Darmowa dostawa od 399,00 zł

Podkaszarka Ryobi

( ilość produktów: 20 )

Podkaszarki Ryobi (inaczej kosy mechaniczne Ryobi) są niezastąpionymi narzędziami ogrodniczymi służącymi do precyzyjnej pielęgnacji trudno dostępnych obszarów zielonych. Doskonale sprawdzą się przy koszeniu obrzeży trawników oraz usuwania chwastów zlokalizowanych wzdłuż ścian lub schodów. Dzięki zróżnicowanym formom zasilania (dostępne są m. in. modele elektryczne, akumulatorowe, hybrydowe i spalinowe), narzędzia te można idealnie dobrać do własnych potrzeb.

Co to jest podkaszarka Ryobi?

Podkaszarka marki Ryobi stanowi wysoce funkcjonalne narzędzie, idealnie nadające się do precyzyjnego przycinania trawy i usuwania chwastów oraz zarośli na obszarach trudno dostępnych. Kosa mechaniczna Ryobi będzie nieocenionym wsparciem tam, gdzie zwykła kosiarka nie zdoła sięgnąć. Dzięki wysokiej efektywności kosa mechaniczna Ryobi doskonale sprawdza się zarówno w profesjonalnym użytkowaniu w przestrzeni zieleni miejskiej, jak i w ogrodach prywatnych.

Mechaniczne kosy Ryobi - do czego służą?

Podkaszarki Ryobi zostały zaprojektowane z myślą o precyzyjnym przycinaniu trawy oraz eliminacji niechcianych gatunków roślin rosnących wokół klombów czy donic oraz wzdłuż alejek, murków lub progów. Ich zastosowanie będzie najbardziej efektywne w terenie o słabym dostępie. Z uwagi na swoją konstrukcję, podkaszarka Ryobi umożliwia skuteczne koszenie trawników nawet w wąskich przejściach. Narzędzie to jest nieocenione w tych pracach ogrodowych, w których użycie większych maszyn byłoby niemożliwe lub bardzo niewygodne. Mechaniczne kosy Ryobi cechuje solidna konstrukcja oraz liczne możliwości regulacji, co przekłada się na skuteczne działanie nawet na terenach o nieregularnym ukształtowaniu.

Podkaszarki Ryobi - dla kogo odpowiednie?

Podkaszarki Ryobi to narzędzia dostosowane do użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki prostemu i intuicyjnemu użytkowaniu, przemyślanym projektom oraz wysokiej wydajności, podkaszarki Ryobi zdobywają uznanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalnych ogrodników. Będą również odpowiednim wyborem dla nowicjuszy, rozpoczynających swoją przygodę z pielęgnacją zieleńców.

Osoby posiadające działki rekreacyjne czy niewielkie ogródki wokół domu docenią praktyczność kos mechanicznych Ryobi podczas niezbędnych prac sezonowych. Profesjonaliści, zajmujący się utrzymaniem terenów zielonych i pielęgnacją ogrodów, skorzystają natomiast na wysokiej efektywności i trwałości tych urządzeń. Różnorodność dostępnych modeli pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich zainteresowanych.

Długoletnie doświadczenie w produkcji narzędzi ogrodowych pozwala firmie Ryobi na nieustanne udoskonalanie stosowanych rozwiązań technologicznych i zaoferowanie kos mechanicznych najwyższej jakości.

 

Podkaszarka Ryobi RY18LT23A-0

 

Kosy i podkaszarki Ryobi - rodzaje

Kosy mechaniczne Ryobi występują w kilku wariantach, różniących się między innymi źródłem zasilania. W ofercie znajdują się modele spalinowe, elektryczne, akumulatorowe oraz hybrydowe. Tak szeroki wybór umożliwia perfekcyjne dobranie narzędzia do własnych potrzeb oraz warunków pracy.

Podkaszarka Ryobi elektryczna

Podkaszarki przewodowe Ryobi posiadają silnik elektryczny i czerpią energię bezpośrednio z gniazdka o napięciu 230V. Ta opcja cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy niewielkich ogrodów lub działek i sprawdza się wszędzie tam, gdzie dostęp do zasilania nie stanowi problemu, a teren prac nie jest zbyt duży.

Podkaszarka Ryobi elektryczna to rozwiązanie tańsze od akumulatorowych odpowiedników i przystosowane do długotrwałej pracy. Dzięki temu, że nie wymaga ładowania, można używać jej przez wiele godzin.

Ryobi podkaszarka akumulatorowa

Akumulatorowe kosy mechaniczne Ryobi są praktyczne i wygodne wygodne w użytkowaniu, szczególnie w miejscach, gdzie dostęp do zasilania jest ograniczony. Dzięki zastosowaniu wymiennych akumulatorów cechuje je całkowita mobilność, co sprawia, ze można używać ich do koszenia bardzo rozległych terenów. Do ich zalet należy też nieskomplikowana obsługa oraz niski poziom generowanego hałasu. Nie wydzielają też spalin, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska.

Podkaszarka hybrydowa Ryobi

Ciekawym rozwiązaniem są podkaszarki hybrydowe. Łączą one w sobie zalety modeli elektrycznych i akumulatorowych, są natomiast pozbawione głównych wad obu tych grup. Mogą być zasilane zarówno z sieci 230V, jak i czerpać energię z akumulatora.

Kosa spalinowa Ryobi

Podkaszarki spalinowe Ryobi to narzędzia zasilane silnikami spalinowymi. Charakteryzują się większą mocą niż modele elektryczne czy akumulatorowe, co sprawia, że są idealne do koszenia wymagających obszarów o dużej powierzchni. Nie są też ograniczone koniecznością dostępu do prądu, dzięki czemu można ich używać w miejscach znacznie oddalonych od zabudowań. Będą doskonałym wyborem do prac prowadzonych poza miastem, np. podczas pielęgnacji pasów zieleni przy drogach.

 

Ryobi podkaszarka - co sprawia, że warto ją mieć?

Produkty Ryobi cieszą się dużym uznaniem na rynku narzędzi ogrodniczych. Wybierając podkaszarkę tej marki masz pewność, że otrzymasz wydajny, niezawodny sprzęt o długiej żywotności. Szeroki wybór kos mechanicznych oferowanych przez producenta pozwoli Ci natomiast dobrać właściwe urządzenie, najlepiej dopasowane do planowanych prac.

 

Podkaszarka Ryobi - jaka żyłka?

Równie ważny, jak posiadanie wysokiej jakości urządzenia, jest dobór odpowiednich akcesoriów. Przy zakupie żyłki zwróć uwagę, czy jej średnica odpowiada zaleceniom producenta dla danego modelu podkaszarki Ryobi.

Kształt żyłki powinien być dostosowany do rodzaju zaplanowanych prac. W przypadku cięższych zadań, przy koszeniu dużych, trudnych do wycięcia roślin, najlepiej sprawdzą się żyłki o przekroju kwadratowym lub gwiaździstym. Ich ostre krawędzie sprawiają, że cięcie będzie bardziej agresywne. Do pielęgnacji standardowego trawnika lepiej nada się żyłka okrągła, oferująca najdłuższą żywotność.

 

Podkaszarka Ryobi - części serwisowe

Jeśli szukasz części zamiennych do podkaszarki Ryobi, znajdziesz je na naszej stronie z profesjonalnymi narzędziami Domitech. Gdyby któryś z komponentów okazał się niedostępny w ofercie, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Z przyjemnością sprowadzimy dla Ciebie podzespoły, jakich potrzebujesz.

 

Podkaszarki i kosy marki Ryobi w sklepie Domitech

Sklep z narzędziami Domitech posiada w asortymencie wszystkie rodzaje podkaszarek Ryobi. Możesz zapoznać się ze specyfikacja poszczególnych modeli i wybrać urządzenie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Dokonując zakupu w naszym sklepie możesz zadecydować o najwygodniejszej dla Ciebie formie dostawy i płatności, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie i bez opóźnień.

Podkaszarka Ryobi gwarancja

Zamawiając podkaszarkę Ryobi w sklepie z narzędziami Domitech, otrzymasz oryginalny produkt objęty pełną ochroną gwarancyjną. Zasady wsparcia technicznego i warunki gwarancji określa producent.

pixel