Darmowa dostawa od 99,00 zł

Myjka ciśnieniowa

( ilość produktów: 74 )

W Domitech Sklep i Serwis znajduje się rozbudowana oferta myjek wysokociśnieniowych. Są to urządzenia pracujące pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu powierzchnie można czyścić o wiele szybciej i efektywniej – również te najbardziej zabrudzone. Do myjek ciśnieniowych dostępnych w naszym asortymencie można podłączyć różnego rodzaju dysze, szczotki i pistolety, co świadczy o szerokim zastosowaniu myjek. Ze względu na swoją budowę i rozmiary urządzenia te świetnie sprawdzają się również w miejscach trudno dostępnych zamieszczonych wysoko lub w przewężeniach.

myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa - zastosowanie

Uniwersalność myjek wysokociśnieniowych pozwala zarówno na czyszczenie urządzeń i pojazdów, jak i dywanów, o ile dysponujemy odpowiednimi końcówkami. Narzędzia te znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych oraz w wielu branżach. Wybierając je, zapewnisz sobie większy komfort sprzątania, zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał wkładać dużego wysiłku podczas czyszczenia. W Domitech Sklep i Serwis znajdują się myjki ciśnieniowe wraz z osprzętem.

  • mycie kafli ogrodowych, kostki brukowej
  • usuwanie brudu z elewacji kamiennej, drewnianej
  • czyszczenie karoserii auta, felg oraz sprzętów ogrodowych

Myjka ciśnieniowa Bosch

W ofercie naszego sklepu znajdziemy szeroki wybór myjek ciśnieniowych Bosch, od amatorskich produktów do zastosowań indywidualnych, zielonej linii produktów "dla domu i ogrodu", na zasilaniu 230V lub akumulatorowe 18V, do profesjonalnych, wysoce wydajnych urządzeń czyszczących z silnikami elektrycznymi na prąd trój-fazowy.

Myjki ciśnieniowe Bosch to kategoria produktów, wśród której znajdziemy narzędzia dla indywidualnych użytkowników, którzy poszukują lekkiego i kompaktowego narzędzia do własnych potrzeb w ogrodzie czy na działce, a także dla najbardziej wymagających użytkowników, do profesjonalnych prac w przestrzeni miejskiej.

Myjka ciśnieniowa Lavor

Myjki ciśnieniowe Lavor to produkty dla bardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od narzędzia szerokie spektrum zastosowań. Myjki ciśnieniowe Lavor to produkty uniwersalne, które nadadzą się do różnych prac w ogrodzie, do czyszczenia mebli, elewacji czy tarasów. Wśród produktów oferowanych przez producenta znajdziemy też wiele praktycznych akcesoriów, które znacznie zwiększą zakres praktycznych zastosowań myjki.

Myjka ciśnieniowa Karcher

Myjki ciśnieniowe Karcher to jedne z najczęściej wybieranych produktów tej marki. W ofercie producenta znajdziemy wiele narzędzi domowych, ogrodowych - zwłaszcza w kategorii urządzeń czyszczących. Wśród myjek Karcher znajdziemy tanie myjki ciśnieniowe dla domu i ogrodu oraz najbardziej wydajne urządzenia o największej mocy i ciśnienia wody.

Myjka ciśnieniowa Stihl

Myjki ciśnieniowe Stihl to produkty oferujące trwałość i niezawodność. Wysoka jakość wykonania, użytych materiałów oraz ergonomii - idąca w parze z parametrami dot. wydajności, porównywalnymi do konkurencyjnych konstrukcji przy niewygórowanej cenie - sprawiają że myjki ciśnieniowe tego producenta są coraz częściej wybierane przez użytkowników również indywidualnych

Myjka ciśnieniowa - dlaczego warto kupić

Myjka ciśnieniowa to narzędzie oferujące wysoki komfort użytkowania, które znacznie ułatwia sprzątanie w ogrodzie. Myjki ciśnieniowe do zastosowań indywidualnych może być wykorzystywana do mycia rowerów, ogrodowych mebli, tarasów, balustrad, ogrodzenia, kafle tarasowe, a także elewacji domowych. Narzędzie zapewnia strumień wody o dużym ciśnieniem, które umożliwia szybkie usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni.

Myjka ciśnieniowa do domu

Myjka ciśnieniowa do domu, jest narzędziem niezwykle praktycznym, które posłużyć może do wielu różnych zastosowań czyszczących przy samochodzie, podjeździe, ozdobach ogrodowych czy elewacji domu. Wybierając myjkę ciśnieniową do indywidualnego użytku domowego wystarczy narzędzie oferujące ciśnienie robocze w przedziale od 110 do 150 barów i przepływie od 350 do około 550 l/h.

Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa

Poszukując wydajnej myjki ciśnieniowej do profesjonalnych zastosowań, do prac z silnymi zabrudzeniami - najlepszym wyborem będą narzędzia oferujące moc powyżej 5 kW.

Myjka ciśnieniowa w Domitech

W sklepie Domitech posiadamy szeroki wybór myjek ciśnieniowych w tym takich producentów jak Bosch Professional, Dedra, Hitachi/HiKOKI, Karcher, Lavor, Makita, Stihl.

Kupując myjkę ciśnieniową z oferty naszego internetowego sklepu z narzędziami, elektronarzędziami i maszynami ogrodowymi Domitech - masz gwarancję pełnej oryginalności zakupionych produktów oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą dostawy.

pixel