Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw kluczy Stanley

( ilość produktów: 27 )

Zestawy kluczy Stanley to praktyczne wyposażenie, które przyda się w każdym warsztacie. Pakiety wyposażone są w różne typy najczęściej używanych kluczy i umożliwiają sprawne wykonanie podstawowych prac naprawczych, montażowych lub konserwacyjnych związanych z obsługą wszelkiego rodzaju połączeń śrubowych.

Zestawy kluczy Stanley - co to?

Komplety kluczy Stanley to funkcjonalne zbiory narzędzi, które przydadzą się zarówno hobbystom, jak i osobom zawodowo zajmującym się prowadzeniem warsztatów samochodowych czy pracowni meblarskich. Dzięki najbardziej uniwersalnym zakresom rozmiarów narzędzia wchodzące w skład zestawów będą pasować do większości śrub i nakrętek stosowanych w pojazdach czy w elementach wyposażenia mieszkania.


Rodzaje zestawów kluczy Stanley

Produkowane przez firmę Stanley zestawy kluczy cechują się dużym zróżnicowaniem, zarówno pod względem typu oferowanych narzędzi, jak i ich rozmiarów czy ilości zawartych elementów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kilku najbardziej rozpowszechnionych kluczy, czy szerokiej gamy narzędzi, możesz wybrać komplet najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.

Komplety kluczy Stanley obejmują zarówno zestawy z kluczami płasko-oczkowymi, jak i nasadowymi. Wiele spośród nich zawiera dodatkowo wkrętak z zestawem bitów. Wygodnym rozwiązaniem są także składane w poręcznym uchwycie zestawy kluczy imbusowych oraz torx.

Wśród oferowanych przez firmę Stanley pakietów kluczy można znaleźć między innymi:

 • Zestawy kluczy nasadowych
 • Zestawy kluczy płasko-oczkowych
 • Zestawy kluczy imbusowych
 • Zestawy kluczy torx
 • Zestawy mieszane

Są one dostępne w rozmaitych wariantach, różniących się przede wszystkim liczbą dostępnych elementów.

 

Zestaw kluczy nasadowych Stanley w walizce


Dla kogo są zestawy kluczy Stanley?

Klucze Stanley w zestawach to idealne rozwiązanie dla każdego, kto spędza czas w warsztacie, niezależnie od tego, czy robi to w charakterze hobby, czy w ramach pracy zawodowej. Oferta jest dostosowana do szerokiego grona użytkowników i każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Dla osób okazjonalnie dokonujących drobnych napraw przewidziane są niewielkie, kompaktowe komplety kluczy, wystarczające do podstawowych prac. Użytkownicy korzystający z większej liczby narzędzi mogą zdecydować się na któryś z rozbudowanych zestawów w walizce.

 

Dlaczego warto postawić na komplet kluczy Stanley?

Amerykańska firma Stanley to jeden z wiodących producentów narzędzi. Decydując się na zakup kompletu kluczy Stanley możesz mieć pewność wysokiej jakości wykonania i najlepszych użytych materiałów.

Zestawy kluczy Stanley cechują się przemyślanymi projektami, popartymi wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Są wygodne w użytkowaniu i trwałe, dzięki czemu jeden komplet może służyć przez wiele lat. Wykonane w większości z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej oferują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu technologii zabezpieczających przed korozją, takich jak chromowanie, polerowanie czy powłoki fosforanowe, są także niewrażliwe na szkodliwe działanie wilgoci.

Zakup kluczy Stanley w zestawie to dobre rozwiązanie także ze względu na łatwe utrzymanie ich w porządku. Duże komplety, składające się z kilkudziesięciu elementów, umieszczone są w wytrzymałych walizkach z wytłoczkami, pozwalających na wygodne przechowywanie i transport narzędzi. Wiele z nic posiada też dodatkowe akcesoria, takie jak przedłużki zwiększające zasięg klucza, czy przeguby umożliwiające pracę pod kątem.

Mniejsze zestawy posiadają wygodne organizery, pozwalające szybko i sprawnie uporządkować klucze. Zwarta, przemyślana konstrukcja sprawia, że komplety te są bardzo kompaktowe i komfortowe w przenoszeniu.


Zestawy kluczy Stanley w Domitech

W naszym sklepie z profesjonalnymi narzędziami Domitech możesz znaleźć szeroką ofertę zestawów kluczy Stanley. Wybierz komplet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i złóż zamówienie na naszej stronie. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz gwarancję otrzymania oryginalnych, pełnowartościowych produktów i sprawnej realizacji zamówienia.

pixel