Darmowa dostawa od 99,00 zł

Ukośnica Metabo

( ilość produktów: 25 )

Piły ukosowe Metabo, ukośnice Metabo to narzędzia służące do wielu rodzajów cięć. Dzięki ukośnicy Metabo - bez problemu można ciąć i nacinać materiały drewniane, przecinać metal, a także ciąć tworzywa sztuczne. Pilarki ukosowe Metabo często są nazywane kapówkami, a zastosowanie znajdują w budownictwie, warsztatach oraz na placach budowy. Ukośnice Metabo w odróżnieniu od innych pił stołowych - posiadają możliwość cięcia pod kątem, często mają też stół dostosowany do łatwego przesuwu materiału ciętego i laserowy wskaźnik linii cięcia.

ukośnica metabo

Ukośnica Metabo - zastosowanie

Ukośnica Metabo to narzędzie elektryczne, które sprawdzi się podczas szeroko pojętej obróbki materiałów drewnianych, drewnopodobnych oraz sztucznych. Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie podczas wielu różnych prac stolarskich, począwszy od stolarki otworowej, budowlanej, a nawet meblowej. Ukośnica Metabo to niezastąpione urządzenie, które pozwoli na dokładne docinanie parkietów oraz paneli. Możliwość ustawienia kąta cięcia zagwarantuje idealne dopasowanie listew przypodłogowych i lameli ozdobnych. Pilarka ukosowa Metabo znajdzie również zastosowanie podczas prac ciesielskich oraz wielu innych zadań związanych z cięciem.

Jaką ukośnicę Metabo wybrać?

Podstawową różnicą ukośnic Metabo są rozmiary tarczy tnącej, które są wykorzystywane do cięcia. Im większa tarcza tym możliwe jest większe zagłębie w materiale i skuteczniejsze cięcie. Modele KGS ukośnic Metabo posiadają opcję posuwu, w odróżnieniu do mniejszych modeli KS - Wersje ukośnic Metabo KGS nadają się bardziej do szerokich materiałów.

Ukośnica Metabo - na co zwrócić uwagę?

Do kluczowych parametrów ukośnic Metabo należą:

średnica tarczy - umożliwia montaż większych tarcz zapewniających większa głębokość cięcia

moc znamionowa - określająca nominalną moc urządzenia, większa moc zapewnia lepsze parametry tnące, szybkość i zdolność do pracy z twardszymi materiałami.

głębokość cięcia - parametr wynikający bezpośrednio z wielkości tarczy tnącej - maksymalna zdolność zagłębienia piły tarczowej w materiale

opcja posuwu poprzecznego - opcja, która umożliwia cięcie w poprzek materiału czyli pracę z materiałami o większej szerokości

Przy wyborze odpowiedniej ukośnicy metabo warto wybrać lekki model, wykonany z odlewanego aluminium. Niezbędne dla różnego rodzaju prac może okazać się kompatybilność lub zawartość zestawu, wyposażonego w mobilny stół, który ułatwi transport narzędzia.

Polecane ukośnice Metabo

Polecaną pilarka ukosowa METABO są produkty serii KGS-M, które w zależności od wariantu posiadają funkcje posuwu do obróbki szerokich elementów. Są to lekkie i kompaktowe modele ukośnic, których rozmiary pozwalają na transport w jednej ręce. W ofercie sklepu Domitech.pl posiadamy ukośnice o średnicach tarcz od 72 mm do 315 mm oraz wersje wyposażone w stół roboczy, który ułatwia pracę po za warsztatem. Ukośnica Metabo zakupiona w naszym sklepie objęta jest pełnym wariantem gwarancji jaką oferuje producent.

Ukośnica Metabo na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając ukosnica Metabo z oferty naszego sklepu internetowego - masz pewność że otrzymasz w pełni oryginalny i pełnowartościowy sprzęt, który zostanie bezpiecznie zapakowany do transportu i wysłany w wybranej przez Ciebie metodzie dostawy.

pixel