Darmowa dostawa od 399,00 zł

Proma

( ilość produktów: 90 )

Proma

Marka Proma to firma specjalizującą się w produkcji profesjonalnych elektronarzędzi i obrabiarek. Produkty oferowane w ramach marki Proma są skierowane do najbardziej wymagających użytkowników profesjonalnych, którzy cenią wysoką jakość produktów oraz nowoczesne rozwiązania.

proma
 

Marka Proma

Obecnie, Proma jest najszerzej rozpoznawanym producentem maszyn do obróbki drewna i metalu. Proma to czeskie przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija i zdobywa zainteresowanie klientów z całej Europy. Oficjalnie istnieje od 1992 roku i w ciągu tych lat odniosło imponujący sukces. Firma stale dąży do rozszerzania swojej oferty produktowej, kontynuując swój wzrost.

Producent skupia się na zagwarantowaniu i zaspokojeniu wszystkich potrzeb użytkowników maszyn poczynając od doradztwa technicznego, logistyki i serwisu gwarancyjnego, a kończąc na serwisie pogwarancyjnym i dostarczaniu projektów nowych rozwiązań. 

Proma działa na polskim rynku od 2001 roku. Firma ta zdobyła renomę jako pionier wprowadzający na rynek maszyny do obróbki drewna i metalu. Narzędzia wytwarzane przez Promę zyskały uznanie wielu klientów, którzy doceniają ich wyjątkową jakość oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.

Proma pełni również rolę Partnera Handlowego dla holenderskiego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w dystrybucji elektronarzędzi marki FERM. Ponadto, Proma zajmuje pozycję jednego z wiodących europejskich liderów w produkcji maszyn służących do obróbki drewna i metalu.

 

Produkty Proma

Elektronarzędzia i obrabiarki marki Proma to maszyny, które są tworzone z uwzględnieniem oczekiwań klientów dotyczących jakości i zastosowania. Producent stale rozwija swoje produkty, a poprawki i ulepszenia są wynikiem działań rozwojowych i dostosowaniem do najwyższych standardów. Wszystkie produkty marki Proma podlegają kontroli, aby spełniać obowiązujące normy techniczne i gwarantować zgodność z wymogami bezpieczeństwa.

Wyroby pod marką Proma są rezultatem procesów rozwojowych przeprowadzonych przez producenta, w pełnym zgodności z obowiązującymi standardami technicznymi, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Narzędzia Proma powstają w wyspecjalizowanych fabrykach, zespołami pracowników posiadającymi znaczącą wiedzę. Korzystny balans między ceną, wykonaniem a jakością przyczynia się do ich rozpoznawalności.

Wytworzone przez czeską firmę produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie producenta dostępny jest szeroki wybór narzędzi do obróbki drewna i metalu, w tym:

Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych technologii, marka utrzymuje przewagę nad konkurencją i zajmuje czołową pozycję wśród europejskich producentów elektronarzędzi i maszyn.

Produkcja urządzeń odbywa się w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach, które wykorzystują bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn. Urządzenia Proma wyróżniają się optymalnym stosunkiem cena/wykonanie, co sprawia, że są popularne zarówno w warsztatach rzemieślniczych, jak i w profesjonalnych przemysłowych zastosowaniach, przy pracach wymagających obróbki metali i drewna.

Akcesoria Proma

Wśród maszyn i elektronarzędzi - producent oferuje szereg akcesoriów do swoich narzędzi oraz uniwersalne akcesoria do różnego typu narzędzi - kompatybilnych z narzędziami różnych producentów. W tym imadła i stoły mocujące (imadła maszynowe, imadła warsztatowe, ściski prostokątne, stoły krzyżowe, stoły obrotowe), osprzęt do obrabiarek (noże tokarskie, tuleje redukcyjne, trzpienie wiertarskie, trzpienie frezarskie, uchwyty wiertarskie, kły obrotowe, komplety płytek dociskowych) oraz stojaki podporowe, wyposażenie do pochłaniaczy, podstawy i postumenty oraz wibroizolatory.

 

Gwarancja Proma

PROMA udziela użytkownikom maszyn i urządzeń gwarancji, której warunki opisuje karta gwarancyjna.

Okres gwarancji wynosi od 1 roku do 5 lat (wybrane urządzenia marki Proma Profi). Na większość urządzeń udzielana jest 3-letnia gwarancja w systemie 3=2+1 (dwa lata bezwarunkowo, trzeci rok po rejestracji urządzenia w okresie 30 dni od zakupu przez użytkownika końcowego). 

Przedłużenie gwarancji Proma

Marka Proma umożliwia bezpłatne przedłużenie gwarancji na maszyny i urządzenia o dodatkowe 12 miesięcy, dzięki czemu uzyskać można aż 36-miesięczną ochronę gwarancyjną zakupionego sprzętu.

Aby przedłużyć gwarancję narzędzi i maszyn marki Promo, urządzenie należy zarejestrować w ciągu 30 dni od daty jego zakupu przez użytkownika końcowego. Rejestracji dokonuje nabywca, użytkownik końcowy (nie sprzedawca – sklep), niezależnie od tego czy jest on osobą prywatną czy firmą.

W przypadku zakupu kilku sztuk takiego samego urządzenia należy każdy egzemplarz rejestrować osobno.

 

Proma na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy oryginalne produkty marki Proma - wszystkie zapewniające pełną wydajność i podlegające pełnej gwarancji producenta, zgodnie z zasadami i warunkami przez niego deklarowanymi.

 

proma

pixel