Darmowa dostawa od 399,00 zł

Polerka akumulatorowa

( ilość produktów: 6 )

Akumulatorowe polerki zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej efektywnym polerowaniu różnego rodzaju powierzchni. Nadają się do pracy z wszelkiego rodzaju materiałami podatnymi na polerowanie. Dzięki swojej wszechstronności znalazły swoje miejsce zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i domowych zestawach narzędzi. Polerki akumulatorowe zapewniają wysoką swobodę i komfort pracy dzięki zastosowaniu wydajnych akumulatorów

Rodzaje polerek akumulatorowych

Urządzenia te dzielą się na dwie główne grupy, które różnią się sposobem pracy oraz przeznaczeniem. Polerki obrotowe zapewniają większą wydajność pracy z pastami mocno ściernymi oraz gwarantują lepsze efekty podczas regeneracji znacznych uszkodzeń lakieru. Podczas pracy z polerkami obrotowymi wymagane są umiejętności i doświadczenie, ponieważ istnieje ryzyko łatwego zniszczenia lakieru podczas pracy na zbyt wysokich obrotach urządzenia. Drugim rodzajem urządzenia w kategorii „akumulatorowe polerki” jest polerka rotacyjna, która jest poręczniejsza i łatwiejsza w obsłudze dla przeciętnego użytkownika. W tym przypadku jednak efekty polerowania są mniejsze niż przy stosowaniu polerki obrotowej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze akumulatorowej polerki?

Polerki akumulatorowe dostępne w Domitech – Sklep i Serwis sprawdzają się podczas polerowania powierzchni metalowych, betonowych, kamienia, marmuru, stali itp. Podczas wyboru odpowiedniej polerki pochodzącej z oferty Domitech Bydgoszcz - Sklep i Serwis należy zwrócić uwagę na jej moc, prędkość obrotową, możliwość regulacji prędkości pracy oraz średnicę tarczy polerskiej.

 

pixel