Darmowa dostawa od 399,00 zł

Szlifierka oscylacyjna Bosch

( ilość produktów: 17 )

Szlifierka oscylacyjna Bosch to elektronarzędzie zasilane sieciowo lub akumulatorowo napięciem 12 lub 18V, służące do precyzyjnego szlifowania różnego rodzaju powierzchni. Szlifierki oscylacyjne Bosch to wydajne i praktyczne narzędzia odpowiednie do hobbystycznych oraz profesjonalnych zastosowań podczas różnorodnych prac szlifierskich z różnymi materiałami.

Szlifierka oscylacyjna Bosch 

Szlifierka oscylacyjna Bosch

Szlifierka oscylacyjna Bosch to elektryczne narzędzie ręczne (elektronarzędzie), które służy do szlifowania różnych powierzchni, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne. Marka Bosch jest znana z produkcji wysokiej jakości narzędzi elektrycznych, w tym szlifierek oscylacyjnych, dzięki ich dużej dostępności oraz atrakcyjności ceny, adekwatnej do jakości narzędzi.

Zastosowanie szlifierek oscylacyjnych Bosch

Szlifierka oscylacyjna Bosch ma praktyczne zastosowanie do różnych prac związanych z szlifowaniem, polerowaniem i usuwaniem farb z powierzchni. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z wymaganiami i specyfikacjami narzędzia oraz wybrać odpowiedni model do konkretnego zadania, gdyż w ofercie producenta znajduje się wiele narzędzi oferujących lepsze właściwości do różnych zastosowań.

Szlifierka oscylacyjna Bosch jest narzędziem przeznaczonym do wymagających prac dla profesjonalnych rzemieślników oraz majsterkowiczów czy indywidualnych użytkowników, pragnących spróbować własnych sił podczas okazjonalnych prac przy remoncie czy renowacji mebli/stolarki. Narzędzia te są idealne dla osób zajmujących się:

  • stolarką,
  • meblarstwem,
  • remontami,
  • pracami wykończeniowymi w budownictwie.

Dzięki możliwościom regulacji i wymiennym papierom o różnej gradacji - szlifierka oscylacyjna Bosch może być wykorzystywana do szlifowania różnych materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, farby i lakiery. Szeroki zakres zastosowań szlifierek oscylacyjnych Bosch sprawia że narzędzie to może być przydatne dla profesjonalistów różnych branż, oczekujących wysokiej wydajności oraz uniwersalności.

Jednocześnie, przez wzgląd na łatwość obsługi, ergonomię i regulację prędkości - narzędzia te mogą być z łatwością wykorzystywane przez hobbystów, którzy potrzebują szlifierki by wykonać pracę we własnym domu, podczas remontów czy prac naprawczych.

Szlifierka oscylacyjna Bosch - sieciowa czy akumulatorowa?

Szlifierki oscylacyjne marki Bosch dostępne są w dwóch wersjach zasilania - zasilane sieciowo oraz akumulatorem. Oba źródła zasilania posiadają swoje wady oraz zalety.

Szlifierka oscylacyjna Bosch sieciowa jest zasilana przewodem, z gniazdka elektrycznego, co oznacza, że nie trzeba martwić się o stan naładowanie akumulatora. Takie źródło zasilania nie ogranicza czasu pracy, pozwalając pracować dłużej, bez konieczności przerw na ładowanie czy wymianę baterii. Choć granica wydajności zacierana jest coraz bardziej, to na ogół szlifierki oscylacyjne Bosch na zasilaniu sieciowym posiadają większą moc od modeli bezprzewodowych. Jednakże wybierając stałe źródło zasilania, trzeba pamiętać o ograniczeniach swobody pracy i manewrowania narzędziem przez kabel zasilający oraz konieczność stosowania przedłużacza.

Szlifierka oscylacyjna Bosch akumulatorowa jest natomiast narzędziem na zasilaniu bezprzewodowym co z kolei oznacza, że można ją używać praktycznie wszędzie, gdzie nie ma dostępu do stałego źródła zasilania z gniazdka elektrycznego. Wykorzystywanie akumulatorów do zasilania szlifierek oscylacyjnych Bosch umożliwia komfortową pracę na zewnątrz bez konieczności prowadzenia przedłużacza. Wybierając narzędzie bezprzewodowe, takie jak akumulatorowa szlifierka oscylacyjna Bosch - trzeba mieć na uwadze czas pracy, który ograniczony jest pojemnością wykorzystywanego akumulatora oraz konieczność ładowania go po zakończeniu prac. Dodatkowym atutem bezprzewodowej szlifierki oscylacyjnej Bosch jest przynależność do jednej z serii narzędzi akumulatorowych, co umożliwia wykorzystywanie tych samych akumulatorów z innymi narzędziami tej samej serii.

Szlifierki oscylacyjne Bosch w sklepie Domitech

Domitech, jako oficjalny dystrybutor marki Bosch oferuje wysokiej jakości narzędzia oraz elektronarzędzi z oferty Bosch Professional, wśród której znajdziemy szeroką gamę ręcznych szlifierek oscylacyjnych, na zasilaniu akumulatorowym oraz sieciowym. Wszystkie szlifierki oscylacyjne Bosch w naszej ofercie to oryginalne narzędzia, które pochodzą z oficjalnej dystrybucji i podlegają pełnej ochronie po zakupowej.

pixel