Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wertykulator Makita

( ilość produktów: 6 )

Wertykulator Makita to narzędzie ogrodowe, które służy do wertykulacji trawnika. Wertykulacja jest procesem usuwania mchu, chwastów, martwych traw i innych zanieczyszczeń z powierzchni trawnika poprzez mechaniczne nakłucie i usuwanie materiału organicznego z gleby.

Wertykulator Makita to narzędzie charakteryzujące się z wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz trwałością. Urządzenia te, to maszyny wyposażone w specjalne wałki z ostrymi, haczykowatymi ostrzami, które penetrują powierzchnię trawnika i usuwają z niej zanieczyszczenia. Wertykulator Makita to narzędzie zasilane elektrycznie (sieciowo lub z akumulatora) lub benzyną. W zależności od potrzeb, w ofercie producenta znajdziemy modele przystosowane do prac indywidualnych oraz profesjonalnych zastosowań.

Wertykulator Makita - korzyści

Poprawne wykorzystanie wertykulatora gwarantuje wiele korzyści dla trawnika. Usuwanie z jego powierzchni warstwy mchu i zanieczyszczeń pozwala na lepsze dotlenienie korzeni trawy, co sprzyja jej zdrowemu wzrostowi. Dodatkowo, wertykulacja poprawia retencję wody w glebie, umożliwiając lepsze nawadnianie trawnika.

Wertykulatory Makita są projektowane tak, aby zapewniać wygodę podczas ich użytkowania oraz dużą skuteczność i trwałość samych urządzeń. Wertykulator Makita zapewnia niezbędną precyzję, posiada regulowaną głębokość roboczą i niezbędne udogodnienia, jak ergonomiczne uchwyty czy konstrukcja zapewniająca łatwą obsługę i konserwację.

Wertykulatory Makita to narzędzia cieszące się uznaniem wśród użytkowników indywidualnych oraz profesjonalnych i są cenione, za swoją wytrzymałość, skuteczność i niezawodność, będąc zarówno popularne wśród profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa, którzy chcą jak najlepiej zadbać i utrzymać swój trawnik w dobrym stanie.

pixel