Darmowa dostawa od 99,00 zł

Młotowiertarka akumulatorowa SDS MAX

( ilość produktów: 29 )

Akumulatorowe młotowiertarki są urządzeniami, które spotkać można również pod nazwą „młotów obrotowo-udarowych”. To narzędzia, których zasadniczym zadaniem jest wiercenie otworów w materiałach charakteryzujących się bardzo twardą powierzchnią. Zaliczyć do nich można beton, marmur i kamień, których obróbka wymaga stosowania solidnych maszyn, jakimi są akumulatorowe młotowiertarki SDS-Max.

 

Wynikiem transformacji rozwiązania SDS-Plus było powstanie akumulatorowych młotów obrotowo-udarowych SDS-Max. W tej kategorii urządzenia są solidniejsze i większe, przez co ich waga również wzrasta (ponad 5 kg), a średnica wiertła przekracza 18 mm. Większość urządzeń należąca do grupy akumulatorowych młotowiertarek SDS-Max wyposażona jest w funkcję pozwalającą na wykonywanie kucia.

Zastosowanie młotowiertarek SDS Max akumulatorowych

Akumulatorowe młoty obrotowo-udarowe z uchwytem SDS-Max znajdują zastosowanie w wymagających pracach związanych z wierceniem. Aby w skuteczny sposób wykonywać zadane prace z ich użyciem, akumulatorowe młotowiertarki SDS-Max muszą pracować z niewielką prędkością obrotową. Zasada opiera się na tym, że im obroty są mniejsze, tym większe opory będą w stanie pokonać akumulatorowe młotowiertarki SDS-Max. Dodatkowo ważna jest energia kinetyczna udaru wynosząca blisko 10 J. Im kucie związane jest z twardszym materiałem, tym akumulatorowe młoty obrotowo-udarowe SDS-Max powinny charakteryzować się większą energią pojedynczego udaru. Z tego względu akumulatorowe młotowiertarki SDS-Max w szerokiej ofercie produktowej Domitech Sklep i Serwis sprawdzają się, gdy w grę wchodzi wiercenie otworów o dużych średnicach. Od roku 1990 uchwyt z mocowaniem SDS-Max uzupełnia wielozadaniowość akumulatorowych młotowiertarek wykorzystujących system łatwego i szybkiego mocowania wiertła do ciężkich zastosowań praktycznych.  

Akumulatorowe młotowiertarki SDS-Max dostępne w ofercie sprzedażowej Domitech Sklep i Serwis mogą być wykorzystywane przy niezwykle wymagających czynnościach rozbiórkowych. Z tego względu posłużą podczas wykonywania pracy w różnorodnych materiałach mineralnych, a zwłaszcza kamieniu czy betonie zbrojonym.  

 

Młotowiertarka SDS MAX akumulatorowa

pixel