Darmowa dostawa od 99,00 zł

Akcesoria do nawadniania Fiskars

( ilość produktów: 28 )

Efektywne nawadnianie ogrodu i trawnika nie musi być trudne. Nasze produkty do podlewania odznaczają się nie tylko wysoką jakością i wytrzymałością, ale też łatwym użytkowaniem. Bez problemu można je również przechować. Dzięki nim czas spędzony w ogrodzie na podlewaniu nie będzie żmudnym obowiązkiem, a prawdziwą przyjemnością.

Nawadnianie z Fiskars

Jak duży jest twój ogród?

Rozmiar ogrodu determinuje dobór odpowiednich narzędzi i akcesoriów: od optymalnej długości węża po rodzaj zraszaczy, które zapewniają odpowiednie nawadnianie. Zobacz nasze rekomendacje przygotowane w oparciu o wielkość Twojego ogrodu.

Jak zacząć podlewanie?

Wybierz właściwy sprzęt i rozpocznij efektywne podlewanie już teraz. Dzięki kilku naszym wskazówkom Twój ogród będzie piękniał z dnia na dzień.

 

Zacznij podlewanie z produktami Fiskars

Poznaj ofertę Fiskars, dzięki której skutecznie zadbasz o odpowiednie nawodnienie Twojego ogrodu!

Narzędzia, urządzenia i akcesoria do podlewania Fiskars

W ofercie producenta znajdziemy wiele produktów, które pomogą skutecznie zadbać o nawodnienie trawnika oraz innych roślin w Twoim ogrodzie.

  • Bębny z wężem - Wszystko, czego potrzebujesz do podlewania, znajduje się w jednym zestawie. Nasze bębny z wężem są gotowe do użycia od razu, bo mają wszystkie niezbędne akcesoria. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można je przechowywać. Dzięki temu łatwiej utrzymać idealny porządek, a żadna część nie ma szans się zgubić.
  • Pistolety i lance zraszające - Podlewanie nie musi być w ogóle męczące. Pomogą w tym specjalne pistolety zraszające i niezwykle lekkie regulowane lance. Najlepiej wybrać model odpowiedni do potrzeb swojego ogrodu, który jednocześnie będzie pozwalał dopasowywać siłę strumienia.
  • Zraszacze - Zrelaksuj się i pozwól zraszaczom pracować za Ciebie. Nasze wytrzymałe, wysokiej jakości zraszacze utrzymają ogród w doskonałej kondycji, oszczędzą twój czas i wodę.
  • Węże ogrodowe - Odpowiedni wąż ogrodowy to połowa sukcesu. W ofercie Fiskars znajdziesz modele odporne na skręcanie i oznaczone takimi samymi kolorami jak przyłącza, więc łatwo dopasować je do siebie. Dobierz odpowiednią długość i średnicę węża, a przekonasz się, że podlewanie będzie łatwe i wydajne.
  • Złączki i przyłącza - Podlewaj prosto i przyjemnie dzięki przyłączom, które swoją kolorystyką pasują do węży. Takie rozwiązanie pozwala szybko i bez żadnej pomyłki skompletować swój zestaw.
  • Sterowniki nawadniania - Wydajne i ergonomiczne akcesoria sprawiają, że podlewanie jest łatwe i przyjemne. Wejdź na nowy poziom nawadniania z naszymi poręcznymi, łatwymi w użytku narzędziami.

 

Technologie, funkcje i ułatwienia Fiskars

technologie funkcje i ulatwienia fiskars 

  • Kodowanie kolorem - Węże i złączki Fiskars są oznaczane tym samym kolorem, co ułatwia ogrodnikowi identyfikację produktu. Takie rozwiązanie pozwala szybko dopasować wszystkie niezbędne elementy.
  • FiberComp™ - Nasze pistolety zraszające i przyłącza wykonane z wytrzymałego tworzywa FiberComp mają 5-letnią gwarancję. Są odporne na mróz i nacisk odpowiadający wadze samochodu.
  • Uniwersalny rozmiar - Produkty do nawadniania Fiskars są przemyślane, a przez to kompatybilne z produktami innych producentów.
pixel