Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Milwaukee

( ilość produktów: 2 )

Od prawie 90 lat koncern Milwaukee Electric Tool wytwarza profesjonalne narzędzia i zaopatruje w nie profesjonalnych użytkowników. Firmę założył A. F. Siebert w 1924r, który twierdził, że aby zapewnić najwyższą jakość materiałów należy zrozumieć potrzebę użytkownika.

Dużą popularnością cieszą się akumulatorowe stugi milwaukee M18 BP. Posiada system REDLINK - jest to elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, tak by zapewnić najwyższą żywotność . Zapewnia do 20% większą siłę, do 2x więcej czasu pracy, do 2x większą trwałość, oraz działanie do - 20 stopni ! Do cięcia wzdłużnego, oraz skośnego w drewnie, przyda Ci się Akumulatorowa pilarka tarczowa M18 CCS55 Milwaukee. Zapewnia dwukrotnie większą ilość cięć i wyróżnia się wydłużoną żywotnością. Dodatkowo wykonana z magnezu osłona górna i dolna daje najlepszą w klasie odporność na udar. 

Chcesz szybko i sprawnie przeciąć jakiś przewód? Skorzystaj z hydraulicznej przecinarki do przewodów M18 HCC, która tnie przewody w niecałe 4 sekundy siłą 60 kN ! Wyróżnia się kompaktową i dobrze wyważoną konstrukcją, dzięki czemu można ją obsługiwać jedną ręką. Posiada wbudowane, smukłe szczęki z głowicą obracającą się o 350°, co pozwala na dogodne cięcia, nawet w ciasnych miejscach. Szczęki otwierają się automatycznie kiedy cięcie jest zakończone.

Jeśli jednak nie masz urządzenia do przecinania miedzianych rur, polecamy Obcinak do rur C12 PC-0 Milwaukee. Charakteryzuje się tym, że szczęka obcinaka dostosowuje się automatycznie do rozmiaru rury, co bardzo ułatwia pracę, i powoduje, że jest ona precyzyjniejsza. Ponadto części metalowe są uszczelnione, odporne na rdzę i korozję, a wysokosprawny silnik Milwaukee® 500 obr./ min. przecina 12 mm rurę miedzianą w mniej niż 3 sekundy.

pixel