Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Noże survivalowe

( ilość produktów: 35 )

Noże survivalowe to wytrzymałe narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie ćwiczyć techniki przetrwania. Szukasz noża, który przyda Ci się podczas wypadów w teren, ułatwi przygotowanie drewna na ognisko, krzesanie iskier czy struganie kołków mocujących do plandeki biwakowej? W naszym sklepie znajdziesz zarówno noże z głownią stałą, jak i składane modele do lżejszych zastosowań, które sprawdzą się w survivalu i turystyce. Oferujemy między innymi noże takich producentów, jak Mora, Bahco czy NEO Tools.

Nóż survivalowy, to narzędzie, które docenisz za uniwersalność

Nóż survivalowy to najważniejszy element ekwipunku na wyprawy bushcraftowe, kursy sztuki przetrwania czy do szeroko pojętej turystyki. Najbardziej popularne są duże noże z głownią stałą, które umożliwią Ci rąbanie i batonowanie drewna oraz inne cięższe prace obozowe. Oferowane w naszym sklepie noże survivalowe znacznie ułatwią Ci rozpalanie ognia, budowę schronienia oraz stacjonarne obozowanie, dając możliwość pozyskiwania i obróbki różnego rodzaju materiałów.


Noże survivalowe z oferty naszego sklepu - do czego możesz ich użyć?

Nóż survivalowy to podstawowe narzędzie do bushcraftu i survivalu, które pozwoli Ci wykonać większość czynności umożliwiających bytowanie w lesie.

Rozpal ogień przy pomocy noża survivalowego

Podczas rozpalania ogniska nóż survivalowy przyda Ci się na każdym etapie pracy. Pozwoli wyciąć niewielkie, suche drzewka, umożliwi rąbanie drewna i dzielenie polan na szczapki poprzez batonowanie. Będzie doskonałym narzędziem do pozyskiwania rozpałki, pomagając zedrzeć korę z powalonych pni brzozy czy zestrugać wióry z suchych gałęzi. Jeśli masz krzesiwo, bez problemu użyjesz noża zamiast blaszki do krzesania iskier.

Użyj noża survivalowego do budowy schronienia

Niezależnie od tego, czy stawiasz na improwizowane schronienie zbudowane z tego, co znajdziesz w lesie, czy zabierasz minimalistyczny sprzęt biwakowy, nóż survivalowy z oferty naszego sklepu doskonale nada się do przygotowania miejsca na nocleg. Pozwoli Ci odpowiednio przyciąć żerdzie do szkieletu szałasu czy pozyskać świerkowe gałęzie na posłanie. Jeśli korzystasz z plandeki, nóż survivalowy świetnie sprawdzi się do strugania kołków zastępujących szpilki do mocowania odciągów.

Nóż survivalowy w leśnej kuchni

Noże survivalowe znacznie ułatwią Ci działanie w polowej, leśnej kuchni. Oprócz podstawowych czynności, takich jak krojenie produktów, obieranie warzyw i owoców czy wycinanie i szatkowanie dziko rosnących ziół, umożliwią Ci także wytwarzanie prostych naczyń i sztućców. Za pomocą noża wykonasz między innymi pojemniki z kory, szczypce do operowania w ognisku, ruszt nad palenisko czy improwizowany widelec.

 

Składany nóż survivalowy, model NEO Tools 63-107

 

Rodzaje noży survivalowych, które znajdziesz w sklepie Domitech.pl

W naszej ofercie znajdziesz noże survivalowe w wielu różnych wariantach. Można je podzielić na dwa główne typy, z których każdy ma swoje konkretne przeznaczenie.

Nóż survivalowy z głownią stałą

Ten rodzaj noży ma bardzo szerokie zastosowanie. Pozwoli Ci rozdzielić drewno na szczapki czy wyciąć gałęzie do budowy szałasu. Doskonale nada się do wszelkich prac wymagających przyłożenia dużej siły, takich jak rąbanie lub batonowanie. Nóż survivalowy z głownią stałą może zastąpić niewielką siekierkę, a jego zaletą jest zdecydowanie niższa waga.

Składane noże survivalowe

Składane noże do survivalu to narzędzia, których możesz użyć do wszystkich precyzyjnych prac - będą nieocenione podczas strugania lub wykonywania wycięć i rowków w drewnie. W tej kategorii noży znajdziesz między innymi foldery i scyzoryki. Foldery gwarantują większe bezpieczeństwo pracy dzięki blokadzie klingi, a scyzoryki mają dodatkowe funkcje, znacznie poszerzające możliwości noża.


Wybierz nóż survivalowy najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb

Przy wyborze noża survivalowego z oferty naszego sklepu warto zwrócić uwagę na walory użytkowe. Dobrym połączeniem jest duży nóż z głownią stałą uzupełniony o niewielki, wielofunkcyjny scyzoryk. Jeśli szukasz jednego narzędzia do wszystkich zastosowań, najlepiej zdecydować się na średniej wielkości nóż survivalowy o stałej klindze grubości 3-3,5 mm. Najbardziej uniwersalny będzie nóż o szlifie płaskim lub skandynawskim. Model, który łączy w sobie wysoką wytrzymałość i doskonałe właściwości tnące, to np. Mora Robust.


Duże znaczenie mają także materiały użyte do produkcji noża survivalowego. Jeśli planujesz działania w terenie, warto posiadać nóż z rękojeścią wykonaną z tworzyw sztucznych, które nie puchną w kontakcie z wodą i pozwalają na użytkowanie w mokrych, deszczowych warunkach. Klinga może być wykonana ze stali nierdzewnej lub węglowej. Zaletą stali nierdzewnej jest duża odporność na korozję i bezobsługowość, natomiast stal węglowa oferuje lepsze właściwości tnące i większą wytrzymałość. Wybierając nóż survivalowy ze stali o wysokiej zawartości węgla, zdecyduj się na model z powłoką zabezpieczającą lub polerowaną klingą i pamiętaj, by po każdym użyciu dokładnie wytrzeć głownię.


Noże survivalowe w Domitech.pl

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju noże do survivalu, zarówno w wersji składanej, jak i z głownią stałą. W asortymencie są między innymi wysoko cenione noże skandynawskich producentów, takich jak Mora czy Bahco. Dokonując zakupu na naszej stronie internetowej masz możliwość wyboru najodpowiedniejszej metody płatności i formy dostawy, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie.

pixel