Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw elektronarzędzi

( ilość produktów: 54 )

Zestaw elektronarzędzi to gotowe zestawy narzędzi sieciowych i akumulatorowych, przygotowane przez dostępnych w naszym sklepie producentów oraz specjalnie przygotowane przez sklep zestawy polecanych produktów, które zapewnią gotowość do pracy i funkcjonalność. Wybierając elektronarzędzia w zestawie masz pewność kompatybilności zestawów zasilających i wchodzących w ich skład akumulatorów.

zestaw elektronarzedzi

Zestaw elektronarzędzi - dla kogo?

Elektronarzędzia zestawy - czy warto? Komplet elektronarzędzi w zestawie to w zależności od wielkości zestawu i elementów składowych - zróżnicowane propozycje narzędzi sieciowych lub akumulatorowych przystosowanych do konkretnych zastosowań i grup docelowych, w których skład mogą wchodzić urządzenia takie jak wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, klucze udarowe, zakrętarki, pilarki, przecinarki, wyrzynarki, latarki, szlifierki oraz zestawy zasilające (zestaw elektronarzędzi akumulatorowych).

Przykładowe zestawy elektronarzędzi i ich zastosowanie:

  • Wiertarko-wkrętarka + zakrętarka/klucz udarowy - podstawowy zestaw dla cieśli, do łączenia konstrukcji szkieletowych
  • Szlifierka kątowa 230 z tarczą diamentową + osłona + odkurzacz - zestaw będący alternatywą do bruzdownicy, pozwalający na bezpyłowe tworzenie rowków w ścianach i podłogach betonowych.
  • Szlifierka kątowa + młotowiertarka - zestaw niezbędny dla hydraulika i elektryka
  • Szlifierka żyrafa + odkurzaczem z otrząsaczem - zestaw niezbędny dla tynkarza, umożliwiający bezpyłową pracę
  • Zestaw gwoździarek - do kompleksowych prac dekarskich

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych i sieciowych

Elektronarzędzia akumulatorowe zestawy, to propozycja bezprzewodowych zestawów elektronarzędzi, które zapewniają możliwość pracy w miejscach bez dostępu do stałego źródła zasilania. Gotowe zestawy elektronarzędzi akumulatorowych wyposażone są w standardzie w wymienne akumulatory, które zapewniają mobilność pracy bezprzewodowej oraz możliwość doboru kolejnych narzędzi, które będę wykorzystywać te same akumulatory.

Zestaw elektronarzędzi Makita

W ofercie zestawów narzędzi znajdziemy gotowe zestawy elektronarzędzi Makita w trzech systemach: kompaktowe narzędzia CXT, wydajne elektronarzędzia LXT oraz najmocniejsze maszyny XGT.

Zestaw elektronarzędzi Makita CXT - to gotowe zestawy elektronarzędzi dla mniej wymagających użytkowników, którzy chcą wyposażyć się w podstawowe narzędzia do domu oraz prac DIY.

Zestaw elektronarzędzi Makita LXT - to gotowe zestawy elektronarzędzi dla wymagających użytkowników, planujących rozbudowanie wyposażenia swojego warsztatu i zaplecza narzędzi do zastosowań profesjonalnych. Rodzina narzędzi akumulatorowych LXT to najbardziej rozbudowany system bezprzewodowych elektronarzędzi tej japońskiej marki.

Zestaw elektronarzędzi Makita XGT - to gotowy zestaw elektronarzędzi dla najbardziej wymagających profesjonalistów, chcących pracować z najbardziej zaawansowany system akumulatorowy marki Makita, który pozwoli na dalszą rozbudowę o kolejne narzędzia.

Polecane zestawy elektronarzędzi Makita:

  • Zagłębiarka Makita SP6000J z odkurzaczem Makita VC2512L
  • Zestaw do bezpyłowego cięcia Makita (GA9020R + 198440-5 + VC4210L)
  • Zestaw elektronarzędzi Makita DLX2414AJ

Zestaw elektronarzędzi Bosch

Marka bosch w swojej ofercie narzędzi rozwija dwie linie produktowe, zielonego Boscha z narzędziami ogrodniczymi i elektronarzędzi do prac domowych, na potrzeby majsterkowiczów i prac w zakresie DIY (narzędzia 12V i 18V) oraz profesjonalną linię niebieskich elektronarzędzi (zasilanych napięciem 12 i 18V). Zestawy elektronarzędzi Bosch, to głównie urządzenia z klasy 18V, z obu grup docelowych - dla mniej oraz bardziej wymagających użytkowników.

Zestawy elektronarzędzi Dewalt

Elektronarzędzia DeWALT zasilane akumulatorowo, to narzędzia 12V oraz rozbudowana grupa narzędzi 18V i 54V. Głównym atutem wyboru zestawu elektronarzędzi DeWALT są akumulatory FlexVolt, które mogą zasilać narzędzia pracujące z napięciem 54V (Dewalt FlexVolt) oraz 18V z serii XR.

Polecane zestawy elektronarzędzi Dewalt:

 

zestaw elektronarzędzi

 

Zestaw elektronarzędzi Stanley

Marka Stanley oferuje dwie serii elektronarzędzi. Wybierając zestaw elektronarzędzi Stanley do wyboru są dwie linie produktowe - klasyczne akumulatorowe narzędzia "Stanley Fatmax 18V" oraz seria "18V Stanley Fatmax V20". Obie serie narzędzi wykorzystują do zasilania inne akumulatory, jednakże marka oferuje adapter, który umożliwia posiadany zestaw elektronarzędzi Stanley o rozbudowanie maszynami nowszej serii.

Polecane zestawy Stanley:

Zestaw elektronarzędzi na Domitech.pl

W ofercie sklepu stacjonarnego oraz internetowego Domitech.pl znajdziemy gotowe zestawy elektronarzędzi takich producentów jak Bosch, DeWALT, Festool, HiKOKI, Makita, Metabo, Ryobi, Stanley Fatmax - wszystkie z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej, deklarowanej przez producenta gwarancji. Wybierając zestaw elektronarzędzi w naszym sklepie online masz dowolność wyboru sposobu dostawy oraz metody płatności.

pixel