Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Rubi

( ilość produktów: 538 )

rubiRUBI specjalizuje się w produkcji narzędzi i maszyn do cięcia, przenoszenia i układania płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych wykorzystywanych przy budowie i renowacji pomieszczeń. Jest to katalońska firma rodzinna, założona w 1951 roku.  Firma RUBI projektuje, produkuje i sprzedaje najwyższej klasy narzędzia dla specjalistów.

RUBI to marka specjalizująca się w produkcji narzędzi oraz maszyn do cięcia, przenoszenia i układania płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych, które wykorzystywane są na co dzień podczas remontów oraz wykończeń pomieszczeń. RUBI to rodzinna, katalońska firma, która została  założona w 1951 roku.  Firma RUBI projektuje, produkuje i sprzedaje najwyższej klasy narzędzia dla specjalistów zawodowo zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi.

 

Marka RUBI

RUBI to producent osprzętu, narzędzi oraz maszyn przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych związanych z wykończeniem wnętrz oraz szeroko pojętymi pracami remontowo-wykończeniowymi. Producent w swojej ofercie posiada narzędzia ręczne do obróbki mechanicznej glazury, tarcze do cięcia różnego rodzaju, kamiennego materiału, a także ręczne oraz elektryczne maszyny do cięcia glazury (w tym także innych materiałów kamiennych). Ponadto firma oferuje także środki ochrony osobistej BHP takie jak rękawice, nauszniki redukujące hałas, okulary ochronne, a także nakolanniki. Środki ochrony osobistej w przypadku prac remontowo-wykończeniowych są niezbędne ponieważ podczas prac remontowych wielokrotnie powstaje duże natężenie hałasu, odprysków ostrych kawałków glazury i innych niebezpiecznych materiałów.

 

Dla kogo marka Rubi?

Narzędzia i elektronarzędzia marki Rubi są przeznaczone głównie dla profesjonalistów w branży budowlanej, zwłaszcza dla tych specjalizujących się w układaniu płytek ceramicznych i kamienia. Marka Rubi jest znana z produkcji wysokiej jakości przecinarek do płytek, młotów pneumatycznych, mieszadeł, narzędzi do wykonywania fug oraz różnego rodzaju akcesoriów i narzędzi pomocniczych. Ich produkty są cenione za trwałość, precyzję i innowacyjność, co sprawia, że są popularne wśród profesjonalnych płytkarzy (glazurników) i kamieniarzy, a także wśród innych fachowców w branży budowlanej.

 

Narzędzia RUBI

W ofercie producenta znajdziemy narzędzia ręczne oraz do zastosowań w szeroko pojętym budownictwie. Producent skupia swoją uwagę na jakości wykonania oraz komplementarności różnych systemów. Skupiając się jedynie na jednej branży RUBI wyspecjalizowało się w produkcji dedykowanych, bardzo dobrze dopasowanych i spełniających oczekiwania Klientów maszyn oraz narzędzi ręcznych pomocnych przy budowach i remontach. Znając potrzeby rynku oraz obserwując aktualne trendy rynkowe RUBI implikuje coraz to nowsze rozwiązania do produktów w swojej ofercie.

Producent posiada w swojej ofercie produkty do cięcia ręcznego, elektrycznego, wiercenia, mieszania, a także narzędzia i akcesoria do układania płytek, produkty gumowe i plastikowe, wyposażenie ochronne, narzędzia i akcesoria do czyszczenia i wykończania oraz wiele innych. Domitech poleca niezawodne tarcze diamentowe do cięcia na sucho i mokro Rubi o średnicy 125 mm , 180 mm , 200 mm i 250 mm. Nadają się do obróbki różnych materiałów, gwarantują wysoką wydajność oraz szybkość cięcia w twardych materiałach. Koniecznie sprawdź Tarcza diamentowa Rubi CPC 250 -to tarcza diamentowa zalecana do cięcia na mokro gresu porcelanowego.Przeznaczona szczególnie do ukosowania.

 

narzędzia ręczne rubi

 

Narzędzia ręczne RUBI

Częścią oferty produktowej RUBI są narzędzia ręczne, bez których wykonanie mnogości prac remontowo-wykończeniowych byłoby bardzo utrudnione. W ofercie produktowej RUBI znajdują się m.in:

 

Narzędzia pomiarowe RUBI

Oprócz narzędzi ręcznych wymienionych wyżej producent posiada w swojej ofercie także narzędzia pomiarowe oraz wspomagające wyznaczanie miejsc cięć. RUBI jest producentem poziomic, służących do określenia zarówno poziomu, jak i pionu przy użyciu libelli. Narzędziami pomocnymi w wyznaczaniu linii cięcia są kredy i sznury traserskie. Przy ich pomocy można nanieść linię, która posłuży nam jako punkt odniesienia do cięcia lub do ułożenia w jednej linii np. cokołów. Z przydatnych narzędzi na wyróżnienie zasługuje także szablon do kształtów. Jest to proste urządzenie, które pomocne jest przy wycinaniu niestandardowych kształtów np. w panelach podłogowych przy futrynie drzwiowej - zaznaczając linię cięcia na panelu można idealnie dociąć panel podłogowy.

 

Elektronarzędzia w ofercie RUBI

W ofercie produktowej RUBI znajdują się także profesjonalne narzędzia zasilane sieciowo. Należą do nich m.in.:

 

elektronarzędzia rubi

 

Polecane produkty Rubi

Jeśli szukasz wierteł i koronek do wiercenia na mokro, sprawdź Rubi 50937 Easy Gres . Wiertła i koronki do wiercenia na mokro, nadadzą się szczególnie do wiercenia otworów w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze a nawet szkle! Prawdziwym hitem są Przecinarki ręczne do cięcia płytek Rubi. Firma ta, stworzyła na początku swojej działalności pierwszą ręczną przecinarkę do płytek, co spowodowało, że ma teraz największy wybór tych narzędzi. Ciągle tworzą innowacyjne projekty, by ułatwić prace profesjonalistom. Przecinarka do glazury Rubi TP-93-S, dobrze nada się do intensywnego cięcia płytek ceramicznych, zwłaszcza gresu porcelanowego. Zaś Ręczna przecinarka do płytek ceramicznych Rubi TX-900-N przyda się przy cięciu płytek wieloformatowych.

 

oferta rubi

 

Jeśli masz do wykonania pracę, z którą nie da sobie rady ręczna przecinarka, skorzystaj z kategorii elektryczne przecinarki na mokro. Umożliwiają cięcie wszelkich materiałów ceramicznych oraz kamieni, takich jak granity i marmury. Dobrym rozwiązaniem będzie tu Przecinarka do glazury Rubi DC-250 oraz Przecinarka do glazury Rubi DV-200. Zaopatrz się także w Nakolanniki ŻELOWE DUPLEX Rubi 81989, które tłumią uderzenia i nierówności podłoża, tak by chronić Twoje kolana przed wszelkimi urazami. Żel silikonowy stabilizuje oraz odciąża stawy i ścięgna. 

 

produkty rubi

 

By pomóc Ci w pracy z płytkami różnego typu, fima Rubi oferuje Przyssawka do płytek podwójna Rubi 66900. Dzięki nośności do 80 kg, będziesz mógł bez obaw i komfortowo przenieść płytkę w dowolne miejsce. Możesz przenosić ją w pionie lub poziomie, a wygodny uchwyt i aluminiowy korpus sprawdzą się w tym idealnie 

 

RUBI - Akcesoria i osprzęt

Będąc komplementarnym producentem osprzętu do prac remontowo-wykończeniowych RUBI oferuje także dodatkowy osprzęt i akcesoria do prac z tym związanych. Podstawowym osprzętem są kółka do cięcia glazury oraz tarcze do pilarek tarczowych. To od tego osprzętu bezpośrednio zależy jakość cięcia, a także jakość krawędzi po procesie cięcia. Kółka mogą być zarówno bez, jak i z łożyskowaniem. Łożyskowanie pomaga w prowadzeniu wózka po kafli. Im lepszej jakości nóż do cięcia glazury tym lepsze efekty cięcia można uzyskać tnąc płytki ręcznymi maszynami do cięcia glazury. Z kolei tarcze do cięcia płytek można podzielić na dwie grupy. Tarcze diamentowe do płytek do cięcia na sucho oraz tarcze do cięcia płytek na mokro. Te drugie z reguły zakładane są na maszyny stacjonarne. Przy użyciu maszyn do cięcia na wodę oraz dedykowanych tarczy do cięcia na mokro można uzyskać bardzo dobrej jakości cięcie.

 

rubi

 

Do akcesoriów glazurniczych można także zaliczyć wszelakie pomoce do wycinania otworów pod biały montaż, szablony kształtów, wiadra do mieszania kleju, wiadra do fugowania ze specjalnymi rolkami wspomagającymi odciskanie wody z gąbki do fugowania. Przy kładzeniu dużych ilości glazury na podłogach nieocenioną pomocą jest siodełko RUBI SR-1 81999, które odciąża plecy oraz nogi glazurnika. Wraz ze wzrostem wymagań klientów dotyczących dużych wielkości płytek pojawił się także problem w ich przenoszeniu oraz manipulacją. Prace z przenoszeniem oraz manipulacją płytkami znacząco ułatwiają wszelakiego rodzaju przyssawki do płytek. RUBI w swojej ofercie posiada wiele rodzajów przyssawek - od najbardziej podstawowych, aż po przyssawki ze znacznikiem próżniowego zassania.

 

akcesoria rubi

 

RUBI - gwarancja

RUBI jako producent profesjonalnych elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych doskonale rozumie potrzeby własnych klientów i zwraca bardzo dużą uwagę na jakość wykonania swoich produktów. Produkty, które opuszczają fabrykę przechodzą restrykcyjne kontrole jakości, które mają na celu usunięcie jednostkowych produktów wykazujących odstępstwa od norm jakościowych. Takie działania prowadzą do wypuszczenia na rynek niezawodnych narzędzi ręcznych. Wybierając narzędzia RUBI z naszej oferty produktowej do pracy zawodowej masz pewność, że kupujesz oryginalny, pełnowartościowy i trwały produkt. Oferta marki RUBI dostępna w naszym sklepie to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych. Dzięki temu kupując RUBI na Domitech.pl masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości z pełną gwarancją producenta oraz wsparciem pozakupowym. Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-rubi

Oferta produktowa w internetowym sklepie oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży Domitech zawiera bogaty asortyment narzędzi ręcznych RUBI, które pochodzą z legalnych kanałów dystrybucji oraz z dystrybucji regionalnej. Posiadamy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, gwarantując tym samym, że kupując w Domitech narzędzia ręczne RUBI otrzymasz produkt oryginalny z pełną gwarancją producenta oraz wsparcie pozakupowe. Zamawiając online narzędzia RUBI w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym zakup narzędzi RUBI za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

1. Skąd pochodzi RUBI?

RUBI to katalońska firma, która została  założona w 1951 roku. Firma RUBI projektuje, produkuje i sprzedaje najwyższej klasy narzędzia dla specjalistów zawodowo zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi.

2. Jakie są najbardziej popularne produkty RUBI?

Najczęściej wybierane przez Klientów produkty to:

3. Ile jest gwarancji na produkty RUBI?

Podstawowa gwarancja producenta na produkty RUBI obowiązuje przez okres 3 lat. Okres gwarancyjny liczony jest od momentu wystawienia dokumentu sprzedaży.

W przypadku niektórych produktów możliwe jest przedłużenie gwarancji RUBI o rok lub o 2 lata. Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-rubi

4. Jaka przecinarka RUBI jest najlepsza?

Przecinarek jest mnogość - od ręcznych, aż po zaawansowane maszyny sieciowe do cięcia na wodę. W zależności od potrzeb klienta oraz budżetu należy dobrać maszynę. W przypadku drobnych prac rekomendujemy wybór ręcznych przecinarek do glazury. W przypadku zawodowych, wielogodzinnych oraz specjalistycznych prac zalecamy wybór maszyny sieciowej do cięcia na wodę.

pixel