Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wózek narzędziowy Yato

( ilość produktów: 12 )

Wózki narzędziowe Yato są doskonałym wyborem dla tych, którzy potrzebują solidnych i praktycznych narzędzi do organizacji przestrzeni w swoim warsztacie. Dzięki swojej wytrzymałej budowie i funkcjonalności, są one atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów majsterkowania.

Wózek narzędziowy Yato - co to takiego?

Wózki narzędziowe Yato są przenośnymi jednostkami przechowywania, które umożliwiają łatwy transport narzędzi i akcesoriów warsztatowych. Dzięki swojej konstrukcji są wytrzymałe i funkcjonalne. Na przykład, model Yato YT-09101 to modułowy, 3-częściowy wózek narzędziowy z dwoma komorami i dwiema szufladami, wyposażony w kółka, teleskopowy uchwyt z aluminium oraz dużą, przechylaną szufladę.

 

Wózki narzędziowe Yato - dla kogo?

Wózki narzędziowe marki Yato są idealne dla profesjonalistów zajmujących się mechaniką samochodową i pracami stolarskimi. Dzięki wysokiej jakości i korzystnym cenom oferowanych produktów, są również odpowiednie dla amatorów i majsterkowiczów​.

Jakie są rodzaje wózków narzędziowych Yato?

Yato oferuje różne modele wózków narzędziowych, które różnią się między sobą wielkością, konstrukcją i funkcjonalnością.

 • Model YT-55293 ma wysokość 958 mm i szerokość 766 mm, wykonany jest z stali​.
 • Model YT-09102 składa się z trzech części, posiada wbudowane kółka, dwie wysuwane organizery oraz tacę na narzędzia​​.
 • Model YT-55210 ma trzy szuflady, waży 17 kg, może znieść maksymalny ciężar 45 kg, a jego wysokość wynosi 72 cm​.

W ofercie producenta znajdziemy wiele wózków narzędziowych, które różnią się swoim kształtem, wielkością (szerokością, wysokością oraz głębokością), materiałem wykonania, oferowanymi funkcjonalnościami lub zabezpieczeniami oraz gotowe zestawem z kompletami narzędzi, bądź puste wózki, oferujące swobodę kompletacji insertujących nas narzędzi.

Wózek narzędziowy Yato z wyposażeniem czy bez?

Decyzja, czy wybrać wózek narzędziowy Yato z wyposażeniem czy bez, zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Wózki z wyposażeniem oferują większą wartość, ale są droższe, podczas gdy puste wózki pozwalają użytkownikom dostosować przestrzeń do swoich konkretnych potrzeb.

Producent oferuje szeroki wachlarz wózków kompletnych, przystosowanych do różnych zastosowań oraz pustych, które zapewniają pełną swobodę organizacji potrzebnych nam narzędzi i akcesoriów.

Czy warto inwestować w wózek warsztatowy Yato?

Inwestycja w wózek narzędziowy Yato jest opłacalna, gdyż oferują one wytrzymałą konstrukcję oraz funkcjonalność, która znacznie ułatwia organizację i przenoszenie narzędzi.

 

Jaki wózek narzędziowy Yato wybrać?

Wybór konkretnego modelu wózka narzędziowego Yato zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Na co zwrócić uwagę wybierając wózek narzędziowy?

Przy wyborze wózka narzędziowego Yato warto zwrócić uwagę na:

 • Liczbę i konfigurację szuflad i schowków
 • Maksymalną zdolność obciążenia
 • Wymiary wózka
 • Materiał, z którego jest wykonany wózek (np. stal)
 • Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane kółka czy teleskopowe uchwyty
pixel