Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

ToughBuilt

ToughBuilt to marka specjalizująca się w dostarczaniu najlepszej jakości akcesoriów,
które zapewniają innowacyjność i komfort najbardziej wymagającym profesjonalistom,
w przystępnej cenie.

Skoncentrowani na swoich klientach, inspirowani innowacjami i motywowani chęcią pomocy profesjonalnemu użytkownikowi w maksymalizacji czasu, wydajności i produktywności.

Zespół ToughBuilt to wynalazcy, projektanci, producenci i pionierzy rewolucyjnych narzędzi i akcesoriów.

Toughbuilt sklep

Sklep i Serwis Domitech.pl oferuje oryginalne produkty marki ToughBuilt. W naszym sklepie znajdziemy wszystkie dostępne produkty tego producenta, a nasz zespół chętnie doradzi w doborze najlepszych akcesoriów pod Twoje wymagania. Sprawdź nasz sklep z ToughBuilt online lub przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego i przekonaj się że ToughBuilt jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

Toughbuilt Polska

Sklep Domitech jest oficjalnym dystrybutorem produktów ToughBuilt, oferując w pełni oryginalne produkty z pełną gwarancją i prawem do przedłużenia gwarancji, aż do 25 lat. Kupując produkty marki ToughBuilt przez stronę Domitech.pl masz pewność, że otrzymasz pełnowartościowy produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji.

Gama produktów ToughBuilt

W ofercie marki ToughBuilt znajdziemy torby, sakwy narzędziowe, narzędzia ręczne takie jak noże, skrobaki, nożyce do blach, akcesoria warsztatowe takie jak kozły robocze, stoły budowlane i podpory oraz szeroką ofertę nakolanników ochronnych zapewniające największy komfort i bezpieczeństwo. Sprawdź ofertę produktów marki ToughBuilt i znajdź najlepsze akcesoria.

Kategorie produktowe ToughBuilt:

toughbuilt toughbuilt toughbuilt toughbuilt toughbuiilt toughbuilt toughbuilt

W ofercie marki znajdziemy różnego rodzaju produktu z kategorii akcesoriów. Wśród oferowanych produktów znajdziemy torby i sakwy narzędziowe, narzędzia ręczne, kozły, podpory i stoły robocze, nakolanniki oraz akcesoria do wszystkich tych produktów. Innowacyjnym rozwiązaniem marki jest technologia ClipTech - system sakw i pasów narzędziowych pozwalających na pełną swobodę przy indywidualnej konfiguracji zestawu.

Jakość marki ToughBuilt

Prawdopodobnie każdy ma jakieś elektronarzędzie czy narzędzie ręczne, które należało do ojca czy dziadka. Zostało naostrzone, naoliwione, przeszło standardową konserwację i nadal działa tak samo, jak w dniu, w którym zostało zakupione. To myśl które przewodzi marką ToughBuilt. Trwałość narzędzi, które tworzy jest wartością najbardziej istotną dla produktów ToughBuilt.

MARKA TOUGHBUILT

Siła marki ToughBuilt jest nie do przecenienia. Na dobrze rozwiniętym i ugruntowanym rynku narzędzi i akcesoriów, gdzie wiele produktów może wydawać się niezróżnicowanych, marka ToughBuilt zdecydowanie się wyróżnia. Stała się międzynarodowym synonimem innowacyjności i jakości za cenę, która nie jest zaporowa. Siła marki i jej wysokie uznanie wśród profesjonalnych użytkowników umożliwia stałe zwiększanie sprzedaży i dostępności nowych produktów. Ostatecznie Toughbuilt to synonim wysokiej jakości.

Marka ToughBuilt wymyśla, konstruuje, testuje i weryfikuje każdy produkt, wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z surowymi standardami jakości i wsparte ograniczoną, dożywotnią gwarancją. Niektórzy uważają, że aby uzyskać wszystko, co najlepsze, trzeba dużo zapłacić, marka ToughBuilt chce tej myśli wyjść na przeciw - zapewniając wysoką jakość i innowacje w budownictwie w cenie przystępnej dla prawie każdego. ToughBuilt to innowacja w przystępnej cenie.

ToughBuilt jest inspirowany ludźmi i od samego początku, jego produkty powstają z myślą, by praca była łatwiejsza, bardziej komfortowa i wydajniejsza.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne akcesoria marki ToughBuilt?

Wybierając profesjonalne akcesoria marki ToughBuilt, inwestujesz w produkty, które łączą w sobie innowacyjność, wytrzymałość i ergonomię. ToughBuilt słynie z projektowania narzędzi i akcesoriów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania profesjonalistów z branży budowlanej i remontowej. Ich produkty są projektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu, oferując niezrównaną trwałość i funkcjonalność, co przekłada się na większą efektywność pracy. Ponadto, ToughBuilt kładzie silny nacisk na innowacje, co oznacza, że ich akcesoria często wyposażone są w unikalne cechy i rozwiązania, które ułatwiają pracę i zwiększają bezpieczeństwo użytkowników. Inwestując w akcesoria ToughBuilt, wybierasz więc produkty, które zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, co czyni je doskonałym wyborem dla profesjonalistów szukających najlepszego wsparcia w swojej codziennej pracy.

INNOWACJA TOUGHBUILT

Żyjemy w świecie, w którym najnowsze technologie i innowacje projektowe zwiększają zwykle cenę produktów. Marka ToughBuilt stara się jednak temu konwencjonalnemu myśleniu przeciwstawić. Starając zapewniać przystępne cenowo innowacje. W myśl, że przełomowe produkty, które pomagają profesjonalnym użytkownikom pracować lepiej, mądrzej i szybciej, powinny być dla nich dostępne. Produkty ToughBuilt sto najlepsze na rynku, inteligentne, przemyślane i dobrze przebadane wzory bez wygórowanych cen.

 

 

toughbuilt

 

 

Kozły i stoły robocze ToughBuilt

Niezawodne i bardzo stabilne - sprawdź ofertę kozłów i stołów roboczych ToughBuilt

Mobilne kozły robocze do pracy wewnątrz i na zewnątrz. Pełna ochrona przed korozją gwarancją trwałości. W ofercie ToughBuilt znajdziesz pojedyncze kozły oraz zestawy kozłów, które zapewnią najwyższy standard jakości i stabilności.

 toughbuilt

  

ToughBuilt - technologia Cliptech

Innowacyjny system mocowania sakw i akcesoriów ToughBuilt

Cliptech to innowacyjne rozwiązanie ToughBuilt które pozwala na pełną swobodę tworzenia i uzupełniania indywidualnych pasów narzędziowych o torby, kabury  i sakwy. Rozwiązanie to jest bardzo proste i trwałe, a dzięki szerokiemu asortymentowi kompatybilnych elementów - pozwala na dostosowanie pasa narzędziowego pod potrzeby każdego specjalisty.

Dzięki Cliptech od ToughBuilt nigdy nie zabraknie Ci miejsca i zawsze będziesz miał pod ręką wszystko to czego potrzebujesz.

 

ToughBuilt - Ochrona kolan

Żelowe i piankowe nakolanniki ToughBuilt to gwarancja komfortu

Nakolanniki ToughBuilt to rozwiązanie oferujące komfort i bezpieczeństwo podczas wszelkich prac, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoje stawy. Nakolanniki oferowane przez markę ToughBuilt zapewnią Ci odpowiedni stopień bezpieczeństwa i komfort bez ograniczeń.

Twoje bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze, zadbaj o swoje zdrowie, zapewniając sobie najlepszą ochronę.

 

Stojaki ToughBuilt

Trwałe i niezawodne akcesoria budowlane i warsztatowe

W ofercie produktów marki ToughBuilt znajdziemy wiele produktów które prócz bezpieczeństwa zapewnia nam zwiększoną precyzję prac. Sprawdź ofertę profesjonalnych i niezawodnych  podpór rolkowych.

Szybkość i dokładność każdego cięcia bez przerw czy opóźnień w pracy.

 

Gwarancja Toughbuilt

Produkty ToughBuilt są zbudowane tak, aby wytrzymać codzienne rygory życia na budowie. Marka oferując swoje produkty, zapewnia że ich jakość wykonania i proces wytwarzania są na tak wysokim poziomie, że oferują 25-letnią gwarancję, gdy po zakupie ich przedmiot zostanie zarejestrowany w ciągu 30 dni.

Wszystkie produkty ToughBuilt są standardowo objęte dwuletnią gwarancją.

toughbuilt gwarancja

 

 

JAKOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ TOUGHBUILT

Marka ToughBuilt cieszy się wyjątkowym poziomem lojalności wśród profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Ich produkty przynajmniej częściowo zawdzięczają swoją popularność swojej wyjątkowej jakości. Wszystkie narzędzia i akcesoria są projektowane i opracowywane w Stanach Zjednoczonych, zanim zostaną wyprodukowane zgodnie z jednym z najbardziej rygorystycznych standardów zapewnienia jakości dostępnych obecnie na rynku. Dzięki obsesyjnemu podejściu do jakości większość swoich produktów jest standardowo objęta dwuletnią gwarancją, która może być dodatkowo rozszerzona na 25 lat po zarejestrowaniu zakupu przez klienta, co jest wiodącym w branży rozwiązaniem.

 

 

ToughBuilt z naszego bloga:

 

toughbuilt stacktechToughBuilt snapshell

pixel