Darmowa dostawa od 399,00 zł

Carat

( ilość produktów: 60 )

Carat to holenderska marka narzędzi i akcesoriów do narzędzi (wcześniej wykupiona przez Hitachi, obecnie należąca do Koki Industries) przeznaczona dla profesjonalistów, z dziedziny budownictwa. Firma Carat to renomowany producent osprzętu takiego jak tarcze i koronki diamentowe do różnorodnych zastosowań przy cięciu i wierceniu w najtwardszych materiałach, takich jak kamień czy beton.

Carat

Historia marki Carat

Carat to marka profesjonalnego osprzętu do prac wiertniczych i związanych z cięciem, o korzeniach holenderskich - obecnie rozpoznawalna w wielu krajach europy i ceniona za wysoką wydajność, jakość i niezawodność. Marka Carat rozwija się od 1985 roku, stale poszerzając gamę swoich produktów w ofercie i podnosząc standardy, o nowe technologie produkcyjne i jakościowe.

Produkty marki Carat

Wśród produktów marki Carat znajdziemy między innymi:

  • tarcze diamentowe do cięcia,
  • tarcze diamentowe szlifowania,
  • ściernice do obróbki fug,
  • tarcze garnkowe do szlifowania,
  • korony diamentowe,
  • maszyny dla glazurników,
  • wiertnice diamentowe,
  • szlifierki i przecinarki

Carat - dla kogo?

Produkty marki Carat to narzędzia dedykowane specjalistom branż budowlanych. Akcesoria tnące, szlifujące i wiercące tego producenta to jedne z najbardziej cenionych akcesoriów w budownictwie, które wyróżniają się bardzo dobrą wytrzymałością i bogatą ofertą. Produkty marki Carat są szczególnie polecane najbardziej wymagającym użytkownikom, do prac w najtwardszych materiałach, w betonie, kamieniu i żelbecie.

Carat na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z profesjonalnymi narzędziami i niezawodnymi elektronarzędziami Domitech - posiadamy oryginalne produkty marki Carat, które zapewnią największą wydajność podczas różnorodnych prac przy wierceniu, cięciu oraz szlifowaniu. Kupując akcesoria marki Carat z oferty naszego internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności.

pixel