Darmowa dostawa od 99,00 zł

Opalarka Metabo

( ilość produktów: 10 )

Opalarka Metabo to proste w działaniu urządzenie, którego mechanizm w głównej mierze oparty jest na spirali grzewczej. Dzięki swojej prostocie działania elektronarzędzie jest powszechnie stosowane podczas prac blacharsko lakierniczych, lutowania, zgrzewania różnych tworzyw oraz usuwania farb i lakierów podczas renowacji mebli. Opalarka Metabo sprawdzi się również podczas suszenia malowanych materiałów.

 

Opalarka Metabo - do jakich zastosowań

Opalarki Metabo to narzędzia, które mogą zostać wykorzystane na wielu płaszczyznach. Sprawdzą się podczas usuwania większości powłok lakierniczych. Oprócz tego urządzenie można wykorzystać do zgrzewania oraz kształtowania różnych tworzyw sztucznych. Opalarka Metabo może zostać również wykorzystana do luzowania zapieczonych śrub. Sprawdzi się również podczas konieczności lutowania oraz korzystania z owijek i folii termokurczliwych. 

 
     
 

Opalarka Metabo - na jakie parametry zwrócić uwagę

Wybór odpowiedniej opalarki Metabo będzie zależeć od zadań, jakie urządzenie będzie miało wykonać. Urządzenie przeznaczone do zgrzewania folii i owijek termokurczliwych różnić się będzie parametrami od urządzenia do renowacji mebli.

Temperatura pracy jest kluczowym parametrem i od niego zależy przy jakich zadaniach poradzi sobie opalarka Metabo. Możliwość regulacji tego parametru zwiększy uniwersalność urządzenia. Większość opalarek zasilana jest elektrycznie, jednak wybierając model zasilany akumulatorowo otrzymasz urządzenie w pełni mobilne, jednak o określonym czasie działania na jednym naładowaniu baterii.

Domitech poleca opalarki Metabo

Sklep Domitech.pl jako oficjalny dystrybutor marki, posiada w swojej ofercie różne opalarki Metabo, które sprawdzą się podczas prac w temperaturze od 80 - 650°C. Kupując w Domitech masz pewność, że wszystkie narzędzia są objęte pełną gwarancją jaką oferuje niemiecki producent. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać oraz odpowiedzieć na pytanie, która opalarka Metabo sprawdzi się do zadań, jakie musisz wykonać.

pixel