Darmowa dostawa od 399,00 zł

Dremel

( ilość produktów: 107 )

dremel

Marka Dremel to producent wysokoobrotowych narzędzi - multiszlifierek, oferujących wiele praktycznych rozwiązań i zastosowań. Marka Dremel ma swoje początki już w okresie między wojennym, stale rozwijając swoją ofertę produktową i stosowane technologie - oferując produkty dla mniej i najbardziej wymagającym użytkownikom, zawsze zapewniając najwyższą jakość swoich narzędzi.

Dremel

Marka Dremel

Dremel to niemiecka marka narzędzi i akcesoriów, która swoje początki miała już w 1934 roku. Jako jedna z marek należących do grupy Bosch - Dremel utrzymuje bardzo dobrą jakość oferowanych produktów i doskonałą wydajność swoich narzędzi.

Produkty Dremel

Dremel produkuje różnorodne narzędzia wielofunkcyjne o wysokich obrotach, dedykowane zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. W ofercie marki znajdują się narzędzia dostosowane do różnych potrzeb. Wielofunkcyjne narzędzia Dremel stanowią podstawę kompleksowego systemu, który obejmuje różnorodne narzędzia, praktyczne akcesoria (takie jak EZ SpeedClic) oraz inteligentne przystawki, umożliwiając wykonanie precyzyjnych prac. Dzięki temu narzędzia są wszechstronne, łatwe w użyciu i doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju projektach DIY, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych majsterkowiczów.

Kategorie narzędzi i akcesoriów marki Dremel:

Multiszlifierki Dremel

Podstawowym produktem oferowanym przez markę Dremel są multiszlifierki - wysokoobrotowe elektronarzędzia z wymiennymi narzędziami roboczymi, które w zależności od zastosowanej "końcówki" oferują zróżnicowane funkcje i możliwości. Narzędzia wielofunkcyjne Dremel wykorzystują prędkość zamiast momentu obrotowego. Narzędzia Dremel są bardzo przydatne w projektach artystycznych oraz przy drobnych naprawach domowych, doskonale nadając się do pracy w małych lub trudno dostępnych miejscach.

Narzędzia obrotowe Dremel nadają się do:

 • rzeźbienia,
 • grawerowania,
 • frezowania,
 • szlifowania,
 • ostrzenia,
 • czyszczenia,
 • polerowania,
 • cięcia i piaskowania.

Narzędzia Dremel można używać do obróbki

 • drewna,
 • metalu,
 • szkła,
 • elektroniki,
 • tworzyw sztucznych.

Akcesoria Dremel

W ofercie producenta znaleźć można wiele różnych akcesoriów i przystawek. Wśród akcesoriów marki Dremel znajdziemy dziesiątki, akcesoriów wymiennych/eksploatacyjnych do wysokoobrotowych narzędzi Dremel (multiszlifierek). Wśród wymiennych akcesoriów roboczych do multiszlifierek Dremel znajdziemy narzędzia do szlifowania, polerowania, cięcia, nacinania, wiercenia i polerowania - wszystkie dostępne również w wersjach przystosowanych do obrabiania konkretnych materiałów. Wśród akcesoriów dodatkowych do narzędzi Dremel znajdziemy także urządzenia - przystawki, zwiększające funkcjonalność elektronarzędzi, takie jak stojaki, uchwyty, wały giętkie czy stoły robocze.

 

dremel

 

Dlaczego warto postawić na produkty marki Dremel?

Produkty marki Dremel są synonimem wszechstronności i innowacji w dziedzinie narzędzi wielofunkcyjnych, stanowiąc doskonały wybór dla hobbystów, rzemieślników oraz profesjonalistów. Dremel słynie z produkcji wysokiej jakości, kompaktowych narzędzi rotacyjnych, które oferują niezrównaną precyzję i łatwość w obsłudze, umożliwiając wykonanie szerokiego zakresu zadań, od cięcia, szlifowania, polerowania, po grawerowanie i rzeźbienie. Ich produkty wyróżniają się trwałością i niezawodnością, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i materiałów wysokiej jakości. Dremel ciągle wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, takie jak bezprzewodowe narzędzia z akumulatorami litowo-jonowymi, które zapewniają większą swobodę ruchów oraz są przyjazne dla środowiska. Bogata oferta akcesoriów i nasadek rozszerza funkcjonalność narzędzi Dremel, czyniąc je jeszcze bardziej wszechstronnymi. Zaangażowanie firmy w rozwój i wsparcie społeczności użytkowników, w tym liczne poradniki i tutoriale, dodatkowo podkreśla wartość, jaką marka Dremel wnosi do każdego projektu DIY czy profesjonalnego zadania.

Gwarancja Dremel

Wszystkie produkty marki Dremel dostępne w naszej ofercie to oryginalne narzędzia pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełne gwarancji, zgodnie z zasadami deklarowanymi przez producenta. Kupując produkty marki Dremel z naszej oferty - masz pewność że przysługuje Ci prawo do skorzystania z gwarancji. Marka Dremel oferuje do 3 lat gwarancji na swoje produkty. Szczegółowe zasady dotyczące wymagań i warunków korzystania z gwarancji znajdziesz na naszej dedykowanej podstronie dot. zasad gwarancyjnych producenta Dremel.

Dremel na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór narzędzi wielofunkcyjnych, w tym, najbardziej popularnych, multiszlifierki Dremel. Produkty Dremel w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne produkty z oficjalnej, regionalnej dystrybucji, podlegające pełnej ochronie pozakupowej. Domitech to oficjalny dystrybutor narzędzi Dremel, dlatego kupując produkty tego producenta w naszym sklepie - masz pełną ochronę gwarancyjną, gwarancję oryginalności kupowanych produktów, bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

pixel