Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Opalarka Metabo

( ilość produktów: 10 )

Opalarka Metabo to proste w działaniu urządzenie, którego mechanizm w głównej mierze oparty jest na spirali grzewczej. Dzięki swojej prostocie działania elektronarzędzie jest powszechnie stosowane podczas prac blacharsko lakierniczych, lutowania, zgrzewania różnych tworzyw oraz usuwania farb i lakierów podczas renowacji mebli. Opalarka Metabo sprawdzi się również podczas suszenia malowanych materiałów.

 

Opalarka Metabo - do jakich zastosowań

Opalarki Metabo to narzędzia, które mogą zostać wykorzystane na wielu płaszczyznach. Sprawdzą się podczas usuwania większości powłok lakierniczych. Oprócz tego urządzenie można wykorzystać do zgrzewania oraz kształtowania różnych tworzyw sztucznych. Opalarka Metabo może zostać również wykorzystana do luzowania zapieczonych śrub. Sprawdzi się również podczas konieczności lutowania oraz korzystania z owijek i folii termokurczliwych. 

 
     
 

Opalarka Metabo - na jakie parametry zwrócić uwagę

Wybór odpowiedniej opalarki Metabo będzie zależeć od zadań, jakie urządzenie będzie miało wykonać. Urządzenie przeznaczone do zgrzewania folii i owijek termokurczliwych różnić się będzie parametrami od urządzenia do renowacji mebli.

Temperatura pracy jest kluczowym parametrem i od niego zależy przy jakich zadaniach poradzi sobie opalarka Metabo. Możliwość regulacji tego parametru zwiększy uniwersalność urządzenia. Większość opalarek zasilana jest elektrycznie, jednak wybierając model zasilany akumulatorowo otrzymasz urządzenie w pełni mobilne, jednak o określonym czasie działania na jednym naładowaniu baterii.

Domitech poleca opalarki Metabo

Sklep Domitech.pl jako oficjalny dystrybutor marki, posiada w swojej ofercie różne opalarki Metabo, które sprawdzą się podczas prac w temperaturze od 80 - 650°C. Kupując w Domitech masz pewność, że wszystkie narzędzia są objęte pełną gwarancją jaką oferuje niemiecki producent. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać oraz odpowiedzieć na pytanie, która opalarka Metabo sprawdzi się do zadań, jakie musisz wykonać.

pixel