Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw kluczy Wera

( ilość produktów: 13 )

Zestawy kluczy Wera to przemyślane pakiety narzędzi ręcznych stworzone dla ułatwienia pracy z połączeniami śrubowymi różnego rodzaju. Wysokiej jakości klucze umożliwiają sprawne dokręcanie i odkręcanie śrub i nakrętek w różnych rozmiarach, dzięki czemu przydadzą się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i podczas remontu mieszkania. To doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących działalność w takich branżach, jak np. stolarstwo, serwisowanie pojazdów czy prace wykończeniowe.

Zestawy kluczy Wera - co to?

Oferowane przez firmę Wera zestawy kluczy to praktyczne komplety narzędzi o różnych rozmiarach, umożliwiające obsługę najczęściej spotykanych elementów złącznych. Dzięki dużemu zróżnicowaniu pod względem obsługiwanych standardów możliwe jest idealne dobranie właściwego pakietu do własnych potrzeb. Zestaw kluczy to nieodłączny element wyposażenia wszelkiego rodzaju warsztatów mechanicznych czy pracowni meblarskich.


Rodzaje kompletów kluczy Wera

Producent oferuje szeroki wybór zestawów kluczy, które różnią się między sobą między innymi budową zawartych w nich kluczy oraz rozmiarami, w jakich są one dostępne. Wyspecjalizowane pakiety są dostosowane do użytku przy rozmaitych zadaniach wymagających odpowiedniej konstrukcji narzędzi. W zależności od tego, czy zajmujesz się pracami montażowymi w branży meblarskiej czy serwisowaniem sprzętu elektronicznego, będziesz potrzebował innego rodzaju narzędzi. Dzięki dużemu urozmaiceniu kompletów kluczy Wera możesz znaleźć zestaw idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom.

Produkowane przez firmę Wera komplety kluczy obejmują między innymi takie produkty, jak:

  • zestawy kluczy płasko-oczkowych
  • zestawy klucz nasadowych
  • zestawy kluczy imbusowych
  • zestawy kluczy torx
  • zestawy kluczy samonastawnych
  • zestawy bitów z wkrętakiem i grzechotką

Są one dostępne w różnych wielkościach, dzięki czemu nie musisz inwestować w bardzo rozbudowany zestaw, jeśli potrzebujesz tylko kilku najbardziej podstawowych kluczy. Komplety z większą ilością elementów przydadzą się jednak w działalności wymagającej obsługi rzadziej spotykanych rozmiarów śrub i nakrętek.

Zestaw kluczy, model Wera 05020013001


Komplet kluczy Wera - dla kogo?

Klucze w zestawach Wera to dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę pracy i wysoką jakość narzędzi. Dobrze sprawdzą się zarówno podczas hobbystycznego majsterkowania w garażu, jak i w pracy zawodowej. To dobry wybór dla osób pracujących w branży remontów, jak również profesjonalnych mechaników czy stolarzy. Dużą trwałość i wysoką ergonomię narzędzi docenią zarówno amatorzy, jak i doświadczeni, zaawansowani użytkownicy.

 

Komplet kluczy Wera - dlaczego warto?

Wera to producent o ugruntowanej pozycji na rynku narzędzi, oferujący wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji kluczy.

Wysoka jakość i wytrzymałe materiały

Zestawy kluczy Wera są wykonywane ze stali wysokiej jakości, dzięki czemu wykazują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nie ulegają pęknięciom ani odkształceniom, a dzięki zastosowaniu skutecznych powłok antykorozyjnych są także odporne na rdzę. Cechy te sprawiają, że komplety kluczy Wera to niezawodne narzędzia o długiej żywotności, które sprawdzą się w długotrwałym użytkowaniu.

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne

Tym, co wyróżnia zestawy Wera spośród produktów innych producentów, jest udoskonalona konstrukcja kluczy płasko-oczkowych. Powalają one na pracę pod kątem 30° i posiadają skuteczną ochronę przed ześlizgiwaniem. Od strony klucza płaskiego zamontowano dodatkowo ogranicznik ułatwiający przenoszenie śrub i nakrętek oraz skutecznie przytrzymujący je w trakcie dokręcania.

System „Take it easy”

Komplety kluczy Wera posiadają wygodny system oznaczeń rozmiarów za pomocą wyróżniających się, kolorowych pasków. Dzięki temu możesz łatwo odnaleźć narzędzie w potrzebnym rozmiarze nie tracąc czasu na szukanie trudno dostrzegalnych oznaczeń numerycznych.

Wygodny organizer

Zestawy kluczy Wera są dostarczane w wygodnych organizerach, ułatwiających ich przechowywanie i transport. Praktyczne etui pozwala bez trudu utrzymać porządek wśród narzędzi i ogranicza ryzyko zagubienia któregoś z elementów.


Zestawy kluczy Wera w Domitech

Sklep z profesjonalnymi narzędziami Domitech ma w ofercie szeroki wybór zestawów kluczy Wera. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i złóż zamówienia na naszej stronie internetowej wybierając najwygodniejszą metodę płatności i sposób dostawy. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz gwarancję otrzymania oryginalnych produktów oraz obsługi na najwyższym poziomie.

pixel