Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Leica

( ilość produktów: 33 )

Od prawie 200 lat rewolucjonizując świat pomiarów i geodezji, Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzą całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań. Profesjonaliści z różnych branż, takich jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo i energetyka, ufają produktom Leica Geosystems podczas realizacji zadań geoprzestrzennych. 

W 1993 roku Leica dokonała przełomu na rynku narzędzi pomiarowych prezentując pierwszy na świecie Dalmierz ręczny laserowy. Od tego czasu ich produkty są wciąż udoskonalane, a dziś to najwyższa precyzja i jakość, co przekłada się na 1 mm dokładności wyznaczania dystansu w Dalmierz Leica Disto D2BT. Bardzo precyzyjnym sprzętem, polecanym przez profesjonalistów jest Niwelator optyczny Leica Jogger32, który posiada lunetę z 32- krotnym powiększeniem. Idealny przy wyznaczaniu różnic wysokości lub wysokości punktów pomiarowych.

Dla wymagających firma Domitech poleca  Leica Lino L2 laser krzyżowy. Nadaje się do pracy na zewnątrz, jest odporny na pył i wodę. Bardzo ważnym elementem przy wyborze lasera krzyżowego jest skonfigurowanie zestawu z odpowiednimi akcesoriami. Przy pracach wewnętrznych niezbędne mogą okazać się statywy rozporowe (przydatne przy wykonywaniu sufitów podwieszanych), uchwyty ścienne (zwykle posiadające magnetyczne uchwyty do łatwego mocowania przy montażu metalowych elementów) czy statywy trójnożne z pochylanymi głowicami do łatwego pochylania lasera i wyznaczania linii skośnych. 

Dobrze zapowiadającą się nowością, są lasery z zieloną wiązką światła, która jest nawet 4 razy jaśniejsza niż czerwona. Przykładem takiego sprzętu jest Leica Lino L2G+ laser krzyżowy z zieloną wiązką lasera. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, ceniących sobie dokładny pomiar i sprawność prac. 

pixel