Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Multitool

( ilość produktów: 13 )

Multitoole to wielofunkcyjne narzędzia ręczne, które pozwolą Ci dokonać drobnych napraw i przydadzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów turystycznych. Jeśli potrzebujesz podręcznego akcesorium, które umożliwi Ci dokręcanie śrub, przecinanie drutu, precyzyjne chwytanie elementów czy cięcie kartonów, to multitool będzie odpowiednim wyborem. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowaną ofertę mniej lub bardziej rozbudowanych multitooli od takich producentów, jak Bahco, Stanley, NEO Tools, Ryobi, Felco, Metabo czy Festool.

Dlaczego warto zdecydować się na multitool z naszego sklepu?

Multitoole to wyjątkowo praktyczne akcesoria, które łączą w sobie wiele różnych funkcji. Nie wszędzie masz dostęp do skrzynki warsztatowej lub choćby najbardziej podstawowych śrubokrętów. Multitool zapewni Ci podręczny komplet narzędzi, który możesz mieć zawsze przy sobie. Forma składanych szczypiec z różnego rodzaju ostrzami i wkrętakami schowanymi w rękojeściach pozwala zachować kompaktowe rozmiary, a jednocześnie gwarantuje duże walory użytkowe.

 

Jakie narzędzia znajdziesz w standardowym multitoolu?

Narzędzia wielofunkcyjne występują w różnych wariantach i mogą być do nich zaliczane nie tylko klasyczne multitoole, ale także np. scyzoryki. Większość modeli dostępnych w naszym sklepie posiada jednak zbliżone właściwości i podobną budowę, a wśród narzędzi, które oferują, znajdziesz między innymi szczypce, wkrętaki i różnego rodzaju ostrza.

Za co docenisz szczypce multitoola?

W przeciwieństwie do wkrętaków czy otwieraczy, szczypce to narzędzie trudne do zastąpienia i zwykle nie masz możliwości znalezienia dla nich skutecznej alternatywy. To jeden z powodów, dla których zakup multitoola może być dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem. Większość modeli, które znajdziesz w naszym sklepie posiada składane szczypce uniwersalne, często dodatkowo wyposażone w przecinak. Pozwalają one nie tylko na sprawne chwytanie różnego rodzaju elementów, ale także skuteczne cięcie drutu czy niewielkich gwoździ. Umożliwiają wykonanie tych samych zadań, co pełnowymiarowe kombinerki, jednak zajmują zdecydowanie mniej miejsca i mogą być wygodnie przenoszone w kieszeni.

Multitool zapewni Ci dostęp do podstawowych wkrętaków

W sytuacjach wymagających dokręcenia śrub w różnego rodzaju urządzeniach przyda Ci się dostęp do wkrętaków płaskich i krzyżakowych. Są to jedne z podstawowych funkcji niemal każdego multitoola w ofercie naszego sklepu. Skorzystanie nawet z minimalistycznych, składanych śrubokrętów stanowi dużo lepsze rozwiązanie, niż próby obsłużenia śrub np. czubkiem noża. Pozwala uniknąć uszkodzenia łbów i uzyskać większą siłę dokręcania.

Potrzebujesz noża? Wykorzystaj ostrze z multitoola

Ostrze to jedno z podstawowych narzędzi, w jakie wyposażona jest większość multitooli. Doskonale sprawdzi się w zastępstwie kieszonkowego scyzoryka, dzięki czemu nie musisz nosić ze sobą noża, by otworzyć paczkę lub przeciąć opaskę zaciskową. Niektóre modele oferują więcej, niż jedno ostrze i posiadają np. dodatkowo wersję ząbkowaną do cięcia linek.

 

Multitool, model Stanley 0-84-519

 

Nie masz pod ręką otwieracza do puszek lub butelek? Znajdziesz je w multitoolu

Otwieracze to akcesoria, o których łatwo zapomnieć pakując się na wyjazd czy bushcraftowe wyjście do lasu. Zabierając multitoola będziesz mieć je zawsze ze sobą i nie zaskoczy Cię konserwa pozbawiona wygodnej zawleczki do otwierania. Używając narzędzia wielofunkcyjnego bez problemu wydobędziesz zawartość puszki i przygotujesz swój posiłek.

 

Do czego możesz użyć multitoola z naszej oferty?

Multitool przyda Ci się w wielu sytuacjach, świetnie sprawdzi się przy naprawie usterek w różnego rodzaju urządzeniach, dokręcaniu śrub oraz cięciu taśm czy kartonów. Ponadto umożliwi między innymi gięcie i przecinanie drutu czy zdejmowanie izolacji z kabli. Będzie też dla Ciebie nieocenionym wsparciem podczas wyjazdów turystycznych pozwalając np. bezpiecznie zdjąć z ognia rozgrzane naczynie, otworzyć puszkę z konserwą czy pokroić produkty spożywcze.

 

Multitool w sklepie Domitech.pl

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę multitooli o różnych konfiguracjach narzędzi. Znajdziesz zarówno małe, podstawowe modele, jak i rozbudowane wersje z dużą ilością funkcji. W ofercie posiadamy produkty takich producentów, jak Bahco, NEO Tools czy Stanley. Dokonując zakupu na naszej stronie masz pewność otrzymania oryginalnych, pełnowartościowych narzędzi, możesz też wybrać najwygodniejszą dla Ciebie formę płatności i sposób dostawy. Złóż zamówienie w naszym sklepie, by mieć gwarancję najwyższej jakości obsługi.

pixel