Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fein Multimaster Black Edition

2023-09-04
Fein Multimaster Black Edition

multimaster black edition 

Nowa, limitowana edycja wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych Fein Multimaster Black Edition. Poznaj nowe werjse niezwykle wydajnych wielofunkcyjnych urządzeń oscylacyjnych, do cięcia i szlifowania od Fein!

 

Fein Multimaster

Fein Multimaster to linia narzędzi wielofunkcyjnych, które są znane z wszechstronności i doskonałej jakości wykonania. Multitool Fein to wielofunkcyjne narzędzie, które można wykorzystać do różnorodnych zadań, takich jak cięcie, szlifowanie, skrobanie i frezowanie. Narzędzia wielofunkcyjne Fein Multimaster to narzędzia solidnie zbudowane, co przekłada się na ich długą żywotność i niezawodność w użytkowaniu.

Warianty zasilania i kompatybilny osprzęt

Fein Multimaster jest dostępny w różnych wariantach, w tym wersjach przewodowych i bezprzewodowych. Warianty bezprzewodowe są zasilane akumulatorami Fein (seria 300) oraz akumulatorami Bosch w technologii AMPShare (seria 500 i seria 700), co pozwala na większą mobilność i swobodę podczas pracy.

Multimaster wykorzystuje system montażu akcesoriów typu Starlock, który umożliwia szybkie i łatwe wymienianie akcesoriów bez użycia narzędzi. W modelach z linii 700 znajdziemy uchwyt Starlock Max, model 500 i 300 wykorzystuje mocowanie osprzętu Starlock Plus.

 

multimaster black edition

 

Fein Multimaster Black Edition

Fein Multimaster Black Edition to wyjątkowa linia narzędzi wielofunkcyjnych, która łączy niezawodność i wszechstronność narzędzi Fein Multimaster z eleganckim i nowoczesnym designem w czarnym kolorze. Te narzędzia to połączenie doskonałej jakości wykonania, wysokiej wydajności i unikalnego wyglądu.

Narzędzia Fein Multimaster Black Edition zachowują wszystkie cechy charakterystyczne dla standardowych narzędzi tej linii, ale wyróżniają się specjalnym wykończeniem w kolorze czarnym, które nadaje im elegancji i ekskluzywności.

Narzędzia Fein Multimaster Black Edition są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość i wszechstronność. Ta specjalna edycja jest dostępna w różnych wariantach, obejmujących zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe, co daje użytkownikom szeroki wybór, aby dostosować narzędzie do swoich konkretnych potrzeb.

 

Nowe narzędzia wielofunkcyjne Fein w limitowanej wersji Black Edition:

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023

Polecane

pixel