szeroką gamę narzędzi, w tym wiertła, nożyce, klucze, szczypce, pilniki, młotki, a także wiele innych produktów.

Marka Irwin podczas produkcji swoich narzędzi stosuje najwyższej jakości materiały i procesy produkcyjne, aby zapewnić swoim klientom trwałe i niezawodne narzędzia do pracy. Wszystkie produkty dostepne w ofercie producenta są dokładnie testowane, aby upewnić się, że spełniają wymagania i oczekiwania nie tylko klientom ale też własnym, wygórowanym standardom. Irwin cieszy się uznaniem klientów na całym świecie dzięki swojej jakości i innowacyjności.

 

Akcesoria Irwin

Wśród akcesoriów marki Irwin znajdziemy wiele praktycznych rozwiązań takich jak narzędzia pomiarowe czy akcesoria warsztatowe, które zapewnią dużą skuteczność podczas warsztatowych projektów DIY, a także profesjonalnych prac na budowie czy w warsztacie stolarskim. W ofercie Irwin znajdziemy także wytrzymałe i pojemne torby narzędziowe.

 

Akcesoria pomiarowe

Wśród narzędzi pomiarowych Irwin znajdziemy miary zwijane oraz taśmy traserskie, które pozwolą zapewnić precyzję oraz dokładność podczas wszelkiego rodzaju prac, które wymagają dokładności.

 

akcesoria irwin

 

Akcesoria warsztatowe Irwin

Wśród akcesoriów do warsztatu znajdziemy szeroką ofertę ścisków stolarskich, imadła czy zestawy do ostrzenia dłut.

 

Osprzęt Irwin do elektronarzędzi

W ofercie producenta znajdziemy szeroki wybór trwałych i niezawodnych akcesoriów do elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych. Producent w swojej ofercie posiada szeroki wybór wierteł do drewna, precyzyjne tarcze tnące do ręcznych pilarek tarczowych i ukośnic, a także szeroki wybór akcesoriów do wkręcania, do stosowania z zakrętarkami udarowymi, adaptery i papiery ścierne do szlifierek mimośrodowych i oscylacyjnych.

 

osprzet irwin

 

Irwin na Domitech.pl

Oferta marki Irwin dostępna w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym - to wyłącznie oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

Domitech poleca: Szczypce 18SP 18"/455 mm typ C ruchome poduszki Irwin to wysokiej jakości szczypce typu C z dużym rozwarciem i z ruchomymi poduszkami. Przytrzymują one elementy delikatne oraz o skośnych, nieregularnych powierzchniach. Doskonale sprawdzą się przy pracach blacharskich, a także przy pracach związanych z powierzchniami delikatnymi lub charakteryzującymi się nietypowym kształtem.

pixel