Darmowa dostawa od 399,00 zł

HiKOKI

( ilość produktów: 1091 )

Hikoki

Koki Holding Co., Ltd. (dawniej Hitachi Koki) to jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi. W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o. (wcześniej Hitachi Power Tools Sp. z o.o.). Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w październiku 1997 roku. Z dniem 1 października 2018 r. zmianie uległa nazwa firmy, która obecnie funkcjonuje pod nazwą HiKOKI Power Tools Polska Sp. z o.o.

Wiertarko-wkrętarka Hikoki Zakrętarka Hikoki Klucz udarowy Hikoki Młotowiertarka Hikoki Akumulator Hikoki
Szlifierka kątowa Hikoki Pilarka tarczowa Hikoki Piła szablasta Hikoki narzedzia_wielofunkcyjne_hikoki wyrzynarki_hikoki

Hikoki

Marka Hikoki – producent elektronarzędzi i akcesoriów

Marka Hikoki od 1948 roku projektuje i rozwija swoje produkty, które wyposażone są w najbardziej pionierskie rozwiązania technologiczne.  Posiada 10 fabryk, rozlokowanych na całym świecie, dbając o to, aby zachowane były najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania najwyższych korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii. W 2005 roku firma Hikoki wykupiła Sankyo Diamond Industrial, która jako pierwsza z firm na świecie wprowadziła do swojej oferty tarcze diamentowe przeznaczone do cięcia na sucho. Producent posiada w swojej ofercie koronki, tarcze oraz otwornice, które poradzą sobie z obróbką betonu, cegły, kamienia oraz ceramiki.

 

hikoki

 

Narzędzia Hikoki

Wśród oferty produktowej producenta narzędzi Hikoki, znajdziemy urządzenia do zastosowań profesjonalnych, w warsztacie czy serwisie oraz zastosowań amatorskich. Szeroka gama oferowanych produktów Hikoki oferuje pozycje dla konkretnych branż budowlanych i specjalistów, takich jak glazurnictwo, stolarstwo, ślusarstwo, a nawet ogrodnictwo. Dzięki wysokiej trwałości narzędzi, cenione są przez specjalistów z całego świata.

Elektronarzędzia Hikoki

W bogatej ofercie elektronarzędzi marki Hikoki znajdziemy zarówno urządzenia sieciowe oraz akumulatorowe, które dedykowane są profesjonalistom. Sprawdzą się podczas wszelkich prac związanych z obróbką drewna, betonu oraz stali. Ogromne możliwości urządzeń japońskiego producenta Hikoki docenią przede wszystkim ślusarze, budowlańcy, monterzy oraz stolarze.

Narzędzia sieciowe Hikoki

Narzędzia sieciowe, zasilane prądem zmiennym 230V sprawdzą się podczas wielu zadań związanych z pracami budowlanymi, remontowymi oraz wszelkimi zadaniami związanymi ze stolarką meblową, okienną oraz budowlaną. Dodatkowo Hikoki posiada szeroką ofertę narzędzi dedykowanych do prac ślusarskich oraz ogrodniczych.

W ofercie producenta Hikoki znajdziemy takie narzędzia sieciowe jak:

 

szlifierki kątowe hikoki hikoki

 

Narzędzia akumulatorowe Hikoki

Hikoki oprócz urządzeń sieciowych posiada w swojej ofercie bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe, które zapewnią kompaktowe działanie oraz wygodny transport. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy ograniczony dostęp do elektryczności.

W ofercie producenta Hikoki znajdziemy takie narzędzia akumulatorowe jak:

Hikoki 12  

 

Narzędzia akumulatorowe Hikoki 12V

Kompaktowe, beprzewodowe narzędzia, wyróżniające się lekkością i nowoczesnym, bardzo wydajnym - wsuwanym akumulatorem.

Narzędzia z serii 12V to zasilane akumulatorowo urządzenia dedykowane profesjonalistom oraz użytkownikom indywidualnym, którzy oczekują przystepnej mocy i komfortu pracy.

Hikoki 18  

 

Narzędzia akumulatorowe Hikoki 18V

Największa gama narzędzi akumulatorowych marki Hikoki - seria 18V to najbardziej rozbudowana rodzina bezprzewodowych narzędzi

Urządzenia pracujace z napieciem 18V przystosowane są do zastosowań profesjonalnych, oferując dużą moc, wytrzymałość i niezawodność w każdym środowisku.

Hikoki 36

 

 

Narzędzia akumulatorowe Hikoki 36V

Profesjonalne maszyny Hikoki 36V to najbardziej zaawansowane narzędzia akumulatorowe producenta.

Narzędzia tej serii zapewniają najlepsze osiągi i moc - gotowe sprostać najcięższym warunkom i wymaganiom

 

 

Hikoki MultiVolt

Akumulatory z serii MultiVolt od Hikoki to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań zasilania bezprzewodowych narzędzi.

Baterie te wykorzystują najwyższej jakości ogniwa, dostarczając narzędziom duży zapas energii - do najcięższych zastosowań i najbardziej wymagających narzędzi.

Akumulatory Hikoki mogą zasilać narzędzia 18V oraz 36V, dzięki czemu umożliwiają wykorzystywanie tych samych baterii do narzędzi obu serii.

Hikoki

Hikoki - Akcesoria i osprzęt

Hikoki po za szeroką ofertą elektronarzędzi, posiada również obszerną gamę osprzętu różnego przeznaczenia oraz akcesoriów, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie naszych zadań. Do takich należą między innymi:

 • Bity i i przedłużki do wkrętarek
 • Nasadki udarowe
 • Wiertła do drewna, metalu i betonu
 • Diamentowe koronki i otwornice
 • Szczotki druciane
 • Tarcze tnące oraz ścierne
 • Piły tarczowe
 • Brzeszczoty
 • Frezy i noże tnące
 • Materiały ścierne
 • Mieszadła
 • Akumulatory i ładowarki

 

Technologie Hikoki

Japoński producent stosuje w swoich urządzeniach technologie, które zapewniają urządzeniom lepsze osiągi oraz poprawiają komfort i bezpieczeństwo operatora. Hikoki posiada wydajne silniki bezszczotkowe, które zostały zaprojektowane tak, żeby poprawić czas pracy i żywotność baterii. Poprawa efektywności względem tradycyjnych silników jest prawie o 40% większa.

Hikoki zadbał również o ochronę użytkowników przed szkodliwym wpływem wibracji, stosując technologię User Vibration Protection

 • Technologia S-start zapewnia płynny rozruch urządzenia
 • AHB - Aluminium Housing Body, to technologia podwójnej izolacji, która wykonana jest z ciśnieniowego odlewu aluminium oraz plastikowego uchwytu stojana
 • System RFC zabezpiecza ręce operatora w trakcie nagłego zaklinowania się wrzeciona
 • LVH - Low Vibration Handle to rękojeść z mechanizmem zapewniającym wysoką absorpcję drgań
 • MultiVolt - to technologia, która pozwala urządzeniom osiągać wysoką moc pracy przy kompaktowych rozmiarach i małej wadze.

 

Hikoki - Gwarancja

Marka Hikoki starannie podchodzi do rozwoju technologii, jakości oraz trwałości swoich produktów, dlatego wybierając narzędzia Hikoki w sklepie stacjonarnym Domitech lub w internetowym sklepie www Hikoki na Domitech.pl - masz pewność że przysługuje Ci pełna, deklarowana przez producenta gwarancja, trwająca, aż 3 lata. Tak długi okres gwarancji obejmuje jedynie elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki będące elementem składowym, prawidłowo zarejestrowanej maszyny akumulatorowej.

Sprwadź: zasady gwarancji Hikoki!

 

Hikoki w Domitech

W ofercie sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego z profesjonalnymi narzędziami i niezawodnymi elektronarzędziami Hikoki - posiadamy szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi Hikoki - pochodzących z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Produkty Hikoki w sklepie Domitech to wyłącznie oryginalne narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria, dzięki czemu masz pewność, że wybierając Hikoki na Domitech - masz pełną gwarancję, deklarowaną przez producenta. Domitech jest dystrybutorem narzędzi i elektronarzędzi Hikoki, dlatego kupując sprzęt Hikoki wybierz Domitech.pl - zamawiając narzędzia Hikoki online, w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności - w tym możliwość kupna produktów Hikoki za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

młotowiertarki hikoki hikoki

 

Hikoki - FAQ

Skąd pochodzi Hikoki

Hikoki to japońska marka, która od 1948 roku zajmuje się projektowaniem i rozwojem produktów wyposażonych w najbardziej pionierskie technologie i rozwiązania, które wspierają dzisiaj profesjonalistów oraz amatorów w osiąganiu najlepszych wyników.

Jakie są najbardziej popularne produkty Hikoki

Najbardziej popularnymi produktami marki Hikoki są wydajne młotowiertarki, które wyposażone są mocny udar, wydajne gwoździarki oraz nożyce do blach i prętów. Oprócz tego, do popularnych urządzeń należą pilarki tarczowe oraz piły szablaste.

Ile czasu trwa gwarancja na produkty Hikoki

Japoński producent Hikoki oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie swoje elektronarzędzia, ładowarki oraz akumulatory, które zostały wprowadzone do obrotu i sprzedane od 15 lipca 2014 roku w Polsce, tylko i wyłącznie w autoryzowanym punkcie handlowym Hikoki.

Czy Hikoki i Hitachi to ta sama marka?

Marka Hitachi została przemianowa na Hikoki. Nastąpiło to po sprzedaniu oddziału Hikoki odpowiedzialnego za narzędzaia marce KKR. Stąd najabrdziej popularne modele, ich nowsze wersje oraz nowe elektronarzędzia dostępne są pod nową nazwą Hikoki.

Dlaczego w USA narzędzia Metabo wyglądają jak urządzenia HiKOKI?

W Ameryce Północnej narzędzia spod szyldu HiKOKI sprzedawane są jako Metabo HPT. Przyczyną jest to, że w 2017 roku Hitachi wykupiło Metabo, a następnie całość została sprzedana marce KKR. Od tego czasu narzędzuia Metabo sprzedawane są wyłącznie w Europie, Metabo HPT w północnej Ameryce, a elektronarzędzia Hikoki w Azji i Europię.

 

 

 

pixel