Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ukośnica Metabo

( ilość produktów: 25 )

Piły ukosowe Metabo, ukośnice Metabo to narzędzia służące do wielu rodzajów cięć. Dzięki ukośnicy Metabo - bez problemu można ciąć i nacinać materiały drewniane, przecinać metal, a także ciąć tworzywa sztuczne. Pilarki ukosowe Metabo często są nazywane kapówkami, a zastosowanie znajdują w budownictwie, warsztatach oraz na placach budowy. Ukośnice Metabo w odróżnieniu od innych pił stołowych - posiadają możliwość cięcia pod kątem, często mają też stół dostosowany do łatwego przesuwu materiału ciętego i laserowy wskaźnik linii cięcia.

ukośnica metabo

Ukośnica Metabo - zastosowanie

Ukośnica Metabo to narzędzie elektryczne, które sprawdzi się podczas szeroko pojętej obróbki materiałów drewnianych, drewnopodobnych oraz sztucznych. Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie podczas wielu różnych prac stolarskich, począwszy od stolarki otworowej, budowlanej, a nawet meblowej. Ukośnica Metabo to niezastąpione urządzenie, które pozwoli na dokładne docinanie parkietów oraz paneli. Możliwość ustawienia kąta cięcia zagwarantuje idealne dopasowanie listew przypodłogowych i lameli ozdobnych. Pilarka ukosowa Metabo znajdzie również zastosowanie podczas prac ciesielskich oraz wielu innych zadań związanych z cięciem.

Jaką ukośnicę Metabo wybrać?

Podstawową różnicą ukośnic Metabo są rozmiary tarczy tnącej, które są wykorzystywane do cięcia. Im większa tarcza tym możliwe jest większe zagłębie w materiale i skuteczniejsze cięcie. Modele KGS ukośnic Metabo posiadają opcję posuwu, w odróżnieniu do mniejszych modeli KS - Wersje ukośnic Metabo KGS nadają się bardziej do szerokich materiałów.

Ukośnica Metabo - na co zwrócić uwagę?

Do kluczowych parametrów ukośnic Metabo należą:

średnica tarczy - umożliwia montaż większych tarcz zapewniających większa głębokość cięcia

moc znamionowa - określająca nominalną moc urządzenia, większa moc zapewnia lepsze parametry tnące, szybkość i zdolność do pracy z twardszymi materiałami.

głębokość cięcia - parametr wynikający bezpośrednio z wielkości tarczy tnącej - maksymalna zdolność zagłębienia piły tarczowej w materiale

opcja posuwu poprzecznego - opcja, która umożliwia cięcie w poprzek materiału czyli pracę z materiałami o większej szerokości

Przy wyborze odpowiedniej ukośnicy metabo warto wybrać lekki model, wykonany z odlewanego aluminium. Niezbędne dla różnego rodzaju prac może okazać się kompatybilność lub zawartość zestawu, wyposażonego w mobilny stół, który ułatwi transport narzędzia.

Polecane ukośnice Metabo

Polecaną pilarka ukosowa METABO są produkty serii KGS-M, które w zależności od wariantu posiadają funkcje posuwu do obróbki szerokich elementów. Są to lekkie i kompaktowe modele ukośnic, których rozmiary pozwalają na transport w jednej ręce. W ofercie sklepu Domitech.pl posiadamy ukośnice o średnicach tarcz od 72 mm do 315 mm oraz wersje wyposażone w stół roboczy, który ułatwia pracę po za warsztatem. Ukośnica Metabo zakupiona w naszym sklepie objęta jest pełnym wariantem gwarancji jaką oferuje producent.

Ukośnica Metabo na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając ukosnica Metabo z oferty naszego sklepu internetowego - masz pewność że otrzymasz w pełni oryginalny i pełnowartościowy sprzęt, który zostanie bezpiecznie zapakowany do transportu i wysłany w wybranej przez Ciebie metodzie dostawy.

pixel