Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarko-wkrętarka Bosch

( ilość produktów: 91 )

Wiertarko-wkrętarki Bosch to narzędzia elektryczne, zasilane sieciowo lub akumulatorem - które łączą funkcje typowej wiertarki oraz wkrętarki w jednym urządzeniu, niezawodnym narzędziu. Wiertarko-wkrętarka Bosch to szeroko stosowane elektronarzędzia, zarówno pośród profesjonalnych jak i indywidualnych warsztatowych użytkowników DIY podczas wykonywania otworów w różnych materiałach oraz do zakręcania i odkręcania śrub i wkrętów.

wiertarko-wkretarka bosch

 

Wiertarko-wkrętarka Bosch - podstawowe narzędzie

Jedną z głównych cech wiertarko-wkrętarek Bosch jest ich wszechstronność. Podstawową funkcjonalnością wiertarko-wkrętarki jest wiercenia, używane do tworzenia otworów w materiałach takich jak drewno, metal czy beton oraz wkręcanie, używane do zakręcania wkrętów i śrub. Same narzędzia oferują wiele możliwości, pozwalając również na wybór trybu pracy/biegu, który regulowany do konkretnej czynności zapewnia lepszą wydajność i dokładność.

Wiertarko-wkrętarki marki Bosch są cenione ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, trwałość, wydajność oraz innowacyjne funkcje. Firma Bosch jest znana ze swojego doświadczenia w produkcji narzędzi elektrycznych i jest uznawana za jednego z liderów w tej branży.

 

Wiertarko-wkrętarka Bosch - zasilanie

Elektronarzędzia Bosch w klasie wiertarko-wkrętarki oferują różne rodzaje zasilania. W ofercie producenta występują wiertarko-wkrętarki akumulatorowe zasilane bezprzewodowo napięciem 12V lub 18V. Bezprzewodowe zasilanie zapewnia łatwe przenoszenie i niezależność od dostępu do gniazdka elektrycznego, co czyni je bardzo wygodnymi w użytkowaniu mobilnym.

W zależności od specyficznych potrzeb użytkownika, wiertarko-wkrętarki Bosch są dostępne w różnych rozmiarach i mocach. Niektóre modele są bardziej kompaktowe i lekkie, co ułatwia manewrowanie nimi w ciasnych przestrzeniach lub pracę nad głową. Inne modele mają większą moc, co pozwala na pracę w trudniejszych materiałach lub wykonywanie bardziej wymagających zadań.

W ofercie producenta znajdziemy narzędzia zasilane 12V wyróżniające się bardzo kompaktową i ergonomiczną formą, idealne gdy maksymalna siła nie jest priorytetem oraz narzędzia 18V - do profesjonalnych, wymagających zastosowań.

Wiertarko-wkrętarka bosch 18V

Narzędzia zasilane napięciem 18V to duże wkrętarki do zastosowań wymagających większej lub największej mocy podczas wiercenia w drewnie konstrukcyjnym stali czy betonie. Najmocniejsze modele 18V pośród wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Bosch oferują do 150 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Wśród wiertarko wkrętarek Bosch niebieskiej linii produktowej Bosch 18V Professional znajdziemy modele oznaczone symbolami:

 • GSR 18V-XX - profesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V bez udaru
 • GSB 18V-XX - profesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V z udarem
 • GSR 180 Li - półprofesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V bez udaru
 • GSB 180 Li - półprofesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V z udarem
 • GSR 185 Li - półprofesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V bez udaru
 • GSB 185 Li - półprofesjonalne wiertarko-wkrętarki z serii Bosch 18V z udarem

Wśród modeli zielonej linii Bosch DIY znajdziemy modele o nazwach UniversalImpact, Universal Drill, AdvancedImpact, które kolejno to wiertarko-wkrętarka z udarem, bez udary oraz wersja z udarem i wymienną głowicą.

Wiertarko-wkrętarka bosch 12V

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Bosch z napięciem 12V to lekkie i niewielkie narzędzia, które zapewniają pełną swobodę użytkowania. Są bardzo lekkie, posiadają zazwyczaj zintegrowane oświetlenie LED i szereg funkcji, które zapewniają im dobre opinie pośród klientów indywidualnych i profesjonalnych z branż instalacyjnych.

 • GSR 12V-XX - profesjonalne kompaktowe wiertarko-wkrętarki Bosch z niebieskiej serii 12V bez udaru
 • GSB 12V-XX - profesjonalne kompaktowe wiertarko-wkrętarki Bosch z niebieskiej serii 12V z udarem
 • GSR 120 Li - półprofesjonalne wiertarko-wkrętarki Bosch z niebieskiej serii 12V bez udaru
 • GSB 120 Li - profesjonalne wiertarko-wkrętarki Bosch z niebieskiej serii 12V z udarem

Dodatkowo, dopisek FC na końcu kodu produktu, przy zasilanych 12V wiertarko-wkrętarkach oznacza możliwość wymiany głowicy roboczej.

 

Wiertarko-wkretarki Bosch

 

Zastosowanie wiertarko-wkrętarki Bosch

Wiertarko-wkrętarki Bosch mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Wiertarko wkrętarki Bosch DIY w domowym użytkowaniu mogą być używane do prostych napraw, montażu mebli, zawieszania obrazów, a także do prac związanych z remontami czy prac w ogrodzie (stawianie ogrodzenia, budowanie mebli ogrodowych). W profesjonalnym zastosowaniu, wiertarko-wkrętarki Bosch Professional sprawdzają się w warsztatach stolarskich, na placu budowy czy podczas prac montażowych. Wiertarko-wkrętarki Bosch są niezbędnym narzędziem do wykonywania precyzyjnych otworów i mocowania elementów konstrukcyjnych.

 

Wiertarko wkretarka bosch

 

Wiertarko-wkrętarka Bosch Professional

Niebieskie, profesjonalne narzędzia do wymagających prac, lub bardziej wymagających użytkowników indywidualnych, którzy oczekują najwyższej jakości i zdolności do wymagającej pracy w cięższych warunkach.

Wiertarko-wkrętarka Bosch DIY

Zielone narzędzia przeznaczone docelowo do użytku domowego, indywidualnego, jako podstawowe narzędzie do różnorodnych prac przy wkręcaniu i wierceniu.

 

Wiertarko-wkretarka Bosch

 

Wiertarko-wkrętarka z udarem Bosch

Dodatkowo pośród amatorskich zielonych i profesjonalnych niebieskich wiertarko-wkrętarek Bosch - znajdziemy modele wyposażone w funkcję pracy z udarem. Funkcja udaru w wiertarko-wkrętarkach Bosch Professional oznaczona jest symbolem GSB. Udar umożliwia skuteczną pracę w betonie, cegle czy kamieniu.

Rozróżnienie symboli akumualtorywch wiertarko-wkrętarek Bosch Professional

 • GSR - model bez udaru
 • GSB - model z funkcją pracy z udarem

 

Wiertarko-wkrętarka Bosch 

 

Wiertarko-wkrętarki Bosch na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech - oferujemy szeroki asortyment marki Bosch z gamy zielonych i niebieskich narzędzi Bosch Professional. Wszystkie produkty - narzędzia, elektronarzędzia, akcesoria i osprzęt producenta, to oryginalne, pełnowartościowe produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

Kupując wiertarko-wkrętarki Bosch z naszego sklepu z narzędziami - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki wybraną przez siebie metodą dostawy z dogodną formą płatności, w tym możliwość zapłacenia za elektronarzędzia na raty, leasing czy płatnością gotówką za pobraniem.

 

sklep z wiertarko-wkretarkami bosch

 

Kupują profesjonalne narzędzia, które służyć Ci będą na co dzień, do ciężkiej pracy na budowie, w warsztacie czy w przemyśle/na produkcji lub gdy poszukujesz po prostu mniejszej wiertarko-wkrętarki na potrzeby własne, indywidualne do prostszych prac remontowo-wykończeniowo-naprawczych we własnym domowym zaciszu - postaw na wiertarko-wkretarki Bosch.

Nasi doradcy w sklepie stacjonarnym oraz sklepie internetowym pomogą Ci wybrać model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Doradzimy w doborze odpowiednich akcesoriów, a w razie potrzeby - poprowadzimy przez proces zakupów na raty, leasing czy uzyskania wyceny do dofinansowania.

 

pixel