Darmowa dostawa od 99,00 zł

Leica

( ilość produktów: 33 )

Od prawie 200 lat rewolucjonizując świat pomiarów i geodezji, Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzą całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań. Profesjonaliści z różnych branż, takich jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo i energetyka, ufają produktom Leica Geosystems podczas realizacji zadań geoprzestrzennych. 

W 1993 roku Leica dokonała przełomu na rynku narzędzi pomiarowych prezentując pierwszy na świecie Dalmierz ręczny laserowy. Od tego czasu ich produkty są wciąż udoskonalane, a dziś to najwyższa precyzja i jakość, co przekłada się na 1 mm dokładności wyznaczania dystansu w Dalmierz Leica Disto D2BT. Bardzo precyzyjnym sprzętem, polecanym przez profesjonalistów jest Niwelator optyczny Leica Jogger32, który posiada lunetę z 32- krotnym powiększeniem. Idealny przy wyznaczaniu różnic wysokości lub wysokości punktów pomiarowych.

Dla wymagających firma Domitech poleca  Leica Lino L2 laser krzyżowy. Nadaje się do pracy na zewnątrz, jest odporny na pył i wodę. Bardzo ważnym elementem przy wyborze lasera krzyżowego jest skonfigurowanie zestawu z odpowiednimi akcesoriami. Przy pracach wewnętrznych niezbędne mogą okazać się statywy rozporowe (przydatne przy wykonywaniu sufitów podwieszanych), uchwyty ścienne (zwykle posiadające magnetyczne uchwyty do łatwego mocowania przy montażu metalowych elementów) czy statywy trójnożne z pochylanymi głowicami do łatwego pochylania lasera i wyznaczania linii skośnych. 

Dobrze zapowiadającą się nowością, są lasery z zieloną wiązką światła, która jest nawet 4 razy jaśniejsza niż czerwona. Przykładem takiego sprzętu jest Leica Lino L2G+ laser krzyżowy z zieloną wiązką lasera. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, ceniących sobie dokładny pomiar i sprawność prac. 

pixel