Darmowa dostawa od 99,00 zł

Milwaukee

( ilość produktów: 1 )

Od prawie 90 lat koncern Milwaukee Electric Tool wytwarza profesjonalne narzędzia i zaopatruje w nie profesjonalnych użytkowników. Firmę założył A. F. Siebert w 1924r, który twierdził, że aby zapewnić najwyższą jakość materiałów należy zrozumieć potrzebę użytkownika.

Dużą popularnością cieszą się akumulatorowe stugi milwaukee M18 BP. Posiada system REDLINK - jest to elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, tak by zapewnić najwyższą żywotność . Zapewnia do 20% większą siłę, do 2x więcej czasu pracy, do 2x większą trwałość, oraz działanie do - 20 stopni ! Do cięcia wzdłużnego, oraz skośnego w drewnie, przyda Ci się Akumulatorowa pilarka tarczowa M18 CCS55 Milwaukee. Zapewnia dwukrotnie większą ilość cięć i wyróżnia się wydłużoną żywotnością. Dodatkowo wykonana z magnezu osłona górna i dolna daje najlepszą w klasie odporność na udar. 

Chcesz szybko i sprawnie przeciąć jakiś przewód? Skorzystaj z hydraulicznej przecinarki do przewodów M18 HCC, która tnie przewody w niecałe 4 sekundy siłą 60 kN ! Wyróżnia się kompaktową i dobrze wyważoną konstrukcją, dzięki czemu można ją obsługiwać jedną ręką. Posiada wbudowane, smukłe szczęki z głowicą obracającą się o 350°, co pozwala na dogodne cięcia, nawet w ciasnych miejscach. Szczęki otwierają się automatycznie kiedy cięcie jest zakończone.

Jeśli jednak nie masz urządzenia do przecinania miedzianych rur, polecamy Obcinak do rur C12 PC-0 Milwaukee. Charakteryzuje się tym, że szczęka obcinaka dostosowuje się automatycznie do rozmiaru rury, co bardzo ułatwia pracę, i powoduje, że jest ona precyzyjniejsza. Ponadto części metalowe są uszczelnione, odporne na rdzę i korozję, a wysokosprawny silnik Milwaukee® 500 obr./ min. przecina 12 mm rurę miedzianą w mniej niż 3 sekundy.

pixel