Darmowa dostawa od 99,00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne Metabo

( ilość produktów: 4 )

Narzędzie wielofunkcyjne Metabo to wysokiej jakości narzędzie oscylacyjne, z dużym zakresem oscylacji od 3.2°. Jedno narzędzie, które z powodzeniem może zastąpić szlifierkę, polerkę i pilarkę w jednym. Multitoole posiadają system szybkiej wymiany Metabo Quick oraz precyzyjnie dopasowany uchwyt 3D StarlockPlus.

Multitool Metabo- zastosowanie

Multinarzędzie Metabo jest niezastąpione w każdym warsztacie. Dzięki swojej funkcjonalności cieszy się popularnością wśród stolarzy, mechaników, budowlańców i domowych majsterkowiczów. Odpowiednie końcówki robocze oraz brzeszczoty pozwalają na bezproblemową pracę w drewnie, porcelanie, metalu, tworzywie sztucznym a nawet w betonie komórkowym. Dzięki dwóm rodzajom zasilania - akumulatorowemu i sieciowemu - bezproblemowo możemy go używać zarówno w miejscu gdzie nie mamy dostępu do prądu, jak i w pomieszczeniach z dostępem do gniazdka ze stałym napięciem 230V.

Narzędzie wielofunkcyjne Metabo - jak wybrać?

Wybór narzędzia wielofunkcyjnego Metabo może być zagwozdką dla każdego. Jest sporo kryteriów, które musimy wziąć pod uwagę podczas wyboru idealnego dla nas multitoola. Najważniejszym jest sposób zasilania, mianowicie musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy większość wykonywanych prac odbywa się w miejscach gdzie jest stały dostęp do prądu czy raczej nie. Jeżeli tak, to narzędzie wielofunkcyjne na kablu, potocznie mówiąc, będzie super rozwiązaniem. Jeżeli jednak nie, to nie ma powodu do zmartwień, bowiem wydajność narzędzi wielofunkcyjnych zasilanych akumulatorowo jest porównywalna z urządzeniem zasilanymi sieciowo. Dużym atutem multinarzędzia Metabo jest elektronika VTC, która gwarantuje stałą prędkość - również pod obciążeniem.

Multitool Metabo dostępne na Domitech.pl

Domitech.pl swojej ofercie posiada szeroką gamę narzędzi wielofunkcyjnych Metabo. Możemy wybrać spośród multitooli zasilanych akumulatorowo oraz sieciowo. Wybór odpowiednich końcówek roboczych i brzeszczotów gwarantuje nam zadowolenie oraz pełną satysfakcję z używanego multinarzędzia .

pixel