Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przecinarki do prętów

( ilość produktów: 18 )

Przecinarka do prętów to specjalistyczne narzędzie tnące umożliwiające sprawne skracanie stalowych zbrojeniowych prętów żeberkowych i płaskich w celu dostosowania ich długości pod konstrukcje żelbetowe filarów, fundamentów, nadproży i wieńców. Przecinarka do prętów w naszej ofercie, to urządzenie renomowanej marki, które zapewni odpowiednią wydajność, niezbędną moc oraz komfort do profesjonalnego cięcia.

przecinarka do pretow

Wśród przecinarek do prętów znajdziemy narzędzia mniej i bardziej uniwersalne - tarczowe przecinarki do prętów, umożliwiające (przy użyciu odpowiednich tarcz) cięcie również innych materiałów oraz urządzenia do specjalistycznego cięcia - urządzenia tnące hydrauliczne.

Przecinarka do prętów, zastosowanie

Podstawowym zastosowaniem przecinarek do prętów jest skracanie stalowych profili zbrojeniowych, umożliwiajcie dostosowanie długości elementu pod daną konstrukcję.

Dla kogo przecinarka do prętów?

Przecinarki do prętów są najczęściej wykorzystywane przez zbrojarzy w celu skrócenia profili na odpowiednią długość podczas tworzenia szkieletu pod żelbet. Przecinarki do prętów, obok wiązarek do zbrojeńgiętarek do prętów - są specjalistycznymi narzędziami, znacznie poprawiającymi wydajność i dokładność prac zbrojarzy.

Zasilanie przecinarki do prętów

Przez wzgląd na niezbędną, dużą moc narzędzi do cięcia profili stalowych - przecinarki do prętów zbrojeniowych najczęściej występują w formie urządzeń z zasilaniem sieciowym. Stałe zasilanie elektryczne z gniazdka elektrycznego o napięciu 230V - zapewnia ciągłość pracy, niezwykle kluczową podczas przygotowywania większej ilości prętów skracanych poza miejscem budowy. Bezprzewodowe zasilanie elektryczne oparte na akumulatorach zapewnia natomiast mobilność i zdolność do pracy na wysokościach bez prowadzenia przewodów zasilających.

Przecinarka do prętów akumulatorowa, a sieciowa

W zależności od ilości pracy, miejsca oraz komfortu niezbędnych cięć - możliwe jest dobranie narzędzia sieciowego/akumulatorowego, które lepiej spełni swoje oczekiwania. Dobór przecinarki sieciowej, a bezprzewodowej-akumulatorowej jest więc dobraniem narzędzia, odpowiedniego do zadanej specyfiki/metody pracy.

Przecinarka do prętów - dobór odpowiedniego narzędzia.

W zależności od częstotliwości cięć oraz średnicy skracanego pręta - niezbędne jest dobranie narzędzia które zapewni odpowiednią szybkość pracy i moc, gwarantująca zdolność ucinania prętów.

W przypadku poszukiwania uniwersalnego narzędzia - warto rozważyć małą przecinarkę tarczową, która może posłużyć do cięcia różnorodnych materiałów. W przypadku oczekiwania od narzędzia dużej mobilności i mocy - warto postawić na akumulatorową przecinarkę hydrauliczną, która pozwoli na wymagające cięcia w miejscu bez dostępu do sieci elektrycznej. Poszukując narzędzia do stacjonarnego stanowiska przygotowawczego i powtarzalnej pracy - najlepszym wyborem okaże się sieciowa, hydrauliczna przecinarka o dużej mocy i sprawności.

Przecinarka do prętów na Domitech

W ofercie naszego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami dla specjalistów - znajdziemy wiele narzędzi dla różnorodnych branż i gałęzi specjalistów budowlanych. Wśród specjalistycznych narzędzi i urządzeń, takich jak przecinarka do prętów - znajdziemy oryginalne produkty takich producentów jak 4PRO, DeWALT, HiKOKI oraz Makita. Przecinarki do prętów z naszej oferty to wyłącznie pełnowartościowe, oryginalne narzędzia podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Kupując takie narzędzia jak przecinarka do prętów - wybierz Domitech, gwarantujemy najszybsza możliwą wysyłkę towaru, wsparcie przed oraz po-zakupowe, a także szereg różnorodnych form płatności i metod dostawy, w tym płatności ratalne, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel