Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przepychacz do rur

( ilość produktów: 10 )

Przepychacz do rur to praktyczne narzędzie, które umożliwia udrażnianie przewodów wodnych i syfonów w przypadku zatoru, uniemożliwiającego przepływ wody. Przepychacz do rur to narzędzie ręczne lub elektryczne, wykorzystujące wąż/spirale, która przepycha blokujące przepływ obiekty.

Przepychacz do rur

Przepychacz do rur jest specjalistycznym narzędziem, często niezbędnym w przypadku zatoru instalacji kanalizacyjnej. Nie zawsze wykorzystanie środków rozpuszczających przyniesie pożądany efekt, w takich sytuacjach kluczowe okazać się może zastosowanie narzędzia zwanego "spirala do rur".

  • Spirale do rur / przepychacze do rur to narzędzia ręczne/elektronarzędzia z bębnem, które umożliwiają mechaniczne odetkanie zatoru poprzez wprowadzenie do rur specjalnego przewodu.
  • Ciśnieniowy przepychacz do rur to narzędzie ręczne, które wyglądem przypomina pompkę. Przepychacz do rur tego typu umożliwia sprawne odetkanie syfonu w zlewach i wannach.

Przepychacze do rur w sklepie Domitech

W ofercie naszego internetowego sklepu z narzędziami i wydajnymi elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór narzędzi dla hydraulików, wśród których znajdziemy elektryczne sieciowe oraz akumulatorowe przepychacze do rur. Przepychacze do rur z naszej oferty, to wyłącznie oryginalne narzędzia takich marek jak Dewalt czy REMS, podlegające oficjalnej gwarancji producentów.

Kupując przepychacz do rur z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki wybraną przez siebie metodą dostawy oraz swobodę wyboru dogodnej formy płatności.

pixel