Darmowa dostawa od 399,00 zł

Knipex

( ilość produktów: 124 )

Knipex to firma z siedzibą w Niemczech w Wuppertalu zajmująca się produkcją wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Od 140 lat udoskonalają narzędzia w celu sprostania oczekiwaniom rynkowym oraz Klientów. Baza doświadczeń oraz wiedza zdobyta przez ten okres jest fundamentem podczas tworzenia nowych rozwiązań, a także ulepszanie tych istniejących. Firma Knipex stale się rozwija w zakresie produktów, procesów, organizacji własnej firmy a także umiejętności.

knipex

Niezawodne narzędzia ręczne, dla najbardziej wymagających użytkowników, które wyróżniają się precyzją, trwałością i jakością wykonania. Narzędzia ręczne i akcesoria Knipex to produkty szczególnie polecane socjalistom, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

Marka Knipex

Knipex to niemiecki producent narzędzi ręcznych, który swoją siedzibę posiada w Niemczech w Wuppertalu i tylko tam powstają narzędzia Knipex. Firma skupiając swój zespół w jednym miejscu posiada możliwość pełnej kontroli nad procesami produkcyjnymi, wprowadzaniem nowych produktów do oferty, a także ulepszaniu poprzednich generacji w oparciu o własne doświadczenia oraz opinię Klientów. Produkty Knipex oferowane w sklepie Domitech są produktami flagowymi oraz najbardziej rozpowszechnionymi na świecie.

Narzędzia Knipex

W ofercie produktów Knipex znajdziemy głównie narzędzia ręczne. Firma ciągle rozwija swoją ofertę produktową oferując coraz to nowsze rozwiązania, technologie oraz produkty. Oferta Domitech również stale się poszerza. W ofercie producenckiej znajdują się narzędzia przeznaczone do fizycznych prac z naciskiem na profesjonalizm. Udoskonalanie narzędzi sprawia, że są one coraz bardziej doskonałe, a operowanie nimi to czysta przyjemność.

Narzędzia ręczne Knipex

Wśród produktów od niemieckiego producenta Knipex posiadamy bogaty asortyment narzędzi ręcznych. W grupie tych narzędzi znajdują się m.in:

 • szczypce uniwersalne
 • szczypce boczne
 • szczypce nastawne
 • obcęgi
 • narzędzia do ściągania izolacji
 • szczypce tnące
 • narzędzia izolowane
 • obcęgi zbrojarskie
 • szczypce do zagniatania
 • szczypce tnące
 • klucze do rur
 • szczypce segera
 • nożyce do kabli
 • wkrętaki izolowane
knipex

Knipex - akcesoria i osprzęt

Knipex posiada szeroką gamę akcesoriów do narzędzi ręcznych, poszerzających ich możliwości oraz ułatwiających pracę. Wszystkie akcesoria sprawiają, że czynności wykonywane narzędziami Knipex są: bardziej bezpieczne dla chwytanego przedmiotu, są łatwiejsze do zrealizowania oraz są ułatwione. Do akcesoriów w ofercie Knipex znajdują się m.in:

 • nakładki do chwytania
 • latarki LED z magnesem
 • pozycjonery do szczypiec
 • zestawy do zagniatania końcówek i złączek kablowych
 • rękawice dla elektryków
 • maty izolowane
 • zestawy zabezpieczające narzędzia
 • etui oraz torby narzędziowe

Technologie Knipex

Niemiecki producent od dziesiątek lat dba o wysoką jakość narzędzi ręcznych dla różnego rodzaju branż. Wysoka jakość wykonania pozwala na precyzję wykonywania czynności za ich pośrednictwem. Precyzyjne wykonywanie zadań wpływa na pozytywne opinie Klientów, co w aspekcie długoterminowym pozytywnie wpływa na postrzeganie firmy. Knipex produkując narzędzia ręczne dla elektryków spełnia wymagane normy bezpieczeństwa, zapewniając wysoki standard bezpieczeństwa pracy przy udziale narzędzi izolowanych. Wkrętaki wraz z innymi izolowanymi narzędziami posiadają odpowiedni atest, świadczący o możliwości wykorzystania danych narzędzi w określonym typie prac.

 • Szczypce-klucz z oznaczeniem XS - są to narzędzia ręczne o miniaturowych wymiarach. Charakteryzują się niewielką wagą oraz wymiarami. Posiadają dużą wytrzymałość i bardzo dobre charakterystyki pracy
 • TwinGrip - to technologia, która łączy ze sobą dwa rodzaje chwytów. Chwyt od czoła oraz chwyt boczny. Narzędzia z tym oznaczeniem są smukłe, dzięki czemu istnieje możliwość pracy w ograniczonych przestrzeniach. Przednia część szczypiec chwyta przedmiot z niezwykle dużą siłą.
 • Knipex BiX - to kieszonkowe narzędzia dla hydraulików i elektryków, pomagający w procesach cięcia rur z tworzywa sztucznego. Narzędzia ręczne oznaczone oznaczeniem BiX to narzędzia kompaktowe, wszechstronne oraz charakteryzujące się prostotą oraz szybkościom działania.
 • ESD - narzędzia ręczne oznaczone tym symbolem charakteryzują się tym, że rozpraszają ładunki elektrostatyczne. Takie narzędzia używane są głównie przez serwisantów sprzętu elektronicznego, ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa komponentów elektronicznych przed ładunkami elektrostatycznymi.
 • 1000V - ten symbol oznacza, że narzędzia ręczne zostały poddane procesowi izolowania. Narzędzia te izolowane są zgodnie z normą IEC 60900 i testowane pod napięciem 1000V AC / 1500V DC. Narzędzia te przeznaczone są dla elektryków oraz osób zajmujących się głównie pracami pod napięciem.

Knipex - gwarancja

Producent narzędzi ręcznych Knipex rozumie potrzeby klientów i zwraca szczególną uwagę na jakość wykonania. Wybierając sprzęt do pracy zawodowej, bądź hobbystycznej z oferty producenta w naszym sklepie masz pewność wartościowego i bardzo trwałego produktu. Oferta marki Knipex dostępna w naszym sklepie, to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji - dlatego kupując Knipex na Domitech.pl - masz pewność, że przysługuje Ci pełna gwarancja i wsparcie po zakupowego. Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-knipex

Sklep Knipex na Domitech.pl

W ofercie produktowej w stacjonarnym sklepie w Bydgoszczy oraz w internetowym sklepie z narzędziami posiadamy szeroki asortyment narzędzi ręcznych Knipex, które pochodzą z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Posiadamy wyłącznie oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność, że wybierając Knipex z naszej oferty produktowej przysługuje Ci pełna gwarancja producenta oraz wsparcie pozakupowe. Zamawiając online narzędzia Knipex w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym zakup narzędzi Knipex za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

Skąd pochodzi Knipex?

Knipex to marka narzędzi pochodząca z Niemiec. Swoją siedzibę oraz fabrykę posiada w Niemczech w Wuppertalu.

Jakie są najbardziej popularne produkty Knipex?

Do najbardziej popularnych produktów Knipex należą:

 • Szczypce nastawne Knipex Cobra 8701125
 • Szczypce do ściągania izolacji Knipex 1262180
 • Szczypce do prac elektroinstalacyjnych Knipex 1386200

Ile jest gwarancji na produkty Knipex?

Gwarancja Knipex trwa 12 miesięcy od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci faktury w przypadku zakupu na firmę. Gwarancja Knipex trwa 24 miesiące od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci paragonu w przypadku zakupu jako Klient indywidualny.

Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-knipex

Z czego wykonane są szczypce Knipex Cobra?

Szczypce Knipex Cobra wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej

Czy narzędzia izolowane Knipex mają atest?

Każde z narzędzi ręcznych Knipex z oznaczeniem symbolem 1000V posiadają atest oraz przeznaczone są do prac pod napięciem.

pixel