Darmowa dostawa od 99,00 zł

Karcher

( ilość produktów: 5 )

Karcher to jedna z wiodących marek w branży urządzeń czyszczących na całym świecie. W ofercie producenta znajdziemy szeroką ofertę wysokowydajnych myjek ciśnieniowych do zastosowań profesjonalnych oraz do użytku indywidualnego. Myjki ciśnieniowe marki Karcher to narzędzia wykorzystywane w wielu branżach, od przemysłu i handlu, po gospodarstwa domowe i ogrodnictwo.

 

Marka Karcher

Marka Karcher została założona w 1935 roku przez Alfreda Karchera. Początkowo Karcher produkował ogrzewacze wody i kociołki. Później, w latach 50-tych rozpoczął produkcję myjek ciśnieniowych, które stały się podstawą dzisiejszej działalności marki.

Karcher słynie z ze swoich rozwiązań oraz wysokiej jakości wykonania produktów i zaawansowanych w nich technologiach, które pozwalają na efektywne i dokładne czyszczenie różnych powierzchni. Myjki ciśnieniowe Karcher nadają się do czyszczenia domów, samochodów, elewacji budynków, maszyn i urządzeń przemysłowych. Karcher oferuje także akcesoria i chemię czyszczącą, takie jak dysze, szlifierki, szczotki, środki czyszczące i dezynfekujące, które są dopasowane do potrzeb i wymagań klientów. Karcher posiada globalną sieć dystrybucji i jest obecna w ponad 190 krajach na całym świecie.

Narzędzia i urządzenia Karcher

Karcher to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji wydajnych i niezawodnych narządzi czyszczących, takich jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, wózki sprzątające oraz systemy czyszczenia i dezynfekcji.

Myjki ciśnieniowe Karcher to flagowy produkt marki, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek już 70 lat temu. Od tamtej pory Karcher stale rozwija swoje myjki, wprowadzając coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie modele oferujące największa wydajność i moc, wśród ciśnieniowych narzędzi czyszczących.

Karcher na Domitech.pl

Produkty marki Karcher dostępne w naszym sklepie to wyłącznie oryginalne produkty, podlegające pełnej gwarancji. Kupując myjki ciśnieniowe oraz inne produkty marki Karcher w naszym sklepie - masz gwarancję oryginalności oraz pewność że przysługuje Ci gwarancja, zgodnie z zasadami i na warunkach ustalonych przez producenta.

pixel