Darmowa dostawa od 99,00 zł

Akumulator Fein

( ilość produktów: 4 )

Wydajne akumulatory Fein to bezprzewodowe źródło zasilania do niezawodnych elektronarzędzi bezprzewodowych producenta. Akumulator Fein to gwarancja dużej mocy i niezawodności w najbardziej wymagających zastosowaniach profesjonalnych, podczas obróbki wszystkich materiałów.

akumulator fein

Akumulatory Fein

Akumulatory Fein to bezprzewodowe źródło zasilania, które sprawia, że codzienna praca elektronarzędzi jest prosta, wydajna i bezpieczna. Bezprzewodowe zasilanie narzędzi Fein zapewnia skuteczne szlifowanie, wkręcenie, wiercenie, cięcie, frezowanie, a także wiercenia rdzeniowe. W ofercie producenta znajdziemy odpowiednie rozwiązania akumulatorowe do każdego profesjonalnego zastosowania. 

Akumulatory Fein AMPShare

Akumulatory Fein AMPShare to akcesoria zapewniające pewne i niezawodne zasilanie narzędzi bezprzewodowych. W ofercie producenta znajdziemy akumulatory GBA i ProCore kompatybilne ze wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi Fein, kompatybilnymi z technologią AMPShare oraz z narzędziami Bosch Professional 18V.

Akumulatory Fein 18V oraz Fein 12V

Akumulatory Fein 12V oraz Fein 18V to doskonała współpraca akumulatora, elektroniki i silnika narzędzia bezprzewodowego do różnych zastosowań. W ofercie producenta znajdziemy akumulatory 12 V i 18 V o pojemności 3 Ah, przystosowane do optymalnie komfortowej pracy z urządzeniami o mniejszej masie oraz akumulatory 12 V i 18 V o pojemności 6 Ah, które zapewnianią większą moc najabrdziej wymagającym elektronarzędziom.

Dodatkowo wśród akumulatorów Fein znajdziemy akumulatory 18 V HighPower, o pojemności 5,2 Ah. Akumulatory litowo-jonowe HighPower pozwolą w pełni osiągnąć maksymalną wydajność urządzeń, zapewniając natężenie prądu wyższe o nawet 75% zapewnia trwałe utrzymanie stabilnej prędkości obrotowej.

Akumulatory Fein na Domitech.pl

W ofercie sklepu Domitech posiadamy szeroki wybór akumulatorów Fein do wydajnych, bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych producenta. Akumulatory Fein do elektronarzędzi w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne produkty, które zapewniają pełną moc i wydajność.

pixel