Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kaufmann

( ilość produktów: 18 )

Kaufmann to firma, która powstała w 1957 roku, choć produkcją narzędzi zajęła się dopiero pod koniec lat 60-tych, specjalizując się przede wszystkim w maszynkach do cięcia płytek. Dystrybucja narzędzi budowlanych i posadzkarskich rozwinęła się w latach 80-tych, a 10 lat później rozpoczęto produkcję mieszalników. Na rok 2000 przypada rozwój gałęzi odpowiedzialnej za nierdzewne kielnie i szpatułki.

 

Marka Kaufmann

Kaufmann to niemiecka marka narzędzi, która istnieje od ponad 60 lat i oferuje szeroki wybór narzędzi ręcznych, elektrycznych oraz pneumatycznych. Firma specjalizuje się w produkcji narzędzi dla przemysłu i rzemieślników. Kaufmann stawia na innowacje i ciągły rozwój swoich produktów. Firma jest znana z produkcji narzędzi, które są łatwe w obsłudze, ergonomiczne i dostosowane do potrzeb użytkowników. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości produktów, marka Kaufmann Werkzeuge stosuje nowoczesne technologie oraz przestrzega surowych standardów jakościowych.

W tym momencie producent Kaufmann ma ugruntowaną pozycję na rynku i jest kojarzona z narzędziami wysokiej jakości. Sprzyjająca sytuacja sprawiła, że producent Kaufmann zaczął się intensywnie rozwijać i budować kolejne hale produkcyjne.

Produkty marki Kaufmann

W ofercie marki Kaufman znajdziemy szeroki wybór przecinarek do glazury. Przecinarki marki Kaufmann to narzędzia przystosowane do profesjonalnych zastosowań, które oferują atrakcyjną cenę przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

Kaufmann na Domitech.pl

Produkty marki Kaufmann w naszej ofercie to pełnowartościowe i oryginalne narzędzia, które podlegają pełnej gwarancji producenta.

pixel