Darmowa dostawa od 399,00 zł

Podkaszarka Makita

( ilość produktów: 53 )

Oferta podkaszarek Makita w sklepie Domitech zapewni możliwość wyboru odpowiedniego do Twoich potrzeb elektronarzędzia. Dostępne są podkaszarki akumulatorowe, spalinowe oraz elektryczne, posiadające różnej średnicy głowice tnące. Podkaszarka Makita umożliwi koszenie trawy w trudno dostępnych miejscach, do których dostanie się zwykłą kosiarką będzie niemożliwe.

Podkaszarka Makita - cechy narzędzia

Podkaszarki Makita to elektronarzędzia cechujące się wysoką wydajnością, która pozwala na wykorzystanie urządzenia japońskiego producenta zarówno podczas prac w małym, jak i dużym ogrodzie. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu oraz małej wadze tych urządzeń sprawdzą się również w zastosowaniu profesjonalnym, na dużych obszarach i ciągłej pracy. Podkaszarka Makita, w zależności od modelu może być wyposażona w różne technologie, które zapewniają jej niezawodność podczas pracy. Technologia Wet Guard umożliwia korzystanie z elektronarzędzia nawet wtedy, kiedy jest mokre. Dodatkowo podkaszarka Makita może opierać swoją pracę na systemie automatycznie dostosowującej się prędkości i momentowi obrotowemu. Zapewnia to wysoką wydajność pracy trawą o różnej gęstości.

Zalety kosy elektrycznej Makita

Kosa Makita to urządzenie dedykowane do wycinania dużych powierzchni. Dostosowane do pracy na ogromnych, zarośniętych działkach, dzikich i na długo zapomnianych ogrodach oraz na dużych łąkach. Poradzi sobie z pracą wszędzie, gdzie jest wysoka trawa, której skoszenie za pomocą kosiarek będzie utrudnione lub nie możliwe. Zaletą kosy elektrycznej jest stałe źródło zasilania, dzięki czemu możemy wykonywać naszą pracę bez przerwy. Nie jesteśmy ograniczeni koniecznością ładowania akumulatorów oraz dolewania paliwa, jak w przypadku urządzeń spalinowych. Dodatkowo sam proces konserwacji kosztuje nas znacznie mniej.

Działanie podkaszarki akumulatorowej Makita

Podkaszarka akumulatorowa Makita to doskonałe urządzenie przeznaczone głównie do prac w naszym ogrodzie. Zastosowanie bezprzewodowej technologii umożliwia wygodną pracę, bez konieczności stosowania przewodów sieciowych, które najczęściej plątają się i  przeszkadzają podczas pracy. Japoński producent elektronarzędzia jakim jest podkaszarka Makita oferuje elektronarzędzia z serii LXT 18 V i najbardziej wydajnej XGT 40 V max. Seria LXT swoje zastosowanie znajdzie w ogrodach o małej i średniej wielkości. Znacznie bardziej wydajna technologia XGT sprawdzi się na wielkich powierzchniach oraz w zastosowaniu profesjonalnym. Swoim działaniem, podkaszarka akumulatorowa nie odstaje od urządzeń spalinowych oraz zasilanych sieciowo. Wszystko za sprawą wydajnych baterii litowo-jonowych oraz silnikom bezszczotkowym, które mają znacznie lepsze osiągi kosztem mniejszego poboru prądu, niż silniki ze szczotkami węglowymi. Podkaszarka Makita akumulatorowa nie emituje również żadnych spalin oraz jest znacznie cichsza niż urządzenia sieciowe i benzynowe, co pozwala zadbać o środowisko.

Gwarancja produktów Makita

Sklep i serwis elektronarzędzi Domitech jako oficjalny dystrybutor posiada w swojej ofercie podkaszarki Makita, które objęte są pełną gwarancją producencką, dzięki której użytkownik może skupić tylko i wyłącznie na swojej pracy. Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednią podkaszarkę do Twojego ogrodu oraz zastosowania profesjonalnego. Stawiając na podkaszarki Makita w Domitech.pl, zyskujesz pewny i udany zakup elektronarzędzia ogrodowego

 

 

pixel