Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Odkurzacz Makita

( ilość produktów: 78 )

Odkurzacz Makita to niezależnie od serii - profesjonalny sprzęt, który z łatwością pomoże zapewnić czystość i porządek w miejscu pracy. Wśród odkurzaczy marki Makita znajdziemy odkurzacze przemysłowe, budowlane, akumulatorowe, plecakowe, pionowe, piorące oraz samochodowe, pracujące na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym.

odkurzacz makita

 

Rodzaje odkurzaczy Makita

Wśród odkurzaczy marki Makita znajdziemy produkty takich kategorii jak:

 • Odkurzacze bezprzewodowe
 • Odkurzacze przemysłowe
 • Odkurzacze samochodowe
 • Odkurzacze budowlane
 • Odkurzacze pionowe

Gwarancja na odkurzacze Makita

Odkurzacze w naszym sklepie to pełnowartościowe produkty, które podlegają gwarancji na zasadach i warunkach ustalonych przez producenta. Kupując odkurzacz Makita z naszej oferty - masz pewność że przysługuje Ci pełna ochrona po zakupowa.

Odkurzacz Makita - sklep Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór oryginalnych odkurzaczy marki Makita, wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta. Wybierając odkurzacz Makita z naszego sklepu online - masz gwarancję oryginalności, bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy oraz formy płatności.

pixel