Darmowa dostawa od 99,00 zł

Black Decker

( ilość produktów: 121 )

Black Decker to amerykańska marka elektronarzędzi i narzędzi do ogrodu, domu, warsztatu oraz do prac budowlanych. W swojej ofercie posiadają wszytko to co niezbędne przy najróżniejszych pracach warsztatowych i remontowych.W ofercie narzędzi i elektronarzędzi marki Black Decker znajdziemy wiele pozycji które znacznie usprawnią pracę w domu, w ogrodzie czy przydomowym warsztacie, umożliwiając realizację wielu mniej i bardzie zaawansowanych projektów.

black decker

Historia Black Decker

Historia marki zaczyna się od skromnego warsztatu w Baltimore i od ponad 100 lat dostarcza innowacyjne, przemyślane produkty służące do najróżniejszych zadań. Black & Decker to amerykańska marka, która specjalizuje się w produkcji narzędzi elektrycznych i akumulatorowych oraz produktów do domu i ogrodu. Firma została założona w 1910 roku w Baltimore, Maryland przez S. Duncan Blacka i Alonzo G. Deckera.

Obecnie marka Black & Decker jest częścią grupy Stanley Black & Decker, która jest jednym z największych producentów narzędzi na świecie. Black & Decker cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość i zaangażowanie w zapewnienie najlepszych narzędzi dla swoich użytkowników.

Narzędzia Black Decker

Black & Decker słynie z produkcji narzędzi o wysokiej jakości, które są proste w obsłudze i trwałe. Marka oferuje szeroki wybór narzędzi elektrycznych, w tym wiertarki, pilarki, szlifierki, wyrzynarki, a także akcesoria i narzędzia ogrodowe, takie jak kosiarki, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, a także odkurzacze i myjki ciśnieniowe. Domitech Sklep i Serwis posiada szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi marki Black and Decker, wśród których znajdziemy wiertarki, wkrętarki, kosiarki, odkurzacze, latarki i mopy.

Narzędzia ręczne Black Decker

Wśród narzędzi ręcznych marki Black Decker znajdziemy między innymi:

 • Bity i Końcówki wkrętarskie
 • Grzechotki i nasadki
 • Klucze płaskie
 • Lasery i przyrządy pomiarowe
 • Narzędzia do suchej zabudowy
 • Narzędzia do układania
 • Narzędzia malarskie i dekoratorskie
 • Zestawy narzędziowe

Elektronarzędzia Black Decker

Elektronarzędzia to narzędzia, które potrafią zmienić to sobie możesz wyobrazić, w coś realnego, to narzędzia które pozwolą Ci samemu to stworzyć. Dzięki elektronarzędziom marki Black and Decker możesz zmienić w swoim otoczeniu niemal wszystko. Szeroka gama elektronarzędzi Black and Decker zapewnia możliwość wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych bo bardziej zaawansowane projekty. Wśród elektronarzędzi Black Decker znajdziemy narzędzia akumulatorowe oraz narzędzia elektryczne, na zasilaniu sieciowym - wszystkie zaprojektowane tak, aby skutecznie pomóc z łatwością i bez wysiłku zamienić plany w rzeczywistość.

Narzędzia ogrodowe

Narzędzia ogrodowe marki Black Decker to narzędzia, które pozwolą na komfortową pracę w ogrodzie. Narzędzia ogrodowe Black and Decker pozwolą zadbać o perfekcyjnie skoszony trawnik z idealnie przyciętymi bokami, pomogą w pielęgnacji kwietników i zagwarantują równo ostrzyżony żywopłot. Dbanie o zieleń z narzędziami ogrodowymi Black Decker to żadne wyzwanie, a przyjemność która pozwoli zapewnić dookoła domu porządek. W ofercie narzędzi ogrodowych marki Black and Decker, dostępnych w naszej ofercie znajdziemy produkty takie jak kosiarki, dmuchawy do liści, nożyce do trawy, nożyce do żywopłotu i wiele innych, praktycznych rozwiązań, potrzebnych do utrzymania ogrodu w idealnym stanie.

Narzędzia do cięcia i przycinania

Wśród narzędzi ogrodowych marki Black Decker do pielęgnacji zieleni, w ofercie naszego sklepu znajdziemy między innymi takie urządzenia jak:

 • Nożyce do żywopłotu
 • Nożyce do trawy
 • Podkaszarki
 • Pilarki łańcuchowe
 • Kosiarki elektryczne sieciowe oraz akumulatorowe
 • Piły do przycinania gałęzi
 • Rozdrabniarki i rębaki

Trawnik i ogród z Black and Decker

W ofercie produktowej naszego sklepu, w gamie elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych, bezprzewodowych narzędzi do ogrodu znajdziemy wiele pozycji, które skutecznie zadbają o trawnik i czystość w ogrodzie. Dobór odpowiedniej kosiarki to gwarancja łatwego poradzenia sobie z wyzwaniem najbardziej wymagającego ogrodu. W naszym sklepie Domitech, znajdziesz szeroką ofertę narzędzi i elektronarzędzi do koszenia, podcinania i czyszczenia trawników, wśród których na szczególną uwagę zasługują produkty z kategorii:

 • Dmuchawy i odkurzacze
 • Kosiarki do trawy
 • Podkaszarki

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, kosiarki i podkaszarki to podstawowe narzędzi ogrodowe, których wybór z oferty pomarańczowej marki Black and Decker - to słuszny wybór, zapewniający bardzo dobry stosunek jakości efektów do ceny.

Black Decker na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z profesjonalnymi narzędziami, niezawodnym osprzętem i wydajnymi elektronarzędziami, Domitech - posiadamy szeroki wybór produktów marki Black Decker - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta. Kupując narzędzia i elektronarzędzia marki Black and Decker z naszego sklepu - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru odpowiedniej metody płatności i dogodnej metody dostawy.

pixel