Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Akcesoria do nawadniania Fiskars

( ilość produktów: 29 )

Efektywne nawadnianie ogrodu i trawnika nie musi być trudne. Nasze produkty do podlewania odznaczają się nie tylko wysoką jakością i wytrzymałością, ale też łatwym użytkowaniem. Bez problemu można je również przechować. Dzięki nim czas spędzony w ogrodzie na podlewaniu nie będzie żmudnym obowiązkiem, a prawdziwą przyjemnością.

Nawadnianie z Fiskars

Jak duży jest twój ogród?

Rozmiar ogrodu determinuje dobór odpowiednich narzędzi i akcesoriów: od optymalnej długości węża po rodzaj zraszaczy, które zapewniają odpowiednie nawadnianie. Zobacz nasze rekomendacje przygotowane w oparciu o wielkość Twojego ogrodu.

Jak zacząć podlewanie?

Wybierz właściwy sprzęt i rozpocznij efektywne podlewanie już teraz. Dzięki kilku naszym wskazówkom Twój ogród będzie piękniał z dnia na dzień.

 

Zacznij podlewanie z produktami Fiskars

Poznaj ofertę Fiskars, dzięki której skutecznie zadbasz o odpowiednie nawodnienie Twojego ogrodu!

Narzędzia, urządzenia i akcesoria do podlewania Fiskars

W ofercie producenta znajdziemy wiele produktów, które pomogą skutecznie zadbać o nawodnienie trawnika oraz innych roślin w Twoim ogrodzie.

 • Bębny z wężem - Wszystko, czego potrzebujesz do podlewania, znajduje się w jednym zestawie. Nasze bębny z wężem są gotowe do użycia od razu, bo mają wszystkie niezbędne akcesoria. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można je przechowywać. Dzięki temu łatwiej utrzymać idealny porządek, a żadna część nie ma szans się zgubić.
 • Pistolety i lance zraszające - Podlewanie nie musi być w ogóle męczące. Pomogą w tym specjalne pistolety zraszające i niezwykle lekkie regulowane lance. Najlepiej wybrać model odpowiedni do potrzeb swojego ogrodu, który jednocześnie będzie pozwalał dopasowywać siłę strumienia.
 • Zraszacze - Zrelaksuj się i pozwól zraszaczom pracować za Ciebie. Nasze wytrzymałe, wysokiej jakości zraszacze utrzymają ogród w doskonałej kondycji, oszczędzą twój czas i wodę.
 • Węże ogrodowe - Odpowiedni wąż ogrodowy to połowa sukcesu. W ofercie Fiskars znajdziesz modele odporne na skręcanie i oznaczone takimi samymi kolorami jak przyłącza, więc łatwo dopasować je do siebie. Dobierz odpowiednią długość i średnicę węża, a przekonasz się, że podlewanie będzie łatwe i wydajne.
 • Złączki i przyłącza - Podlewaj prosto i przyjemnie dzięki przyłączom, które swoją kolorystyką pasują do węży. Takie rozwiązanie pozwala szybko i bez żadnej pomyłki skompletować swój zestaw.
 • Sterowniki nawadniania - Wydajne i ergonomiczne akcesoria sprawiają, że podlewanie jest łatwe i przyjemne. Wejdź na nowy poziom nawadniania z naszymi poręcznymi, łatwymi w użytku narzędziami.

 

Technologie, funkcje i ułatwienia Fiskars

technologie funkcje i ulatwienia fiskars 

 • Kodowanie kolorem - Węże i złączki Fiskars są oznaczane tym samym kolorem, co ułatwia ogrodnikowi identyfikację produktu. Takie rozwiązanie pozwala szybko dopasować wszystkie niezbędne elementy.
 • FiberComp™ - Nasze pistolety zraszające i przyłącza wykonane z wytrzymałego tworzywa FiberComp mają 5-letnią gwarancję. Są odporne na mróz i nacisk odpowiadający wadze samochodu.
 • Uniwersalny rozmiar - Produkty do nawadniania Fiskars są przemyślane, a przez to kompatybilne z produktami innych producentów.
pixel