Darmowa dostawa od 99,00 zł

Myjka ciśnieniowa Makita

( ilość produktów: 12 )

Myjki ciśnieniowe Makita cechują się zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu po poznaniu oferty Japońskiego producenta, niemalże każdy będzie mógł dobrać odpowiednie urządzenie myjące dla swoich potrzeb. Urządzenia te są chętnie wybierane zarówno do użytku prywatnego, jak i do zastosowań profesjonalnych. Myjka ciśnieniowa marki Makita to przede wszystkim wysoka wydajność pracy dostępna w przystępnej cenie.

Dlaczego warto wybrać myjki ciśnieniowe Makita?

Myjka ciśnieniowa to narzędzie, które pozwala w szybki i łatwy sposób wyczyścić wiele różnych powierzchni z nalotu kurzu, pyłów oraz brudu, który potrafi zbierać się na płaszczyznach poziomych i pionowych. Myjki ciśnieniowe marki Makita wyróżniają się różnymi parametrami, dzięki czemu znajdziemy tańsze urządzenia, które sprawdzą się na małych posesjach, wysokociśnieniowe myjki Makita o znacznie większej wydajności, dedykowane do dużych obszarów oraz te profesjonalne, pozwalające na wydajną pracę z ciśnieniem 150 bar – jak np. myjka ciśnieniowa Makita HW151.

 

Myjka ciśnieniowa Makita

 

Bez znaczenia, do jakiej grupy odbiorców urządzenie będzie kierowane, względem parametrów wydajnościowych – cechować się będzie wykonaniem z wytrzymałych materiałów oraz wysoką jakością wykonania. Dodatkowo większość modeli wyposażona została w różnego rodzaju końcówki, które zwiększają możliwości i sposoby zastosowania myjek ciśnieniowych Makita.

Myjka ciśnieniowa Makita – praktyczne zastosowania

Myjka ciśnieniowa Makita do swojej pracy wykorzystuje ciśnienie wody, które dzięki pracy tłoków jest sprężane. W wyniki powstałego wysokiego ciśnienia roboczego urządzenie sprawdzi się w skutecznym usuwaniu różnego rodzaju otaczającego nas brudu i osadu, a dzięki dostępnym końcówką użytkownik będzie mógł wykorzystać urządzenie do wielu zadań, zarówno w przydomowym, jak i profesjonalnym zastosowaniu. Myjka wysokociśnieniowa Makita sprawdzi się podczas mycia pod ciśnieniem następujących powierzchni:

  • Kostka brukowa i chodniki – przede wszystkim umożliwią wykonywanie prac związanych z myciem betonowych przesmyków występujących w naszym ogrodzie – najczęściej oddzielających od siebie zielone skwery. Kostka brukowa, po pewnym czasie użytkowania staje się mało estetyczna, ponieważ w jej otwartych porach zalega kurz i brud. Zastosowanie ciśnieniowej myjki Makita umożliwi szybkie przywrócenie bruku do jego naturalnego wyglądu.
  • Tarasy i meble ogrodowe – to kolejne elementy występujące na terenie naszej działki, które równie szybko ulegają zabrudzeniu, zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, kiedy drzewa mocno pylą oraz wiatr niesie ze sobą kurz i piasek. Zastosowanie myjki ciśnieniowej Makita pozwoli na dokładne i szybkie zmycie zebranego nalotu, bez konieczności stosowania ręcznego szorowania.
  • Elewacje budynku oraz schody myjka Makita umożliwi również czyszczenie zabrudzeń z powietrza zbierających się na elewacji naszego domu oraz osadzającego się na niej mchu i glonów. Kamienne oraz klinkierowe schody, również mają tendencję do zbierania różnego rodzaju brudu i osadu, który co jakiś czas warto jest zmyć. Zwłaszcza jeżeli mamy w planach wykonać zabieg impregnacji kamienia, który pozwoli na wydobycie głębi naturalnego koloru oraz zwiększy ochronę przez zbierającym się na nim nalotem.
  • Samochód i rowery – myjka ciśnieniowa sprawdzi się również podczas dbania o nasze środki transportu, jak rowery i samochody. Zebrany zarówno podczas jazdy, jak i postoju brud oraz metale ciężkie nie tylko wyglądają mało estetycznie, lecz również szkodzą naszemu lakierowi. Żeby dokładnie usunąć takie zabrudzenia i mycie samochodu było skuteczne, warto jest wybrać urządzenie ze zbiornikiem na detergenty, jak np.  myjka Makita HW131, pozwalającym na zastosowanie dedykowanych szamponów, rozpuszczających nawet mikro zabrudzenia.

 

Myjka cisnieniowa Makita

 

 

Myjka ciśnieniowa Makita 18 V czy zasilana sieciowo

Myjka akumulatorowa Makita pozwoli przede wszystkim na wykonywanie prac w miejscach, gdzie mamy ograniczony dostęp do przyłącza prądu. Dostępny model DHW080 zarówno w wersji z akumulatorami (DHW080PT2) oraz solo (DHW080ZK) charakteryzuje się 50 litrowym zbiornikiem i możliwością pracy od 15 do 34 minuty, w zależności od zastosowanego trybu ciśnienia.  Myjka ciśnieniowa Makita 18v ze względu na małą wagę sprawdzi się, jako rozwiązanie mobilne, zwłaszcza, jeżeli mamy zapas akumulatorów.

Jeżeli zależy nam na długiej pracy pod wysokim ciśnieniem, a konieczność stałego dostępu do gniazdka nie jest dla nas przeszkodą, powinniśmy postawić na sieciowe myjki ciśnieniowe Makita, spośród których każdy może wybrać urządzenie o różnych parametrach, pozwalający na zastosowanie amatorskie oraz w pełni profesjonalne.

 

Myjki cisnieniowe Makita

pixel