Darmowa dostawa od 399,00 zł

Dedra

( ilość produktów: 255 )

Dedra to polska firma istniejącą na rynku od 26 lat (1991 rok założenia), działającą w branży narzędziowej, której celem jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych w niskich cenach. Marka Dedra dba o potrzeby klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy, starając się spopularyzować na polskim rynku produkty sprawdzone na rynkach zagranicznych w najlepszej relacji jakości do ceny.

Dedra

Dedra to polska marka oferują narzędzia ręczne, elektronarzędzia sieciowe, bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe oraz narzędzia pneumatyczne, stale rozwijając swoją ofertę produktową o nowoczesne rozwiązania technologiczne, podnosząc jakość i standard swojej oferty.

Marka Dedra

Marka Dedra stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe. Marka Dedra stara się dbać o jakość swoich produktów, przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz fachowej wiedzy inżynierów, testując wszystkie produkty nie tylko na etapie wdrożeń nowych ale przez cały okres życia narzędzi/elektronarzędzi.

Narzędzia marki Dedra

W ofercie narzędzi marki dedra znajdziemy elektronarzędzia elektryczne, pneumatyczne oraz szeroki wybór narzędzi ręcznych. Marka Dedra w swojej ofercie posiada ponad 2500 indeksów, zapewniając szerokie spektrum zastosowania swoich narzędzi.

Narzędzia ręczne marki Dedra

Wśród narzędzi ręcznych oferowanych przez producenta znajdziemy wiele produktów dla budowlańców, elektryków, stolarzy, dekarzy, hydraulików i glazurników.

Narzędzia ręczne dostępne w ofercie producenta:

  • obcinaki,
  • szczypce,
  • nożyce,
  • nożyczki,
  • zestawy kluczy,
  • nitownice,
  • pilniki.

Elektronarzędzia Dedra

W grupie elektronarzędzi marki Dedra znajdziemy urządzenia jednej z trzech grup - narzędzi pneumatycznych, narzędzi przewodowych, na zasilaniu sieciowym (standardowe zasilanie z napięciem 230V) oraz narzędzia akumulatorowe, jednej z dwóch serii bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych.

Narzędzia pneumatyczne Dedra

Wśród narzędzi pneumatycznych w ofercie producenta znajdziemy wydajne kompresory, pistolety do malowania (natryskowe).

Narzędzia sieciowe Dedra

Wśród przenośnych narzędzi elektrycznych na zasilaniu sieciowym znajdziemy wiele najbardziej popularnych narzędzi, wśród których znajdziemy rożnego rodzaju szlifierki, pilarki, przecinarki, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, klucze udarowe, zakrętarki udarowe, mieszarki, młotowiertarki, wyrzynarki, frezarki oraz wiertnice.

Narzędzia akumulatorowe Dedra

Obecnie rozwijaną rodziną narzędzi akumulatorowych jest seria Dedra SAS+All. Bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe oraz same akumulatory i ładowarki z serii SAS+All to praktyczne rozwiązanie bezprzewodowe, które umożliwia działanie tych samych akumulatorów do zasilania wielu narzędzi.

Polecane produkty marki Dedra

Szukając sprawdzonej szlifierki do gipsu, warto zapoznać się z ofertą żyrafy marki Dedra. Szlifierka do gipsu Dedra to narzędzie posiadające bezpośrednie przełożenie napędu, regulację prędkości obrotowej oraz obsługujące tarcze szlifierskie o średnicy 225 mm z wymienną głowicą trójkątną o długości boku 285 mm.

Innym produktem chętnie wybieranym spośród gamy narzędzi Dedra są mieszarki. Oferowane przez producenta mieszarki to dwubiegowe, podwójne mieszarki do zapraw cementowych, klejów, farb i innych materiałów. Mieszarki Dedry to narzędzia o średniej mocy 1350W, wyposażone w 2 prędkości ułatwiające dopasowanie parametrów narzędzia do mieszania danego rodzaju zaprawy.

Akcesoria i osprzęt marki Dedra

Marka dedra w swojej ofercie posiada również produkty nie należące bezpośrednio grupy narzędzi. W ofercie producenta znajdziemy wiele akcesoriów domowych, budowlanych oraz warsztatowych, takie jak nagrzewnice gazowe/olejowe, agregaty prądotwórcze, odśnieżarki i odkurzacze.

Wśród osprzętu do narzędzi w ofercie marki Dedra, znajdziemy wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, jak brzeszczoty, piły i wiertła. W tym tarcze diamentowe do cięcia i szlifowania, tarcze korundowe do cięcia i szlifowania, piły tarczowe do drewna i metali oraz wiertła trepanacyjne i frezy.

Gwarancja na produkty marki Dedra

Produkty marki Dedra dostępne w naszym sklepie to oryginalne produkty dostarczone oficjalną drogą. Kupując narzędzia i elektronarzędzia Dedra z naszego sklepu, wiesz że kupujesz oryginalny sprzęt, który podlega pełnej gwarancji producenta, zgodnie z zasadami i warunkami określonymi przez niego dla poszczególnych produktów.

Dedra na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór produktów marki Dedra, wszystkie pełnowartościowe, w pełni oryginalne i pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta. Kupując produkty marki Dedra w naszym sklepie - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy i formy płatności.

pixel