Darmowa dostawa od 99,00 zł

Kosiarka Stihl

( ilość produktów: 47 )

Kosiarka Stihl to profesjonalne narzędzie ogrodowe do koszenia trawnika, odpowiednie do zastosowań indywidualnych w przydomowym ogrodzie oraz profesjonalnych, które znacznie ułatwiają pracę w ogrodzie, na działce czy w terenach miejskich/publicznych. W ofercie kosiarek Stihl znajdziemy bezprzewodowe kosiarki akumulatorowe stihl, napędzane silnikiem elektrycznym kosiarki sieciowe elektryczne stihl oraz najmocniejsze kosiarki spalinowe Stihl.

Jaką kosiarkę Stihl wybrać?

Wśród kosiarek Stihl znajdziemy wiele modeli kosiarek z podziałem na ich docelowe zastosowanie, dostosowane do odpowiedniej wielkości trawników czy wymagań dotyczących funkcji (na przykład z opcją mulczowania lub kosiarki z napędem) oraz kosiarki Stihl z różnymi źródłami zasilania.

  • Kosiarki Stihl z silnikiem spalinowym

Wśród najbardziej wydajnych kosiarek do trawy Stihl znajdziemy głównie kosiarki z silnikiem spalinowym. Silnik spalinowy kosiarek ogrodowych Stihl zapewnia dużą moc, niezawodność, pełną mobilność (często wyposażone są w dodatkowy napęd na koła) kosztem dużego hałasu pracy silnika.

  • Kosiarki Stihl z silnikiem elektrycznym-sieciowym

Cechą szczególną kosiarek Stihl zasilanych po kablu jest moc i lekkość. To stosunkowo tanie narzędzia do koszenia trawy, które pozwalają na skuteczną wycinkę na mniejszych obszarach takich jak przydomowy ogród czy działka - silniki są ciche, wydajne, a urządzenia lekkie - choć cierpiące na przewód zasilający, który ogranicza swobodę poruszania się.

  • Kosiarki Stihl z silnikiem akumulatorowym

Narzędzia ogrodnicze i urządzenia ogrodowe Stihl w grupie narzędzi zasilanych akumulatorowo - w tym kosiarek Stihl znajdziemy podział na różne klasy/rodziny, są tam grupy produktów do zastosowań indywidualnych, do przydomowych ogrodów oraz produkty z docelowym zastosowaniem profesjonalnym. Narzędzia akumulatorowe z grupy kosiarek do trawy Stihl to propozycje mobilne, oferujące dużą sprawność zasilania akumulatorowego, pracujące z napięciem 36V - pozwalające na sprawną pracę w terenie, bez dostępu do stałego źródła zasilania elektrycznego. Kosiarki Stihl w każdej z grup/systemów akumulatorowych cechują się cichą pracą silnika, wytrzymałą konstrukcją i dużą mobilnością.

Na co zwrócić uwagę wybierając kosiarkę Stihl

Wybór odpowiedniej kosiarki Stihl do dobranie odpowiedniego źródła zasilania, które najlepiej spełni nasze oczekiwania oraz zwrócenie uwagi na oferowane parametry koszące. W przypadku kosiarek Stihl istotna jest moc narzędzia, szerokość koszenia i docelowa powierzchnia trawnika. Istotną opcją jest również regulacja wysokości koszenia, ona pozwala dostosować wysokość roboczą ostrza tnącego, dzięki czemu mamy możliwość podjęcia decyzji - jaką wysokość trawy chcemy uzyskać podczas koszenia.

Kosiarka Stihl - dodatkowe funkcje

Wśród dodatkowych funkcji kosiarek do trawy Stihl, znajdziemy między innymi zdolność do swobodnej regulacji wysokości koszenia, opcjonalną prace bez kosza z wyrzutem bocznym, składaną konstrukcję czy napęd na koła, który skutecznie poprawi prowadzenie cięższych modeli.

pixel