Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zamiatarka

( ilość produktów: 19 )

Zamiatarka to urządzenie wyposażone w specjalną szczotkę zamiatającą, przeznaczone do szybkiego i wygodnego usuwania liści, trawy, piachu oraz innych odpadów występujących w naszym ogrodzie. Są one szczególnie przydatne w okresie jesiennym, kiedy z drzew spadają liście. Zamiatarka do kostki jest doskonałym narzędziem do ogrodu dla osób, które szukają oszczędności czasu podczas sprzątania swoich skwerów.

Działanie i zastosowanie zamiatarki

Zamiatarka do kostki działa na zasadzie zbierania za pomocą specjalnej szczotki zanieczyszczeń, które są następnie zagarnianie do specjalnego, wyjmowanego pojemnika. Umożliwia to szybkie i skuteczne pozbywanie się liści, trawy, a także innych zanieczyszczeń z naszego ogrodu, bez konieczności ręcznego ich zbierania. Szczotki zamiatające, w zależności od modelu mogą być umieszczone pionowo oraz poziomo, jednak bez znaczenia na ich układ, schemat działania jest dokładnie taki sam – wykonują ruch zagarniający odpad do wnętrza maszyny. Zamiatarki to jedne z nielicznych narzędzi ogrodowych, z których można korzystać praktycznie przez cały rok.

Pozwala to na wykorzystanie tego urządzenia podczas wszystkich pór roku. Na wiosnę sprawdzi się podczas usuwania śmieci i odpadów, takie jak patyki i gałązki, które odpadają z drzew pod ciężarem śniegu, najczęściej podczas ostrej zimy. Okres wczesnej wiosny to również idealny czas, żeby zamiatarka sprawdziła się podczas oczyszczania trawnika ze strzechy. W okresie letnim możemy wykorzystać ją do zbierania skoszonej trawy oraz piachu. Jesienią pozwoli na szybkie pozbycie się zalegających liści z trawy oraz chodniczków. Niektóre urządzenia mają możliwość wymiany końcówki, dzięki czemu możemy przerobić zamiatarkę do kostki w odśnieżarkę, która przyśpieszy proces usuwania ściegu z chodników zimową porą.

 

 

zamiatarka

Typy zamiatarek

Zamiatarka do kostki to urządzenie, które można przypisać do grupy urządzeń zarówno ręcznych, jak i samojezdnych. Te pierwsze do swojej pracy wykorzystują siłę ludzkich mięśni. Oznacza to, że operator pchając urządzenie wprowadza, jego koła w ruch, które za pomocą przekładni przekazują powstałą moc na szczotkę zamiatającą. Takie rozwiązanie jest dość wygodne, ponieważ nie potrzebujemy żadnego źródła zasilania, jednak ze względu na komfort użytkowania urządzenia tego typu mają znacznie mniejszy parametr szerokości roboczej oraz wielkość pojemnika na odpady, niż zamiatarka spalinowa lub elektryczna.

Doskonale sprawdzą się do użytku prywatnego podczas oczyszczania mniejszych posesji z piasku, trawy oraz wielu innych odpadów. Natomiast zamiatarki samojezdne to najczęściej urządzenia zasilane silnikiem spalinowym, charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością i przeznaczone do pracy na dużych posesjach oraz w zastosowaniu zawodowym. Występują również elektronarzędzia ogrodowe zasilane akumulatorowo, które są połączeniem dwóch powyższych systemów (spalinowego i ręcznego). Dzisiejsze urządzenia zasilane za pomocą baterii litowo-jonowych są równie wydajne, co zamiatarki wykorzystujące paliwo. Dodatkowo są ekologiczne i znacznie bardziej ciche.

Dobieranie właściwej zamiatarki

Odpowiadając na pytanie - jaką wybrać zamiatarkę, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, dzięki którym będziemy mogli dopasować urządzenie do naszych potrzeb. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj prac, jakie będzie musiało wykonywać nasze narzędzie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru:

 • Wielkość powierzchni – jeżeli nasza powierzchnia jest mała, powinniśmy zastanowić się nad zamiatarką ręczną, która powinna zaspokoić nasze potrzeby. W przypadku dużych powierzchni, lepszym wyborem będzie urządzenie zasilane paliwowo lub akumulatorowo.
 • Typ powierzchni – urządzenia ręczne sprawdzą się dobrze podczas pracy na równej powierzchni. W przypadku występujący nierówności lepsza okaże się zamiatarka samojezdna, która wykonuje większą liczbę obrotów szczotką zamiatającą, dając tym samym większą gwarancję na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń.
 • Rozmiar szczotki – parametr, który określa, jakiej szerokości powierzchnię zamiata zamiatarka. Im szerszy walec zamiatający, tym mniej razy będziemy musieli przemierzyć naszą działkę wzdłuż lub wszerz.
 • Długość i twardość szczotki – cecha, która może mieć znaczny wpływ, jak często będziemy musieli dokonywać wymiany tego elementu. Wybierając urządzenie z długim i grubym włosiem obrotowej zmiotki, będziemy pewni, że wytrzyma dłużej, niż jeden sezon. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze konieczne na serwisowanie zamiatarki.
 • Sposób zasilania - urządzenia ręczne, cechują się cichym i ekologicznym działaniem. Zamiatarka elektryczna charakteryzuje się większą wydajnością, od ręcznego modelu jednak ogranicza, ją towarzyszący przewód i konieczność stałego podłączenia do prądu. Oba typy sprawdzą się w przypadku mniejszych skwerów. Natomiast Zamiatarka spalinowa gwarantuje wysoką wydajność i szybkość pracy, jednak generuje duży hałas oraz szkodliwe dla otoczenia spaliny. Zasilanie akumulatorowe, to połączenie wysokiej wydajności wersji paliwowej oraz cichej i ekologicznej pracy ręcznej zamiatarki.

Dlaczego warto zainwestować w zamiatarkę?

Zamiatarka ogrodowa jest niezastąpionym narzędziem, które umożliwia nam szybkie i łatwe usuwanie zanieczyszczeń z naszego ogrodu. Pozwala nam zaoszczędzić czas i wysiłek, który musielibyśmy poświęcić na ręczne zbieranie liści oraz innych odpadów. Dodatkowo, regularne zamiatanie gwarantuje utrzymanie naszego ogrodu w odpowiedniej kondycji i czystości.

Jeżeli posiadasz dużą posesję, dobra zamiatarka umożliwi Ci wykonanie wszystkich czynności związanych ze sprzątaniem podwórka w znacznie szybszym czasie, a sam proces sprzątania stanie się przez Ciebie znacznie chętniej i częściej stosowany. Ponadto zamiatarka nie tylko pomaga w zbieraniu śmieci, takich jak liście i igły sosnowe, ale również dzięki zastosowaniu odpowiednich końcówek może pomóc w odśnieżaniu Twojego ogrodu zimą.

Gwarancja i Serwis zamiatarek

Wszystkie narzędzia i elektronarzędzia dostępne w naszej ofercie to oryginalne produkty, przy których masz pewność że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji, zgodnie z zasadami i warunkami deklarowanymi przez producenta.

W przypadku awarii po utracie trwania okresu gwarancyjnego na zakupiony produkt - skontaktuj się z naszym serwisem. Nasz serwis to zespół profesjonalistów, którzy szybko wycenią naprawę, lub sprowadzą tylko oryginalne części zamienne.

Zamiatarka na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z profesjonalnymi narzędziami ręcznymi do ogrodu, elektronarzędziami ogrodowymi i maszynami ogrodniczymi Domitech - posiadamy szeroki wybór zamiatarek elektrycznych i spalinowych, takich marek jak Cedrus, Gardena, Makita, Stiga oraz Stihl - wszystkie w pełni oryginalne i pełnowartościowe, zapewniające pełną wydajność i podlegające pełnej gwarancji producenta,

Kupując zamiatarka z oferty naszego sklepu internetowego - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

pixel